SKIP TO CONTENT

PEUGEOT e-Partner: furgon dostawczy z napędem elektrycznym

Najnowsza generacja PEUGEOT e-Partnera, która wykorzystuje ponad 20-letnie doświadczenia użytkowników i wyznacza najwyższe standardy jakości na rynku, oferuje niespotykany w segmencie samochodów dostawczych poziom przyjemności jazdy i komfortu dzięki PEUGEOT i-Cockpit® oraz możliwość wyboru silnika benzynowego, wysokoprężnego lub elektrycznego.

ATUTY NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO

NOWY RODZAJ DOZNAŃ Z JAZDY

Do 275 km zasięgu (w cyklu WLTP)

Jazda samochodem w 100% elektrycznym, który nic nie traci na funkcjonalności, jest źródłem nowych doznań:

 • Niezmieniona pojemność użyteczna i taka sama ładowność, dwie długości, dwa rodzaje nadwozia i liczne wersje do wyboru według potrzeb
 • Ładowność do 800 kg
 • Dopuszczalna masa przyczepy do 750 kg
 • Płynna jazda całkowicie pozbawiona szarpnięć 
 • Dynamiczne przyspieszenia dzięki natychmiast dostępnemu wysokiemu momentowi obrotowemu
 • Idealnie cichy silnik
 • Wygodne prowadzenie dzięki automatycznej skrzyni biegów
 
WYMIERNE OSZCZĘDNOŚCI

Zero emisji CO2 podczas jazdy

Zyskaj dzięki:

 • Niższym cenom prądu w porównaniu z cenami paliwa
 • Niskim kosztom eksploatacji wynikającym z mniejszego zakresu czynności przeglądowych
 • Korzystanie z trybu ECO pozwala zwiększyć zasięg samochodu.
 
BEZPROBLEMOWE UŻYTKOWANIE

Wystarczy 30 minut ładowania z terminala szybkiego ładowania o mocy 100 kW, aby odzyskać 80% zasięgu. Czas ładowania akumulatora trakcyjnego może się różnić w zależności od typu i mocy terminala ładowania, temperatury otoczenia w danym miejscu, a także temperatury akumulatora.  

Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację.

 • Zarządzaj zdalnie ładowaniem, wstępnym ogrzewaniem lub schładzaniem kabiny i innymi funkcjami korzystając z aplikacji MyPeugeot.
 

WYBIERAJ ZALEŻNIE OD SPOSOBU, W JAKI UŻYTKUJESZ SAMOCHÓD

Od małych, jednoosobowych firm usługowych po klientów flotowych, każda działalność ma swoje własne oczekiwania. Aby wyjść naprzeciw tym potrzebom i specyficznym sposobom użytkowania samochodów, PEUGEOT Partner jest oferowany w kilku wersjach: Asphalt, Grip i Przedłużona kabina

 

CZAS SPĘDZANY W KABINIE

Samochód służy ci za mobilne biuro

Na co dzień potrzebujesz:

 • wygodny fotel kierowcy
 • łączność ze światem, 1 gniazdo Jack, 2 gniazda USB i zestaw głośnomówiący Bluetooth® 
 • technologia Mirror Screen - Kompatybilne funkcje i aplikacje z twojego smartfona są dostępne z poziomu kolorowego, dotykowego 8-calowego ekranu PEUGEOT Partnera. Nie musisz już odrywać wzroku od drogi. 
 • odchylany stolik do pisania
 • oraz liczne schowki

 

Zalecana wersja: ASPHALT
 

LONGUES DISTANCES

Pokonujesz każdego dnia wiele kilometrów

Na co dzień potrzebujesz:

 • kompletna gama systemów wspomagania prowadzenia i manewrowania
 • elektryczny hamulec postojowy
 • PEUGEOT i-COCKPIT®
 • Surround Rear Vision
 • wydajny silnik i automatyczna, 8-stopniowa skrzynia biegów EAT8 Dostępna w wersji z silnikiem BlueHDi 130 S&S  

 

Zalecana wersja: ASPHALT
 

JAZDA W TRUDNYM TERENIE

usisz często poruszać się w trudnym terenie

Na co dzień potrzebujesz:

 • zwiększony prześwit i duże koła z oponami M+S Mud & Snow 
 • osłona silnika
 • zwiększona skuteczność napędu jaką zapewnia Advanced Grip Control Advanced Grip Control, to połączenie funkcji Grip Control (zoptymalizowana kontrola trakcji z 5 trybami przyczepności) oraz Hill Assist Descent Control (funkcja zapewniająca lepszą kontrolę nad pojazdem na stromych zboczach podczas zjazdu ze wzniesienia). 
 • trzy miejsca z przodu
 • podłoga w strefie ładunkowej zabezpieczona płytą z tworzywa
 • ładowność do 800 kg
 • wzmocnione oświetlenie strefy ładunkowej

