SKIP TO CONTENT
Nowy 308 SW
Rata w abonamencie dla firm już od: 1163 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 180400 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1208 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.    Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 
Rata w abonamencie dla firm już od: 783 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 126300 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 783 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

Peugeot 308 SW HYBRID i 308 SW : kombi lub hybryda plug-in


Dzięki śmiałej stylistyce i nowym rozwiązaniom w zakresie łączności pokładowej, nowy kompaktowy 308 SW kombi podnosi jakość czasu spędzanego na pokładzie, spełniając jednocześnie oczekiwania profesjonalistów w zakresie technologii, pojemności, modułowości i praktyczności.  Dzięki zobowiązaniu Power of Choice PEUGEOT , daj swobodę w wyposażeniu floty w wydajne silniki benzynowe, wysokoprężne lub hybrydowe typu plug-in.
OFERTA MIESIĄCA

PEUGEOT 308 SW HYBRID

 

Już od  2245 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 181400 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2245 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

Tylko przy zakupie online

PEUGEOT 308 SW

Już od 1092 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsięb iorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cen a katalogowa brutto 126300 zł, okres leasin gu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna ra ta leasingowa netto: 1092 zł. Szczegóły zn ajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera P eugeot. Niniejsza informacja nie stanowi of erty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kred ytowej klienta ustalanej zgodnie z procedur ami Leasingodawcy.    

Tylko przy zakupie online

INTENSYWNY SW, NA KTÓRY NIKT NIE MA WPŁYWU

 

Nowy PEUGEOT 308 SW kombi, z nowym logo marki w centrum pionowego grilla, oferuje potężną postawę, wzmocnioną przez wydłużoną maskę i cofniętą przednią szybę. Jego śmiałe proporcje, wyrazisty styl i ostry, zmysłowy design ujawniają asertywną i indywidualną osobowość, wymykającą się stereotypom bez rezygnacji z praktyczności i modułowości. Jego smukła sylwetka ujawnia kompaktowe i obfite rozmiary, atletyczne i kocie linie, elegancko podkreślone przez chromowane elementy, wyrafinowaną sygnaturę świetlną i nowy emblemat marki.  

 

 

ZAWSZE ONLINE

Nowy pojemnościowy ekran dotykowy 10’’ HD to rewolucja w multimedialnych systemach pokładowych. Wyposażony w nową technologię infotainment PEUGEOT i-Connect zapewnia realne możliwości personalizacji: 

- Ergonomia jak w smartfoniePrzewijanie stron palcem, widżety, skróty itd. 

- Wyświetlacz z wieloma oknamiCentralny ekran o przekątnej 10” z dostępem do internetu pozwala na jednoczesne wyświetlanie od 1 do 3 okien (nawigacja, multimedia, informacje o samochodzie, o trasie itd.)  

- Kilka profili użytkownikówSkonfiguruj swój profil i zapisz ulubione ustawienia związane z wyświetlaniem informacji, oświetleniem ambientowym i ustawieniami (aż osiem profili).  

- Funkcja bezprzewodowego klonowania ekranu MirrorScreenFunkcja Mirroscreen umożliwia klonowanie ekranu kompatybilnego smartfona i wyświetlenie aplikacji na ekranie samochodu. Dostępna w standardzie.  

- Możliwość jednoczesnego podłączenia 2 smartfonówMożna jednocześnie podłączyć dwa smartfony przez Bluetooth i korzystać z połączeń telefonicznych lub multimediów. 

- Nowe wirtualne PEUGEOT i-toggles - personalizowane skróty do ulubionych funkcjiKażdy przycisk i-toggle jest personalizowanym, dotykowym skrótem do jednej z ulubionych funkcji na ekranie centralnym (obsługa klimatyzacji, wybieranie kontaktów, wybieranie stacji radiowych, uruchamianie aplikacji itd.). W standardzie od poziomu wyposażenia Allure.  

