SKIP TO CONTENT
POŻYCZKA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

POŻYCZKA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Pożyczka to elastyczne i proste rozwiązanie finansowe, które pozwala wejść w posiadanie samochodu służbowego, nowego lub używanego przy spłacie kosztów rozłożonych na raty. Możesz uzyskać atrakcyjne finansowanie na swój samochód firmowy z minimalną wpłatą wstępną. Co więcej, dzięki naszej ofercie zakupu samochodu w pożyczce możesz odzyskać podatek VAT od lekkich samochodów dostawczych oraz odliczyć odsetki.

POŻYCZKA NA SAMOCHODY SŁUŻBOWE

Kupno samochodu firmowego w pożyczce

Dzięki pożyczce możesz wejść w posiadanie nowego lub używanego samochodu, spłacając jego koszt w czasie.Harmonogram spłat ustalany jest z góry w momencie uzgadniania pożyczki, co pozwala na pewne planowanie budżetu na przyszłość.Długość okresu finansowania pojazdów służbowych: 12 do 84 miesięcy, w zależności od Twoich potrzeb i możliwości płatniczych.Elastyczne, z rozłożonymi w czasie atrakcyjnymi ratami w finansowaniu tradycyjnym lub nowoczesnym.

ZALETY POŻYCZKI

 

 

PEŁNA KONTROLA NAD BUDŻETEM
  • Pełna kontrola nad budżetem
  • Indywidualne podejście do Twoich potrzeb
  • Oszczędność Twojego czasu – wszelkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu w salonie samochodowym
  • Minimum formalności – możliwa procedura uproszczona
  • Szybka reakcja – Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w ciągu 1 godziny od momentu przekazania wszystkich niezbędnych informacji
  • Dbałość o Twoje bezpieczeństwo - gwarantujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczenia komunikacyjnego oraz inne produkty ubezpieczeniowe
  • Serwis finansowy na miejscu u każdego Autoryzowanego Dealera PEUGEOT

Co oferujemy Klientowi biznesowemu?

  • Nowoczesne pożyczki z niską miesięczną ratą i gwarantowanym odkupem pojazdu przez Importera, za prognozowaną wartość końcową, ustalaną przy podpisywaniu umowy
  • Pożyczki ratalne na samochody nowe i używane od 6 do 96 miesięcy

 
ELASTYCZNE RATY MIESIĘCZNE
Tradycyjną umowę kredytową spłacasz w stałych miesięcznych ratach. W razie potrzeby można jednak zmienić wysokość rat w trakcie okresu spłaty. Wybierz okres kredytowania. 
DODAJ USŁUGI
Do pożyczki na pojazd służbowy możesz dodać dodatkowe usługi.
Obejmują one przedłużenie gwarancji, serwis i pomoc drogową, przeglądy, ubezpieczenie itp.
 

USŁUGI À LA CARTE

Skorzystaj z szerokiej gamy usług

SERWISOWANIE

Dzięki umowom serwisowym PEUGEOT możesz uzyskać przedłużoną gwarancję, pomoc drogową, serwisowanie, wymianę części i niezbędne rozwiązania w zakresie mobilności, aby zapewnić płynne funkcjonowanie Twojej firmie – to wszystko za stałą opłatą.

Umowa serwisowa może być uzupełniona o:

• Wymianę pojazdu: kontynuuj jazdę, nawet jeśli Twój pojazd się zepsuje
• Opony: jeździj z odpowiednimi oponami na dany sezon

POMOC DROGOWA

Dzięki PEUGEOT Assistance możesz uzyskać pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z maksymalnym czasem oczekiwania wynoszącym jedną godzinę. Holowanie jest bezpłatne.

W przypadku wykupienia planu serwisowego w PEUGEOT lub jeśli Twój samochód jest objęty gwarancją i nie można go naprawić na miejscu lub tego samego dnia, zaoferujemy Ci zakwaterowanie i transport.

STRATA FINANSOWA

Zabezpiecz swój kapitał na wypadek kradzieży lub całkowitej utraty wartości

Ubezpieczenie straty finansowej pokrywa różnicę pomiędzy kwotą wcześniejszego rozliczenia zawartą w umowie finansowej a wycenionym przez eksperta rozliczeniem ubezpieczenia komunikacyjnego. To usługa umożliwiająca rozpoczęcie nowej umowy najmu przy jednoczesnym zachowaniu kapitału.

POZNAJ WIĘCEJ OPCJI FINANSOWANIA

PEUGEOT oferuje także inne opcje finansowania, dostosowane do Twoich potrzeb:

• Nowoczesny leasing: Elastyczna opcja użytkowania samochodu zależna od Twoich potrzeb biznesowych
• Leasing: klasyczna forma finansowania samochodu, w której cały koszt samochodu rozkładany jest na miesięczne raty wraz z wpłatą początkową oraz wartość wykupu