 

DO 5 PASAŻERÓW

Przewozisz ludzi i ładunki

Na co dzień potrzebujesz:

 • modularność wnętrza umożliwiająca systematyczne przewozy do 5 osób
 • składany fotel pasażera z przodu
 • obszerna, komfortowa kanapa w drugim rzędzie
 • długość użyteczna do 3,5 metraZalecana wersja: FURGON

PRZEWÓZ CIĘŻKICH ŁADUNKÓW

Przewozisz ciężkie ładunki.

Twoje potrzeby w codziennym użytkowaniu samochodu, gdy przewozisz ciężkie ładunki:

 

Zalecana wersja: WERSJA PREMIUM STANDARD 800 kg
 

GDY POTRZEBNE JEST POJEMNE WNĘTRZE

Przewozisz ładunki wielkogabarytowe

Na co dzień potrzebujesz:

Zalecana wersja: WERSJA PREMIUM LONG

ZABUDOWA DOSTOSOWYWANA DO POTRZEB

W wersji PRO samochód bazowy jest przystosowany do zabudowy „na miarę”, aby móc sprostać wszelkim twoim specyficznym potrzebom.

PEŁNA GAMA WERSJI


PEUGEOT Partner jest dostępny w wersjach Asphalt i Furgon,5-miejscowy, aby móc sprostać wymaganiom wszystkich użytkowników biznesowych.

IDEALNY DLA PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW

PEUGEOT PARTNER został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej funkcjonalności i uniwersalności dzięki:

 • wersji STANDARD o długości 4,40 m, dysponującej zoptymalizowaną długością użytkową wynoszącą 1,81 m. Długość ta pozwala na załadunek 2 europalet dzięki pojemności użytecznej od 3,30 do 3,80 m3, w zależności od wersji.
 • wersji LONG o zoptymalizowanych parametrach dzięki zwiększonej do 4,75 m długości (+35 cm). Jej długość użyteczna wynosi 2,16 m, a pojemność użyteczna od 3,90 m3 do 4,40 m3.

Zbudowany na jednym z wariantów platformy EMP2 PEUGEOT PARTNER ułatwia manewrowanie dzięki skróconym zwisom i niewielkiemu promieniowi zawracania: średnica zawracania między krawężnikami wynosi zaledwie 10,82 m w wersji STANDARD i 11,43 m w wersji LONG.

Ładowność wersji STANDARD i LONG wynosi, w zależności od konfiguracji, od 650 kg do 800 kg.  Możesz skorzystać z pakietu użytkowego, który obejmuje silniejsze oświetlenie strefy ładunkowej (dostępne w zależności od wersji), oraz mieć do 10 uchwytów mocowania ładunku.

WYRAZISTA OSOBOWOŚĆ „PARTNERA BIZNESOWEGO”

Ponieważ samochód dostawczy jest prawdziwym narzędziem mobilności i nośnikiem wizerunku, szczególnie wiele uwagi poświęcono designowi, komfortowi wnętrza i łatwości użytkowania PEUGEOT PARTNER, by dodać prestiżu jego użytkownikom i zapewnić im nowe doznania z jazdy.

 

PEUGEOT PARTNER wyróżnia się masywnym przodem z pionowym grillem i dopracowanym kształtem świateł, krótką, poziomą maską, wysoko umieszczoną boczną linią nadwozia i skróconymi zwisami. Aby uprzyjemnić kierowcy długie trasy, wiele uwagi poświęcono zapewnieniu należytego komfortu akustycznego.

 

 

UDOGODNIENIA W KABINIE

Schowki zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników, są łatwo dostępne i pomysłowo rozmieszczone w całej kabinie: zamykany schowek w desce rozdzielczej, schowek w bagażniku, zamykany na kłódkę schowek pod siedziskiem środkowego siedzenia, półka nad przednią szybą i górny schowek w desce rozdzielczej. Ten ostatni, usytuowany na wprost pasażera z przodu, w miejscu poduszki powietrznej, zastąpionej przez poduszkę typu „bag in roof”, może pomieścić notebook o przekątnej 15” lub służyć jako schowek chłodzony.

