Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

MOBILITY PASS

MOBILITY PASS

Zapewnij sobie mobilność, gdziekolwiek jesteś, na preferencyjnych warunkach.

WPROWADZENIE DO USŁUGI

Le Mobility Pass permet de louer un véhicule thermique à tarif préférentiel pour des besoins temporaires ou vos longs trajets (week-end entre amis, vacances en famille, déménagement, etc.).

• - 20% sur tous les prix de location des véhicules du réseau Free2Move Rent du Groupe PSA.
• 25€/mois de crédit sur votre compte à utiliser pour les locations.

KORZYŚCI

• Gwarantowana mobilność i elastyczność: szeroki wybór wynajmowanych pojazdów w sieci Free2Move Rent Grupy PSA, a także dostęp do ofert partnerów.
• Oszczędności: preferencyjne stawki w porównaniu do klasycznej usługi wynajmu.
• Prostota: wszystkie informacje znajdziesz w aplikacji MyPEUGEOT (dostępne środki, data ważności i numer umowy).

GWARANTOWANA MOBILNOŚĆ

Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy wynajmowanych pojazdów w Twoim salonie oraz w całej sieci Free2Move Rent należącej do Grupy PSA. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, masz również dostęp do ofert naszej sieci partnerów (Avis, Hertz, Europcar itp.). Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, czy planujesz przeprowadzkę – mamy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.


GWARANTOWANE WARUNKI PREFERENCYJNE

Jeśli przy podpisywaniu umowy finansowej wykupisz opcję Mobility Pass, otrzymasz dwie dodatkowe korzyści:

• 20% zniżki na wszystkie standardowe ceny wynajmu pojazdów w sieci Free2Move Rent Grupy PSA.
• Otrzymujesz premię: płacąc 18 € miesięcznie otrzymujesz środki w wysokości 25 € na Twoim koncie do wykorzystania na wynajem.WYGODA UŻYTKOWANIA

Korzystając z aplikacji MyPEUGEOT, uzyskaj wszystkie informacje o swoim Mobility Pass (punkty, data ważności i numer umowy). Możesz również uzyskać dostęp do całego katalogu pojazdów dostępnych do wynajęcia u Twojego dealera, sieci PSA Group Rent lub naszych partnerów.JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI?

Usługa ta jest dostępna jako opcja w Twojej umowie finansowej. Możesz zamówić ją wraz z zamówieniem nowego PEUGEOT u swojego dealera. Nie wahaj się zapytać o więcej informacji! Aby z niej skorzystać, znajdź swoją kartę Mobility Pass w aplikacji MyPEUGEOT.Mobility Pass oferowany jest przez CREDIPAR w ramach umowy najmu (sprawdź warunki w punkcie sprzedaży) - SA o kapitale 138 517 008 EUR - 317 425 981 RCS Nanterre - 9 rue Henri Barbusse 92230 Gennevilliers - No. Orias 07 004 921 (www.orias.fr)