PEUGEOT 208 BUSINESS

PEUGEOT e-208 i 208 Business | Pięciomiejscowy elektryczny samochód miejski

Nowy samochód miejski PEUGEOT e-208 oferuje dynamikę i stymulujące doznania towarzyszące jeździe dzięki w pełni elektrycznemu układowi napędowemu oraz zapewnia łatwy dostęp do nowej formy mobilności na potrzeby podróży służbowych.

ZALETY SILNIKA ELEKTRYCZNEGO

SILNIK ELEKTRYCZNY 

Jakie są korzyści dla kierowcy?

Użytkowanie samochodu w pełni elektrycznego to źródło nowych korzyści, takich jak :

 • nowy poziom komfortu;
 • cicha praca silnika;
 • zminimalizowane drgania;
 • zerowa emisja CO2 podczas jazdy;
 • szybkie i proste ładowanie;
 • usługi koncernu PEUGEOT przeznaczone dla samochodów elektrycznych.
 
Jak może skorzystać Twoja firma?

Oszczędność pieniędzy:

 • optymalizacja całkowitego kosztu posiadania (TCO);
 • udział w redukcji emisji CO2 przez flotę;
 
 
 
DESIGN

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ DESIGN

Uwodzicielski samochód elektryczny e-208 ma wszystko, czego potrzebujesz. Przyciągające wzrok, ekskluzywne akcenty manifestują obecność zaawansowanych technologii i nowoczesność.

WZORNICTWO, KTÓREMU TRUDNO SIĘ OPRZEĆ

Kompaktowy samochód miejski PEUGEOT 208 wyróżnia się silną osobowością, którą widać już na pierwszy rzut oka. Nisko zawieszona sylwetka, długa maska i zmysłowe krzywizny nawiązują do uwodzicielskiego sportowego ducha, a jasne i oryginalne kolory nadwozia dodatkowo potęgują wrażenie!

ZUCHWAŁY I ZADZIORNY

Wyrazisty przód modelu PEUGEOT 208 podkreśla duża chromowana maskownicaDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). oraz zuchwale nowoczesny design świateł w technologii halogenowejDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). lub Full LEDDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). z charakterystycznym motywem trzech pazurów, a także światła do jazdy dziennej, które pozostają zawsze włączone.

 

PODŚWIETLANE PAZURY

Charakterystycznie wykończony tył ma błyszczącą czarnąDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). listwę łączącą tylne światła FULL LED. Ich znakiem rozpoznawczym jest motyw trzech pazurów, które są zawsze podświetlone – zarówno w dzień, jak i w nocy.

PRZESZYCIA

W PEUGEOT 208 komfort siedzenia jest traktowany priorytetowo. Z tego względu, dynamicznie wyprofilowane fotele przednie tego miejskiego samochodu są wykonane z wysokiej klasy materiałów, a ozdobne przeszycia tapicerki dodają wnętrzu wyrafinowanego charakteru.

e-MOTION e-208

Kompaktowy elektryczny samochód miejski e-208 identyfikują wyraziste elementy: monogram „e” i dichroiczny lew, maskownica w kolorze nadwozia, błyszczące czarne nadkola oraz 17-calowe aerodynamiczne aluminiowe obręcze ze wstawkamiDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji)..

STYMULUJĄCY PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Wewnątrz samochodu miejskiego dostępny jest PEUGEOT i-Cockpit®Dostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). 3D najnowszej generacji. Ciesz się płynną i intuicyjną jazdą dzięki kompaktowej kierownicy wielofunkcyjnejDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji)., konfigurowalnemu wyświetlaczowi 3D Head-Up DisplayDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji)., dużemu 10-calowemu ekranowi dotykowemuDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). oraz 7 przełącznikom typu toggle switchPrzełączniki wzorowane na stosowanych w lotnictwie.. Możesz również spersonalizować wnętrze kabiny i uzyskać jeszcze nowocześniejszy wygląd, wybierając spośród 8 kolorów RGB oświetlenia LED.
 

CYFROWY PANEL 3D ZE WSKAŹNIKAMI

Wszelkie informacje są łatwo dostępne z poziomu cyfrowego panelu 3D i wyświetlacza  Head-Up Display. Dzięki temu możesz się skupić na tym, co najprzyjemniejsze, czyli na jeździe:

  
PRZYJAZNY, INTUICYJNY EKRAN DOTYKOWY

Duży 10-calowy ekranDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). można obsługiwaćZalecamy korzystanie z tej opcji w trakcie postoju. za pomocą komend głosowych, wielofunkcyjnej kierownicy lub siedmiu specjalnych przycisków. Na ekranie w modelu e-208 wyświetlane mogą być w czasie rzeczywistym animacje techniczne, które ilustrują działanie układu napędowego.