Zapewnij sobie komfortową podróż z nawigacją onlineeZ PEUGEOT i-Connect Advanced, dostępnym w standardzie od wersji Allure lub w opcji w wersji Active Pack. Nawigacja online obejmuje funkcję rozpoznawania poleceń głosowych w języku naturalnym.   , automatyczną aktualizacją map TomTom® i informacją drogową w czasie rzeczywistym oraz usługą Niebezpieczne strefy, oferowaną w ramach TomTom ServicesDostępne w zależności od kraju. Usługi TomTom® umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych informacji dotyczących jazdy: informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, niebezpiecznych strefach i wyszukiwanie punktów POI oferowanych w ramach usług TomTom (w zależności od przepisów obowiązujących w danym kraju). Pakiet obejmuje trzyletni abonament na te usługi. Po upływie tego okresu może być przedłużony lub odnowiony online (zgodnie z obowiązującymi stawkami). 

 

WYŚWIETLACZ W POLU WIDZENIA DROGI

Dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi zegarów 10” w polu widzenia drogi przydatne informacje wyświetlane są nad kierownicą, bez konieczności odrywania od niej wzroku.   

Nowa kompaktowa i ultraporęczna kierownica wyposażona jest w elementy sterująceKierownica jest wyposażona w przyciski i przełączniki zespolone, które ułatwiają zmianę ustawień wyświetlacza zegarów i ekranu centralnego oraz najważniejszych funkcji samochodu (nawigacji, radia, łączności telefonicznej, systemów wspomagania prowadzenia samochodu itd.).  , które pozwalają wybrać informacje i sposób ich wyświetlania na panelu zegarów i centralnym ekranie. 

W wersji GT cyfrowy holograficzny wyświetlacz 3D pokazuje na pierwszym planie najważniejsze informacje, które stają się zdecydowanie bardziej czytelne. 

NOWA KONSOLA ŚRODKOWA

Nowa konsola środkowa, o ergonomicznym i opływowym kształcie, zawiera nową 8-biegową automatyczną skrzynię biegów EAT8zależnie od typu silnika . Nowy PEUGEOT 308 SW może być również wyposażony w 6-biegową manualną skrzynię biegów BMV6.

W silnikach wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów EAT8 konsola oferuje więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów. Dzięki automatycznej skrzyni biegów EAT8 konsola oferuje więcej miejsca na przechowywanie 2 uchwytów na kubki i do 14 l. przestrzeni oraz wydzielone miejsce na ładowanie bezprzewodoweŁadowanie indukcyjne urządzeń zgodnych ze standardem Qi . Dostępne w zależności od wersji.

 

Dobre Samopoczucie

Zadbaj o to, aby powietrze w kabinie było czyste i przefiltrowane dzięki systemowi Clean CabinSystem, który filtruje powietrze napływające do kabiny.Dostępne jako wyposażenie standardowe w wersjach GT i GT Pack  

W zależności od nastroju można wybierać spośród 8 różnych opcji oświetlenia.Dostępne jako wyposażenie standardowe w wersjach ALLURE i wyższych. 

Wreszcie, ciesz się jakością najwyższej klasy głośników Hi-Fi FocalFocal®.Dostępne jako opcja lub niedostępne w zależności od wersji.   System FocalFocal® to wysokiej klasy system Hi-Fi z 10 głośnikami, nowym 12-kanałowym wzmacniaczem i cyfrowym przetwarzaniem dźwięku ARKAMYS, zapewniający przyjemność słuchania czystego i szczegółowego dźwięku.

 

POWER OF CHOICE

PERFECT FIT

Kupując nowego PEUGEOT 308 SW masz swobodę wyboru - możesz wybrać napęd, który chcesz: 

- hybrydowy typu plug-in - zapewnij sobie swobodę jazdy, tam gdzie chcesz, łącznie z możliwością wjazdu do stref ograniczonego ruchu. 

