SKIP TO CONTENT
WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

NOWOCZESNE FINANSOWANIE DLA SAMOCHODÓW BIZNESOWYCH

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Duży wybór pojazdów i usług spełniających potrzeby Twojej firmy w zakresie mobilności.
Wynajem długoterminowy z elastyczną formułą jest najbardziej popularnym sposobem finansowania auta dla biznesu. Płacąc miesięczne raty w znanej z góry wysokości możesz korzystać z nowych samochodów oraz usług dostosowanych do twoich potrzeb bez zamrażania środków pieniężnych i problemów związanych z odsprzedażą.

CZYM JEST WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY?

TO ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE, DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

TO ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE, DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Wynajem długoterminowy umożliwia dostosowanie wysokości rat do twoich potrzeb i budżetu w zależności od wielkości firmy i sektora działalności. Masz wybór:

  • Indywidualnie dostosowany okres umowyod 24 do 60 miesięcy 
  • Limit przebiegu dostosowany do użytkowania samochodu
  • Usługi dopasowane do twoich potrzeb
  • W razie potrzeby, w każdej chwili możesz zmienić warunki umowy, w zależności od rzeczywistego wykorzystania samochodu.

Wraz z końcem umowy możesz wybrać jedną z dwóch możliwości:

  • Wymienić samochód na nowy
  • Zwrócić samochód

ZALETY WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

Wynajem z całkowitym spokojem


 

NOWE SAMOCHODY
Niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz, warto dysponować nowymi samochodami, wyposażonymi w najbardziej wydajne silniki i najnowsze technologie bezpieczeństwa – zwłaszcza, gdy serwisowanie wykonywane jest przez naszych ekspertów PEUGEOT i jest wliczone w cenę.
 
PEŁNA KONTROLA NAD BUDŻETEM I UPROSZCZONE ZAKOŃCZENIE UMOWY
Wynajem długoterminowy nie zmniejsza zdolności kredytowej firmy, a raty stanowią koszty uzyskania przychodu. Płacisz jedynie za użytkowanie samochodu. Po zakończeniu umowy wynajmu, po prostu zwracasz samochód i nie musisz zajmować się odsprzedażą. Możesz także wymienić go na nowszy model.
 
GWARANTOWANA ELASTYCZNOŚĆ I USŁUGI DOPASOWANE DO CIEBIE
W razie potrzeby możesz zmienić w trakcie umowy jej czas trwania i przebieg samochodu. Wybierz usługi dostosowane do twoich potrzeb, żeby obniżyć koszty użytkowania samochodu i zwiększyć efektywność działania.
 

WIĘCEJ O FREE2MOVE LEASE

SPECJALIŚCI OD WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

Free2Move Lease jest jednostką biznesową koncernu Stellantis. Oferuje wynajem długoterminowy, który zapewnia firmom niezbędne środki transportu.

Free2move Lease oferuje wynajem nowego samochodu dostawczego lub osobowego. Wynajęte samochody można wyposażyć, dostosować lub zabudować, aby jak najlepiej mogły spełniać oczekiwania klientów.
Bogata oferta dodatkowych usług ułatwia codzienne zarządzanie firmową flotą jak również użytkowanie samochodu.

SPRAWDŹ USŁUGI DODATKOWE

FREE2MOVE LEASE - STWORZONY DLA BIZNESU

WIĘCEJ NIŻ TYLKO WYNAJEM

Free2Move Lease oferuje szereg dodatkowych usług

SERWISOWANIE

W zależności od wybranej formuły, umowy serwisowe PEUGEOT obejmują przedłużenie gwarancji, assistance, przeglądy, wymianę części eksploatacyjnych i zastępczy środek transportu, niezbędne do nieprzerwanego prowadzenia działalności – to wszystko w jednej stałej opłacie miesięcznej.

Umowy serwisowe można uzupełnić innymi usługami:
•    Samochód zastępczy - zapewni ci mobilność na czas naprawy Twojego samochodu
•    Opony - teraz możesz jeździć na oponach dostosowanych do pory roku

ASSISTANCE

Peugeot Assistance zapewnia całoroczną i całodobową pomoc w ciągu maksymalnie godziny od zgłoszenia. Holowanie jest nieodpłatne.

Jeśli podpisałeś umowę serwisową Peugeot lub samochód jest na gwarancji, ale nie można go naprawić na miejscu lub tego samego dnia, zapewniamy ci zakwaterowanie i zastępczy środek transportu.

UBEZPIECZENIE OD STRATY FINANSOWEJ

Zabezpiecz swój kapitał na wypadek kradzieży samochodu lub szkody całkowitej.

Ubezpieczenie pokrywa różnicę pomiędzy odszkodowaniem z tytułu przedterminowego rozwiązania umowy a wartością ustaloną przez biegłego, którą zwraca ubezpieczyciel. Usługa umożliwia podpisanie kolejnej umowy wynajmu bez blokowania środków pieniężnych firmy.

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Zarządzaj flotą online z Free2Move Connect Fleet. Dzięki przekazywanym w czasie rzeczywistym danym z samochodów będziesz mógł lepiej nadzorować firmową flotę.

Dzięki podłączeniu samochodów do Internetu, za pośrednictwem fabrycznych lub akcesoryjnych modułów BTA, dane ze wszystkich samochodów są wysyłane bezpośrednio na platformę i mogą być analizowane w czasie rzeczywistym, aby optymalizować koszty utrzymania floty.

To kompleksowe rozwiązanie dla różnych marek samochodów, objęte gwarancją producenta.

KARTA PALIWOWA

Karta paliwowa umożliwia płacenie za paliwo w Polsce i w innych krajach europejskich. Podczas służbowych wyjazdów zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał wystawiać not w celu rozliczenia wydatków.

Wybrana przez ciebie sieć stacji benzynowych dostarczy raporty, które umożliwią sprawną kontrolę zużycia paliwa i usług w firmie. To świetny sposób na zmniejszenie liczby faktur, zmniejszenie ryzyka oszustw i zachowanie pełnej kontroli nad wydatkami.

POZNAJ WIĘCEJ OPCJI FINANSOWANIA

PEUGEOT oferuje także inne opcje finansowania, dostosowane do Twoich potrzeb:

- Leasing: wynajem z opcją wykupu po cenie ustalonej z góry
- Pożyczka: zakup samochodu na raty