 


 

SIŁA WYBORU

WYDAJNA MODUŁOWA PLATFORMA

Miejski samochód z serii 208 bazuje na nowej modułowej platformie CMPCommon Modular Platform/eCMPEfficient Modular Platform, która zapewnia swobodę wyboru między silnikiem spalinowym (benzynowym/wysokoprężnym) a napędem w pełni elektrycznym – bez kompromisów i zgodnie z potrzebami biznesowymi.


NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

CYFROWY PANEL 3D ZE WSKAŹNIKAMI

Informacje są wygodnie wyświetlane w polu widzenia kierowcy i prezentowane w postaci hologramu na 10-calowym cyfrowym ekranie. Informacje mają charakter dynamiczny i są przedstawiane w kolejności od najważniejszej lub najpilniejszej.

ZAAWANSOWANA AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Gdy już wypróbujesz efektywność i płynność działania skrzyni biegów EAT8EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8) – ośmiostopniowa automatyczna skrzynia biegów, dostępna w zależności od wersji silnika w miejskim samochodzie z serii 208, będzie tylko jedna rzecz, o której zamarzysz: aby spróbować ponownie! Szybka i płynna zmiana biegów odbywa się bez zakłóceń dzięki technologii Quickshift.JAZDA PÓŁAUTONOMICZNA

W kompaktowym samochodzie miejskim z serii 208 masz dostęp do licznych systemów wspomagania prowadzenia podczas podróży służbowych, w tym PEUGEOT Drive AssistDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). z monitorowaniem toru jazdy, wyborem położenia na pasie ruchu, rozpoznawaniem znaków drogowych, dostosowywaniem prędkości i utrzymaniem bezpiecznej odległości.
 


BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONÓW

Ładowanie indukcyjneDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). jest wygodnie dostępne ze schowka w konsoli środkowej; opróczy tego oferowane mogą być nawet cztery gniazda USBDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji)..

 

 

PEŁNA ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM!

Dzięki funkcji Mirror ScreenFunkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna przez aplikację Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 r., przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z technologią MirrorLink® oraz tylko w ramach „PEUGEOT Connect Radio”), pod warunkiem że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie te trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT. Dowiedz się więcej na: http://www.peugeot.fr/marque-et-technologie/technologies/connectivite.html na ekranie dotykowym możesz korzystać z kompatybilnych aplikacji swojego smartfona (przez aplikacje Apple CarPlayTM lub Android Auto).
Ułatw sobie podróżowanie, korzystając z pakietu nawigacyjnegoDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak: natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje czy niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek). z obsługą poleceń głosowych, który informuje w czasie rzeczywistym o natężeniu ruchu drogowego oraz niebezpiecznych odcinkach (bazując na usługach TomTomDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak: natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje czy niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek).), a także o lokalizacji i dostępności publicznych punktów ładowania.

 


Bezkluczykowe wsiadanie i uruchamianie

System PEUGEOT Open & GoDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). umożliwia bezkluczykowe zamykanie i otwieranie centralnego zamka, a także wygodne uruchamianie samochodu za pomocą naciśnięcia przycisku Start/Stop. Przeznaczona do użytku w warunkach miejskich funkcja Stop & Start wymiernie zmniejsza zużycia paliwa i minimalizuje emisję CO2.
 
 

OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG SWOJEGO MODELU PEUGEOT e-2008

DODATKOWE USŁUGI

Bądź niezależny, zarządzając swoim samochodem za pomocą usług MyPeugeot oraz Free2Move.

ŁĄCZNOŚĆ

MYPEUGEOT: ZDALNE ZARZĄDZANIE

Za pomocą smartfona możesz zdalnie zarządzać rozmaitymi funkcji, np.: ładowaniem akumulatora czy nagrzaniem wnętrza pojazdu.

ZDALNIE ZARZĄDZAJ SWOIM SAMOCHODEM

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeotDostępne w zależności od lokalizacji. możesz korzystać w czasie rzeczywistym z usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:

 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.
 

SAMOCHÓD MIEJSKI DLA PROFESJONALISTÓW

Model PEUGEOT 208 został zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania. Zleciliśmy ekspertom udoskonalenie wzornictwa, jakości wykończenia oraz trwałości modelu PEUGEOT 208, tak aby zmaksymalizować jego wartość odsprzedażową.

Bardzo starannie dobraliśmy wyposażenie, materiały i napęd, co przełożyło się na zminimalizowanie regularnych kosztów utrzymania i zużycia.

Kompaktowy samochód miejski z serii PEUGEOT 208 oferuje kierowcy wsparcie w oparciu o wszystkie dostępne obecnie technologie najnowszej generacji.

USŁUGI SKIEROWANE DO PROFESJONALISTÓW

FINANSOWANIE, USŁUGI I SERWISOWANIE

Poznaj naszą ofertę wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz powiązane z nią usługi, a także wszystkie nasze inne rozwiązania w zakresie finansowania, umowy ubezpieczeniowe, gwarancje i całodobową pomoc drogową, nie zapominając o obsłudze posprzedażnej pojazdów dla firm.