- silnik spalinowy - wybierz jeden spośród wydajnych i efektywnych energetycznie silników Euro 6, benzynowych lub wysokoprężnych, wyposażonych w funkcję Stop & Start. 

USŁUGI UŁATWIAJĄCE PRZEJŚCIE NA SAMOCHODY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE 

Ułatw sobie życie i użytkowanie swojej nowej ładowanej hybrydy dzięki usługom, który powstały po to, żeby ułatwić Ci przejście na nowe rodzaje napędu: PEUGEOT Easy-ChargePEUGEOT Easy-Charge ułatwia dostęp do różnych możliwości ładowania w domu lub w biurze. Uzupełnia ją oferta Free2Move, która umożliwia łatwe korzystanie z sieci ponad 220 000 stacji ładowania w Europie.  i PEUGEOT Easy-CarePEUGEOT Easy-Care obejmuje umowy serwisowe i umowy assistance. Pozwala również uzyskać certyfikat stanu akumulatora, przydatny przy odsprzedaży akumulatora. 


Ciesz się pełnym spokojem dzięki nieodpłatnej aplikacji MyPeugeot, która pozwoli zdalnie włączyć ładowanie akumulatora i chłodzenie lub nagrzewanie twojego nowego PEUGEOT 308 SW. 

WYPOSAŻENIE
Przyjemność jazdy, jakiej jeszcze nie znałeś

Ioceń doskonałe trzymanie się drogi i przyjemność jazdy za kierownicą nowego kompaktowego kombi PEUGEOT 308 SW. 

Zrób kolejny krok w stronę jazdy półautonomicznej z adaptacyjnym tempomatemDostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji.  z funkcją Stop & Go i systemem aktywnego monitorowania pasa ruchuDostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji.  

Nowy PEUGEOT 308 SW jest wyposażony w liczne systemy wspomagania prowadzenia i manewrowania, które zwiększają komfort podróżowania i bezpieczeństwo:

• Nowa kamera cofania 180°Dostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji. o wysokiej rozdzielczości

• Wspomaganie parkowania 360° z 4 kameramiDostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji.

• System dalekosiężnego monitorowania martwego pola widzeniaDostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji. 

ZWIĘKSZ SWÓJ ZASIĘG 

Jeśli chcesz zadbać o utrzymanie wysokiego zasięgu akumulatora PEUGEOT 308 SW HYBRID i dostosować jazdę do swoich preferencji masz do wyboru jeden z trzech trybów jazdy, dostosowany do trasy i Twoich upodobań: 

 • Tryb Electric: jazda w trybie 100% elektrycznymTryb Electric jest włączany domyślnie w momencie uruchomienia silnika do prędkości 135 km/h 
 • Hybrid: naprzemienne korzystanie z trybu elektrycznego i spalinowego, aby optymalnie wykorzystać energię 
 • Sport: wykorzystuje całą dostępną moc silnika spalinowego i silników elektrycznych, zapewniając maksymalne osiągi

 

HAMOWANIE Z ODZYSKIWANIEM ENERGII


Układ hamowania rekuperacyjnego nowego PEUGEOT 308 SW HYBRID daje możliwość odzyskiwania energii podczas hamowania lub zwalniania po zdjęciu nogi z pedału gazuEnergia hamowania, tracona w samochodach z silnikiem spalinowym, w PEUGEOT 308 SW HYBRID jest wykorzystywana do doładowania akumulatora.  Funkcja pozwala na częściowe naładowanie akumulatora trakcyjnego i zwiększenie zasięgu w trybie elektrycznym.

Włączenie funkcji „Brake” za pomocą dźwigni na środkowej konsoli umożliwia wyhamowanie samochodu bez naciskania na pedał hamulca. Hamowanie silnikiem umożliwia odzyskiwanie energii i ładowanie akumulatora.