 

Bezpieczny przewóz ładunku zapewnia 6 montowanych w standardzie uchwytów mocowania oraz 4 dodatkowe, które mogą być zamontowane w połowie wysokości nadwozia. Dostęp do wnętrza zapewniają przesuwne drzwi boczne (oferowane w opcji) oraz tylne drzwi dwuskrzydłowe (2/3 - 1/3) o pełnym kącie otwarcia (tylna klapa jest dostępna w opcji).

KANAPA MULTIFLEX 

PEUGEOT Partner może być wyposażony w modułową kanapę Multiflex, pozwalającą uzyskać płaską podłogę, pojemność użytkową zwiększoną o 400 l oraz długość użyteczną do 3 m w wersji STANDARD i nawet do 3,35 m w wersji LONG przy zachowaniu możliwości przewozu 2 osób dzięki składanemu bocznemu siedzeniu pasażera.

Dzięki temu rozwiązaniu z przodu mogą podróżować 3 osoby, co pozwala zoptymalizować przejazdy dzięki możliwości jednoczesnego przewozu pracowników i sprzętu. Środkowe siedzenie zostało poszerzone dzięki wyeliminowaniu dźwigni hamulca ręcznego.

Całość wyposażenia uzupełnia funkcja mobilnego biura ze stolikiem do pisania wbudowanym w składane oparcie środkowego fotela, który można obrócić zarówno w stronę pasażera, jak i kierowcy.

PEUGEOT i-COCKPIT®

Skorzystaj z dostępnego po raz pierwszy w standardzie w samochodzie dostawczym miejsca kierowcy PEUGEOT i-COCKPIT®z nowoczesnym designem, kompaktową kierownicą, wyświetlaczem head-up i dużym pojemnościowym ekranem dotykowym. Zapewnia on absolutną swobodę i przyjemność jazdy dzięki niespotykanej w tym segmencie ergonomii pozycji kierowcy.

Deska rozdzielcza PEUGEOT PARTNER i jego PEUGEOT i-Cockpit® natychmiast przyciągają wzrok.

Dzięki kompaktowej, podwójnie płaskiej kierownicy wszystko jest w zasięgu ręki, co ułatwia koncentrację i zapewnia dynamiczną i intuicyjną jazdę. Wyświetlacz head-up umieszczony w polu widzenia kierowcy umożliwia odczytanie istotnych informacji bez odrywania wzroku od drogi, zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort. Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 8 cali, umieszczony w centralnej części deski rozdzielczej i skierowany w stronę kierowcy, oferuje bezpośredni dostęp do głównych funkcji: radia, nawigacji, parametrów pojazdu, telefonu itp.

2 nowe zestawy słuchawkowe

PEUGEOT i-Cockpit® ewoluował technologicznie dzięki dwóm nowym zestawom słuchawkowym zawierającym wszystkie informacje niezbędne do zarządzania pojazdem w 100% elektrycznym.

Standardowa analogowa słuchawka jest przystosowana do zarządzania pojazdem elektrycznym i wyposażona jest w :

 • Wskaźnik mocy do wizualizacji poziomu zużycia ECO do optymalizacji energii, POWER do maksymalnej mocy lub CHARGE do odzyskiwania energii,
 • Wskaźnik  zużycia akcesoriów komfortu cieplnego (ogrzewanie, klimatyzacja),
 • Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora,
 • Kolorowa matryca pokazująca przepływ energii, monitorowanie ładowania (w toku lub odłożone), informacje z komputera pokładowego i zasięg.

 

100% CYFROWA KONSOLA

Opcjonalnie dostępna jest w 100% cyfrowa konsola, pierwsza w segmencie elektrycznych vanów, z 10-calowym panelem cyfrowym o wysokiej rozdzielczości. Wyświetlacz informacyjny uwzględnia najnowsze osiągnięcia w zakresie projektowania graficznego marki PEUGEOT i może być w pełni skonfigurowany i dostosowany do potrzeb klienta.

Konsola posiada kilka trybów wyświetlania, dostępnych za pomocą pokrętła umieszczonego na kierownicy, dzięki czemu kierowca może skomponować swój PEUGEOT i-Cockpit® . Może to być np. podświetlenie nawigacji, zarządzanie przepływem energii elektrycznej lub wspomaganie jazdy... "szyte na miarę".

 

10-CALOWY EKRAN DOTYKOWY

W centralnej części pojazdu znajduje się ekran dotykowy z pakietem nawigacyjnym, z którego za pomocą specjalnego przycisku można przejść do menu "Electric", a następnie poruszać się po menu:

 • " Przepływy", aby zobaczyć przepływy energii na żywo,
 • " Statystyki", aby wyświetlić statystyki zużycia,
 • " Ładowanie", które pozwala zaprogramować odroczone ładowanie.

