SKIP TO CONTENT
Usługi łączności peugeot
USŁUGI ŁĄCZNOŚCI PEUGEOT

usługi łączności peugeot | Nawigacja, zdalny serwis, bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Usługi łączności PEUGEOT mają na celu pomóc Ci w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze, niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzeń w samochodzie, czy za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera.

PEUGEOT CONNECT SOS & ASSISTANCE

W razie awarii lub wypadku, możesz liczyć na funkcję PEUGEOT Connect SOS! PEUGEOT jest liderem w zakresie połączeń alarmowych w Europie. Stosuje geolokalizację połączeń i zapewnia szybką pomoc.

ALERTY O STREFACH NIEBEZPIECZNYCH

Aby jeszcze bardziej zwiększyć Twoje bezpieczeństwo i zapewnić całkowity spokój podczas jazdy, PEUGEOT oferuje opcję Strefy Niebezpieczne.

MIRROR SCREEN

Zabierz ze sobą ulubione aplikacje, gdziekolwiek jesteś, nawet w podróż samochodem.

BLUETOOTH®

Dzięki technologii Bluetooth® możesz w pełni bezpiecznie korzystać z telefonu. Możesz wykonywać i odbierać połączenia za pomocą wyświetlacza samochodu, a także słuchać muzyki zapisanej w telefonie.

OSZCZĘDZAJ CZAS I OPTYMALIZUJ SWOJE PODRÓŻE

Usługi łączności PEUGEOT pozwalają zaoszczędzić czas i zminimalizować koszty eksploatacji, zarówno na drodze, jak i poprzez zarządzanie obsługą serwisową.

ZDALNE STEROWANIE

Dzięki aplikacji MyPeugeot możesz zdalnie sterować ładowaniem i programować ogrzewanie samochodu.

AKTUALIZACJA MAPY

System nawigacji satelitarnej wymaga aktualnych danych map do optymalnego działania. Dlatego też PEUGEOT zaleca regularne aktualizowanie map.

NAWIGACJA ONLINE 3D

Dzięki systemowi nawigacji 3D z funkcją rozpoznawania głosu i usługami łączności w czasie rzeczywistym, Twoja jazda nabierze nowego wymiaru.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Ta bezpłatna aplikacja umożliwia stałe połączenie z pojazdem, zapewniając Ci wszystkie istotne informacje na bieżąco. Wystarczy szybka rejestracja online, aby uzyskać dostęp.

POZNAJ e-BOUTIQUE PEUGEOT

Znajdź wszystkie swoje usługi łączności i zarządzaj subskrypcjami online w serwisie PEUGEOT e-Boutique.