PROFIL

Atletyczna, smukła sylwetka nowego PEUGEOT 308 SW kompaktowego kombi charakteryzuje się aerodynamicznymi liniami i muskularnym tyłem, który sugeruje dużą pojemność bagażnikaPojemność bagażnika: od 608 litrów przy opuszczonej podłodze do 1 634 litrów przy złożonej tylnej kanapie, w zależności od wersji. Funkcja Magic Flat umożliwia złożenie tylnej kanapy jednym ruchem od strony bagażnika, dzięki czemu samochód ma płaską podłogę. Zamykanie klapy tylnej bez użycia rąkDostępna w standardzie, jako opcja lub niedostępna w zależności od wersji.  Umożliwia otwieranie i zamykanie bagażnika jednym ruchem stopy.

Eleganckie relingi dachowe w kolorze czarnym z połyskiemStandardowo w wersjach GT i GT PACK , elegancko podkreślają płynność wydłużonej sylwetki.

OPTYMALIZACJA AUTONOMII

Aby zachować żywotność akumulatora w PEUGEOT 308 SW HYBRID i jeszcze bardziej spersonalizować jazdę, wybierz spośród 3 trybów jazdy tryb, który najlepiej pasuje do Twojej podróży lub Twoich życzeń:

 • Elektryczny: pozwala na jazdę w 100% elektryczną
 • Hybryda: pozwala zoptymalizować wykorzystanie energii poprzez naprzemienne stosowanie napędu elektrycznego i cieplnego.
 • SPORT: wykorzystuje pełną moc silnika spalinowego i elektrycznego, aby zapewnić maksymalną dynamikę jazdy.
HAMOWANIE Z ODZYSKIEM ENERGII


Układ hamulcowy z odzyskiem energii w nowym PEUGEOT 308 SW HYBRID odzyskuje energię dostępną podczas fazy hamowania i zwalniania, gdy stopa jest podniesionaUkład hamulcowy z odzyskiem energii w nowym PEUGEOT 308 SW HYBRID odzyskuje energię dostępną podczas fazy hamowania i zwalniania, gdy stopa jest podniesiona

Dzięki temu akumulator wysokonapięciowy zostaje częściowo naładowany, co zwiększa zasięg elektryczny pojazdu.

Funkcję hamowania można aktywować z poziomu konsoli środkowej po stronie kierowcy, aby umożliwić zmniejszenie prędkości pojazdu bez konieczności naciskania pedału hamulca. Działa on jako hamulec silnika i ładuje akumulator.

CAŁKOWITY KOSZT UŻYTKOWANIA

 

 

Nowy PEUGEOT 308 SW został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb profesjonalistów, szczególnie w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania. Marka zmobilizowała swoich ekspertów, aby zmaksymalizować doskonałość projektu, jakość wykończenia i trwałość PEUGEOT 308 SW. Wyposażenie, materiały i silniki zostały dobrane z wielką starannością i rygorystycznie, aby zminimalizować koszty eksploatacji i zużycie paliwa. Nowy PEUGEOT 308 SW kompaktowy kombi oferuje wszystkie technologie niezbędne do wspierania kierowcy w kontrolowaniu jazdy.
SILNIKI

NAPĘD HYBRYDOWY TYPU PLUG-IN

HYBRID 225 e-EAT8, w skład którego wchodzi: 

- Silnik PureTech o mocy 180 KM (132 kW)Od 26 g C0₂/km – Dane szacunkowe, podane orientacyjnie, w oczekiwaniu na ich potwierdzenie w procesie homologacji WLTP.  

- Silnik elektryczny o mocy 81 kW 

- Elektrycznie sterowana, automatyczna skrzynia biegów e-EAT8

HYBRID 180 e-EAT8, w skład którego wchodzi:

- Silnik PureTech o mocy 150 KM (110 kW)Od 25 g C0₂/km – Dane szacunkowe, podane orientacyjnie, w oczekiwaniu na ich potwierdzenie w procesie homologacji WLTP.  

