SKIP TO CONTENT
Konfigurator

Konfigurator Peugeot Partner: wymiary, silniki...

 

Skonfiguruj swój samochód dostawczy Peugeot Partner zgodnie z potrzebami Twojej firmy: wybierz silnik, wymiary, wyposażenie i akcesoria ...

 

 

Skonfiguruj swój samochód dostawczy Peugeot Partner

 

Chcesz kupić Peugeot Partner? Spersonalizuj go za pomocą konfiguratora vanów Peugeot: wybierz długość, wykończenie, silnik, kolor, wyposażenie i zaprojektuj siebie za kierownicą swojego przyszłego 5-miejscowego vana.

 

Poznaj wersje dostępne w Peugeot Partner

 

Samochód dostawczy Peugeot Partner jest dostępny w wersjach Peugeot Partner Premium, Peugeot Partner Asphalt i Partner deep cab, a także w wersji e-Partner przeznaczonej do jazdy bez emisji spalin.

 

Silniki Peugeot Partner

 

W zależności od wybranej wersji możesz następnie określić silnik, który najlepiej odpowiada Twojej aktywności. Zdecyduj się na silnik elektryczny o mocy 136 KM, jeśli pozwala na to wybrany trim Peugeot Partner. W przeciwnym razie, jeśli wybierzesz silnik spalinowy, dostępne są również silniki BlueHDi 100 i BlueHDi 100 wyposażone w skrzynię biegów BVM6 S&S lub silnik BlueHDi 130 wyposażony w skrzynię biegów S&S EAT8.

 

Modułowość i wymiary Peugeot Partner

 

Peugeot Partner ma krótki promień skrętu wynoszący 10,82 m, co ułatwia manewrowanie. W nadwoziu Standard długość użytkowa wynosi 1,81 m, a ładowność 650 kg przy pojemności ładunkowej od 3,30 m³ do 3,80 m³ w zależności od wybranej wersji. W nadwoziu Long długość użytkowa wynosi 2,16 m, a ładowność 1000 kg przy pojemności ładunkowej od 3,90 m³ do 4,40 m³ w zależności od wybranej wersji.