Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

MIRROR SCREEN

Technologia Mirror Screen pozwala na dostęp do funkcji i kompatybilnych aplikacji smartfona na ekranie dotykowym Twojego PEUGEOT. Nie musisz już odrywać wzroku od drogi.

SZCZEGÓŁY USŁUGI MIRROR SCREEN

Pozostań w kontakcie i jedź bezpiecznie

Dzięki Mirror Screen możesz korzystać z ulubionych aplikacji gdziekolwiek jesteś, nawet podczas podróży samochodem.

Mirror Screen wyświetla Twoje aplikacje na ekranie dotykowym.
Funkcja nie tylko zapewnia lepszy wgląd w treści niż oryginalny ekran, ale pozwala również na całkowicie bezpieczne korzystanie z aplikacji: uruchom radio internetowe lub podyktuj wiadomość SMS (lub poproś o jej przeczytanie) za pomocą gestu lub polecenia głosowego, bez odrywania wzroku od drogi!   

BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z MIRROR SCREEN

Apple Carplay™
Siri umożliwi Ci dostęp do Twoich kontaktów, nawiązywanie połączeń oraz słuchanie i dyktowanie wiadomości bez patrzenia na iPhone'a.

Możesz aktywować Siri, asystenta rozpoznawania głosu, bez odrywania wzroku od drogi za pomocą ekranu dotykowego samochodu lub naciskając i przytrzymując przycisk sterowania głosowego pod kierownicą. Siri umożliwi Ci dostęp do Twoich kontaktów, nawiązywanie połączeń oraz słuchanie i dyktowanie wiadomości bez patrzenia na iPhone'a.
Dzięki prostocie aplikacji Plan, Apple CarPlay podaje wskazówki podczas podróży, biorąc pod uwagę natężenie ruchu, i informuje Cię o czasie przybycia na miejsce.
Apple CarPlay umożliwia także korzystanie z różnych aplikacji audio, takich jak Spotify lub Stitcher podczas jazdy.
 
Android Auto™
Aby korzystać z Android Auto™, musisz mieć samochód lub radio samochodowe zainstalowane po zakupie, które są kompatybilne z Android Auto™, oraz telefon wyposażony w system Android 5.0 (Lollipop) lub nowszy.

Pobierz aplikację Android Auto na swój smartfon ze sklepu Google Play.
Po podłączeniu telefonu z systemem Android do kompatybilnego samochodu lub zestawu radiowego aplikacje będą wyświetlane na ekranie pojazdu za pośrednictwem aplikacji Android Auto™. Aby dowiedzieć się więcej na temat kompatybilności z Android Auto™, odwiedź stronę support.google.com/androidauto.

Możesz łatwo i szybko sterować funkcjami za pomocą głosu, dzięki wydajnej technologii głosowej (wymaga połączenia z Internetem). Wykonuj połączenia lub wysyłaj i odbieraj wiadomości, nie odrywając rąk od kierownicy.
Daj się poprowadzić Google Maps™. Dzięki takim funkcjom, jak nawigacja sterowana głosem, informacje o ruchu drogowym i wskazówki dotyczące zmiany pasa ruchu, z łatwością dotrzesz do celu.  
MirrorLink®

MirrorLink®dostępny do maja 2021 rumożliwia łatwe i bezpieczne korzystanie z aplikacjijeśli jest kompatybilnyna Twoim smartfoniejeśli są kompatybilne,
na ekranie Twojego samochodu dzięki interfejsowi zaprojektowanemu do korzystania podczas jazdy: nawigacja, asystent jazdy, muzyka, rozmowy telefoniczne...

Aplikacje działają na smartfonie, wyświetlane są na ekranie pojazdu, a ich dźwięk jest odtwarzany przez zintegrowany system audio pojazdu.
Cała gama aplikacji, z których korzystasz na co dzień, może zostać wyświetlona w formacie umożliwiającym bezpieczną interakcję podczas jazdy.

 

 

URZĄDZENIA KOMPATYBILNE Z MIRROR SCREEN

• Apple CarPlay: wymagane smartfony z systemem iOS 9 lub nowszym

• Android Auto: wymagane smartfony z systemem Android 5 lub nowszym

• MirrorLink® :
> MirrorLink® 1.0: wymagane smartfony z systemem Android 4.3 lub nowszym
> MirrorLink® 1.1: wymagane smartfony z systemem Android 5 lub nowszym
> MirrorLink® 1.2: Wkrótce

POZNAJ e-BOUTIQUE PEUGEOT

Znajdź wszystkie swoje usługi łączności i zarządzaj subskrypcjami online w serwisie PEUGEOT e-Boutique.