- Silnik elektryczny o mocy 81 kW 

- Elektrycznie sterowana, automatyczna skrzynia biegów e-EAT8

Akumulator o pojemności 12,4 kWh zapewnia zasięg nawet 60 km w trybie elektrycznym w cyklu WLTPDane szacunkowe, podawane orientacyjnie, w oczekiwaniu na ich potwierdzenie w procesie homologacji WLTP . Zasięg w trybie elektrycznym wynosi do 60 km w zależności od opcji i wyposażenia samochodu. Zasięg może się różnić w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji (warunki pogodowe, styl jazdy itp.).  

ZASIĘG I CZAS ŁADOWANIA

Zasięg litowo-jonowego akumulatora trakcyjnego nowego Peugeot 308 SW HYBRID w trybie Electric wynosi do 60 km zgodnie z protokołem homologacji WLTPW trakcie homologacji zgodnie z protokołem WLTP* (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure = światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich). WLTP to standard, który oferuje bardziej wiarygodne wskazanie szacowanego zasięgu w oparciu o rzeczywisty sposób eksploatacji pojazdu. . 

Szacowany czas ładowania akumulatora PEUGEOT 308 SW HYBRID do pełna:

 1 godzina 55 minut ze stacji Wallbox (32 A) 7,4 kWPrzy wykorzystaniu dostępnej w opcji ładowarki prądu jednofazowego 7,4 kW  

• 3 godziny 50 minut ze wzmocnionego gniazda (16 A)Przy wykorzystaniu dostępnej w opcji ładowarki prądu jednofazowego 3,7 kW 

• 7 godzin 5 minut ze standardowego gniazda (8 A)Przy wykorzystaniu dostępnej w opcji ładowarki prądu jednofazowego 3,7 kW  

SILNIKI SPALINOWE

Trzy silniki benzynoweW trakcie homologacji WLTP. – trzycylindrowe o pojemności skokowej 1,2 l:

• PureTech 110 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach

• PureTech 130 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach

• PureTech 130 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8EAT8: Efficient Automatic Transmission 8 – automatyczna, 8-przełożeniowa skrzynia biegów . 

Dwa silniki wysokoprężneEAT8: Efficient Automatic Transmission 8 – automatyczna, 8-przełożeniowa skrzynia biegów – czterocylindrowe o pojemności skokowej 1,5 l:

• BlueHDi 130 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach

• BlueHDi 130 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT8EAT8: Efficient Automatic Transmission 8 – automatyczna, 8-przełożeniowa skrzynia biegów .  

Silniki Euro 6W trakcie homologacji WLTP. najnowszej generacji wyposażone w technologię Stop & Start zapewniają niską emisję CO2, mniejsze zużycie paliwa, wyższą przyjemności jazdy i wysokiej klasy osiągi. 

WYMIARY

WYMIARY ZEWNĘTRZNE NOWEGO PEUGEOT 308 SW 

WYMIARY ZEWNĘTRZNE NOWEGO PEUGEOTA 308 SW

 

 

WYMIARY WEWNĘTRZNE NOWEGO PEUGEOT 308 SW

Przednie miejsca:

 •  Szerokość nad przednimi podłokietnikami: 1443 mm
 •  Wysokość od siedzenia do dachu pod kątem 14°: 891 mm

Tylne miejsca:

 • Szerokość nad tylnymi podłokietnikami: 1414 mm
 • Miejsce na wysokości kolan z tyłu: 129 mm
WYMIARY BAGAŻNIKA NOWEGO PEUGEOT 308 SW 

 

 • 608 litrów nad podłogą w dolnym położeniuW wersjach z silnikami spalinowymi  
 • do 1634 litrów nad podłogą w dolnym położeniu i po złożeniu oparć tylnej kanapy
 • Zmniejszenie pojemności w wersji z napędem hybrydowym plug-in ze względu na montaż akumulatora = - 60 litrów