Smartfony są integralną częścią Twojego codziennego życia, podobnie jak w nowym PEUGEOT e-PARTNER. Informacje są zintegrowane z centralnym ekranem dzięki kompatybilności z MirrorScreen, w tym protokołami połączeń Apple CarPlay™ i Android Auto™.

E-TOGGLE

Konsola środkowa została przeprojektowana tak, aby pomieścić nowy przełącznik biegów "e-Toggle", umożliwiający dostęp do funkcji Parkowanie / Bieg wsteczny / Neutralny / Jazda i Hamulec, przełącznik 3 trybów jazdy Eco, Normal i Power, aktywację trybu hamowania "BRAKE" z zaakcentowanym opóźnieniem w celu promowania autonomii, dostępnego za pomocą przycisku "B" oraz schowek kompatybilny z indukcyjnym ładowaniem smartfonów.

Nowy PEUGEOT e-PARTNER jest standardowo wyposażony w elektryczny hamulec postojowy. Ta automatyczna funkcja nie tylko zwalnia miejsce na podłodze, ale także zapewnia komfort i spokój w codziennej jeździe.

 

ZERO EMISJI I ZERO KOMPROMISÓW

 

 

Nowy PEUGEOT e-Partner jest dostępny w tych samych wersjach co z silnikami spalinowymi i wychodzi naprzeciw wszelkim sposobom użytkowania samochodu:

 • Furgon (2 długości: Standard 4,40 m i Long 4,75 m oraz możliwość przewozu do 3 osób dzięki kanapie Multiflex),
 • Furgon 5-miejscowy(do 5 miejsc, stałych lub składanych, wyłącznie w wersji LONG)
 • Sięgająca 4,4 m³ pojemność użyteczna w wersji Long (3,8m³ w wersji Standard) jest dokładnie taka sama jak w wersjach spalinowych dzięki umiejscowieniu akumulatora trakcyjnego pod podłogą, a więc bez pomniejszania przestrzeni ładunkowej.
 • Wysokość poniżej 1,90 m umożliwia dostęp do większości parkingów.

zaspokoić coraz bardziej zróżnicowane potrzeby. Samochód będzie dostępny w wersjach wyposażenia PRO i PREMIUM, a także w wersjach „gotowych do jazdy” ("ready to go”) ASPHALT (na długie dystanse).

PEUGEOT Partner i PEUGEOT e-Partner są oparte na tej samej, przystosowanej do różnych rodzajów napędu modułowej platformie EMP2Efficient Modular Platform , która umożliwia klientom niczym nie ograniczony wybór silnika benzynowego, wysokoprężnego lub elektrycznego. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji nadwozia PEUGEOT e-Partner dysponuje równie pojemną przestrzenią ładunkową oraz zapewnia kierowcy taką samą pozycję za kierownicą, co wersje spalinowe.

 

TECHNOLOGIE POKŁADOWE

Korzystaj w twoim samochodzie dostawczym z wyposażenia zarezerwowanego dotąd tylko dla samochodów osobowych.

ZABUDOWY PEUGEOT PARTNER

Dzięki współpracy partnerskiej z wykonawcami zabudów mamy dla ciebie kompletną, bogatą ofertę solidnych i funkcjonalnych rozwiązań nadwoziowych.

 

Dzięki dobrze zaprojektowanej wersji bazowej współpracujący z nami wykonawcy zabudów są w stanie dostosować ją do potrzeb coraz bardziej wyspecjalizowanej klienteli.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś hydraulikiem, kwiaciarzem, cateringowcem czy kurierem PEUGEOT PARTNER ma dla ciebie rozwiązanie dostosowane do każdego rodzaju działalności.

KOSZTY UŻYTKOWANIA

PEUGEOT Partner został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza jeśli chodzi o obniżanie całkowitego kosztu posiadania. Konstruktorzy z PEUGEOT stworzyli produkt wyjątkowy pod względem koncepcji, jakości wykończenia i trwałości, tak aby zapewnić maksymalną wartość samochodu przy odsprzedaży.

Elementy wyposażenia i jednostki napędowe dobrano z najwyższą starannością, aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycia paliwa.

USŁUGI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Sprawdź naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease i związanych z nią usług oraz nasze formuły finansowania zakupu samochodu, warianty polis ubezpieczeniowych, gwarancje, dostępną 24/h przez siedem dni w tygodniu usługę Peugeot Assistance oraz zakres obsługi posprzedażnej dla firm.