PEUGEOT 308 SW DLA BIZNESU

PEUGEOT 308 SW dla biznesu: 5-drzwiowe kombi

Odkryj PEUGEOT 308 SW – kompaktowe kombi o wyrazistym charakterze, zaprojektowane z myślą o klientach biznesowych. Za kierownicą cyfrowego Peugeot i-Cockpit® poczujesz całkiem nowy rodzaj doznań z jazdy.

 

 

EKSPRESYJNE WZORNICTWO

Imponujący przód z logo lwa pośrodku, ostre linie maski i pionowy grill z wzorem szachownicydostępne w standardzie dla wersji GT i GT Pack robią wrażenie już na pierwszy rzut oka.
5-drzwiowy PEUGEOT 308 SW o pokaźnych rozmiarach i rasowej, smukłej linii sportowego nadwozia w nowym kolorze Niebieski Vertigo będzie towarzyszyć ci w każdej podróży.

 

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Zasiądź w kabinie PEUGEOT 308 SW i zanurz się w świecie cyfrowego PEUGEOT i-Cockpit® stworzonego, by dać ci nową przyjemność z jazdy.
Kompaktowa kierownica zapewni zwiększoną dynamikę, nowy cyfrowy wyświetlacz większą szybkość reakcji, a dotykowy ekran większą intuicyjność.

CZYSTA WYDAJNOŚĆ

Kombi PEUGEOT 308 SW jest napędzane silnikami benzynowymi PureTech lub wysokoprężnymi BlueHDiWartości WLTP: Zużycie paliwa od xx do xx w cyklu mieszanym, od xx do xx przy niskiej prędkości, od xx do xx przy średniej prędkości, od xx do xx przy dużej prędkości i od xx do xx przy bardzo dużej prędkości WLTP (l/100 km) - Emisja CO2 (średnia) WLTP: od xx do xx (g/km). (1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z procedurą testową WLTP, na podstawie której nowe pojazdy otrzymują homologację od 1 września 2018 r. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Ze względu na rygorystyczne warunki badania, wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zarejestrowane zgodnie z obowiązującym systemem WLTP są zazwyczaj wyższe niż te podawane przy zastosowaniu poprzedniej procedury NEDC. Zużycie paliwa i wartość emisji CO2 mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: specyficznego wyposażenia, opcjonalnych dodatków i rodzaju ogumienia. Skontaktuj się z lokalnym dealerem, by uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej, odwiedzając krajową stronę internetową PEUGEOT. najnowszej generacji, które zapewnią ci wysokie osiągi i dużo radości z jazdy.
W zależności od silnika PEUGEOT 308 SW może być wyposażony w manualną skrzynię biegów BVM6 lub automatyczną skrzynię EAT8Efficient Automatic Transmission 8 – 8-biegowa automatyczna przekładnia, która zapewnia płynną i szybką zmianę biegów.

TECHNOLOGIA

PEUGEOT 308 SW jest wyposażony w wysokiej klasy systemy wspomagania prowadzeniadostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)., jak aktywny tempomat, Active Safety BrakeAutomatyczne hamowanie awaryjne., system ostrzegania przed kolizją lub system aktywnego monitorowania martwego pola.
Na dalekich trasach masz zapewnione wsparcie zaawansowanych systemówdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).: system wykrywania zmęczenia kierowcy, system monitorowania ograniczeń prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych, automatyczne przełączanie świateł, alarm niezamierzonego przekroczenia linii...
Wjeżdżanie lub wyjeżdżanie z miejsca parkowania jest teraz bezpieczniejsze dzięki systemom Visiopark 1dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) lub Park Assistdostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).
=>Zobacz prezentacje 3D najważniejszych systemów wspomagających prowadzenie, w które jest wyposażony PEUGEOT 308 SWIlustracje 3D w PEUEOT 308 SW zawierają pewne nieścisłości wizualne. 

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Systemdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). automatycznie dostosowuje prędkość pojazdu do prędkości samochodu jadącego przed nim, wykorzystując hamowanie silnikiem i układem hamulcowym, w celu utrzymania bezpiecznej odległości do zatrzymania pojazdu (w samochodach z automatyczną skrzynią biegów) lub do prędkości 30 km/godz. (w samochodach z manualną skrzynią biegów).

 

ACTIVE SAFETY BRAKE

System Active City BrakeAutomatyczne hamowanie awaryjne z ostrzeżeniem o ryzyku kolizji. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). służy do skutecznego wyhamowania pojazdu.
Funkcja ostrzegania o odległości ostrzega kierowcę, że jego pojazd jest zagrożony kolizją z samochodem poprzedzającym lub z pieszym na drodze.
Jeśli po wystąpieniu ostrzeżenia kierowca nie zareaguje wystarczająco szybko i nie użyje hamulca, zadziała system aktywnego hamowania awaryjnego.
Zmniejszenie prędkości pojazdu bez udziału kierowcy pomaga uniknąć kolizji lub ograniczyć jej skutki.
 

SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU

System monitorowania pasa ruchudostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). wykorzystuje kamerę do monitorowania linii ciągłych lub przerywanych widniejących na drodze oraz wykrywania sytuacji, w których kierowca je przekracza w niezamierzony sposób. System skoryguje następnie tor jazdy pojazdu poprzez zmianę położenia kierownicy.

ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

Systemdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). automatycznie wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości za pomocą kamery zamontowanej w górnej części przedniej szyby..
Podczas korzystania z tempomatu lub ogranicznika prędkości, niezależnie od tego, czy system jest aktywny, czy nie, kierowca otrzyma zapytanie, czy chce automatycznie zapisywać zalecaną prędkość odczytaną przez kamerę.

MONITOROWANIE MARTWEGO POLA

W oparciu o czujniki ultradźwiękowe umieszczone w przednich i tylnych zderzakach  system monitorowania martwego poladostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) informuje kierowcę o obecności pojazdu w martwym polu na sąsiednim pasie po lewej lub prawej stronie.

VISIOPARK 1

PEUGEOT 308 SW z systemem Visiopark 1dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). wyposażony jest w kamerę cofania 180°, umieszczoną na pokrywie bagażnika, która umożliwia oglądanie na ekranie dotykowym bezpośredniego otoczenia Twojej kompaktowej limuzyny. Czujniki parkowania uzupełniają informacje uzyskiwane z widoku z góry pojazdu. 

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE ŚWIATEŁ

PEUGEOT 308 jest wyposażony w górnej części przedniej szyby w kamerę, która analizuje źródła światła. Systemdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). automatycznie przełącza między światłami drogowymi i mijania w zależności od warunków oświetlenia i obecności innych samochodów na drodze. Przekłada się to na możliwość zoptymalizowania czasu korzystania ze świateł drogowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

 

WYPOSAŻENIE

NOWY WIRTUALNY PANEL ZE WSKAŹNIKAMI

Nowy cyfrowy wyświetlacz zegarów w polu widzenia kierowcy zapewnia szybki dostęp do wszystkich przydatnych informacji, wyświetlając je tuż nad kierownicą. Możesz kształtować swoje wrażenia z jazdy, wybierając jeden z sześciu trybów wyświetlania, w tym tryb, który umożliwi śledzenie poleceń nawigacji bez odrywania wzroku od drogi.

ŁĄCZNOŚĆ

Podróżuj spokojnie z pakietem nawigacyjnym online 3D oferującym funkcję rozpoznawania głosu oraz dostępne w czasie rzeczywistym informacje o natężeniu ruchu i ostrzeżenia o strefach niebezpiecznych (usługi TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, ceny paliwa, parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów) Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony (według obowiązujących stawek).). Funkcja Mirror ScreenDostępna w standardzie funkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja MirrorLink® jest dostępna na Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 roku, przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z MirrorLink®), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie te trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT. pozwala na sklonowanie ekranu smartfona i obsługę kompatybilnych aplikacji bezpośrednio na pojemnościowym ekranie dotykowym.

PAKIET Hi-Fi DENON I DRIVER SPORT PACK

Pakiet Hi-Fi Denondostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) zaprasza w muzyczną podróż w rytm perfekcyjnie brzmiących dźwięków.
Lubisz mocne doznania z jazdy? Aktywuj pakiet Driver Sport Packdostępny w standardzie dla wersji GT i GT Pack, który wpływa na pewne parametry, takie jak reakcja na naciśnięcie pedału przyspieszenia lub dźwięk silnika, z myślą o osobach, które kochają bardziej sportową jazdę.

BAGAŻNIK I KONFIGURACJA WNĘTRZA

Obszerne i przyjazne wnętrze PEUGEOT 308 SW dostosuje się do potrzeb chwili. Szeroki bagażnik można powiększyć dzięki składanej tylnej kanapie Magic Flat. Jego płaska podłoga zapewnia optymalną pojemność. Niski próg bagażnika ułatwia dostęp.

PANORAMICZNY DACH

Z eleganckiego wnętrza samochodu pasażerowie siedzący na przednim jak i tylnym fotelu mogą ze spokojem podziwiać obszerny widok, zapewniany przez panoramiczny dach wyposażony w przesłonę.

FOTELE

Podróż w starannie zaprojektowanych, ergonomicznych i otulających fotelach przednich i na kanapie tylnej PEUGEOTA 308 upływa jeszcze przyjemniej niż kiedykolwiek wcześniej.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

KOMPAKTOWE KOMBI ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O KLIENTACH BIZNESOWYCH

PEUGEOT 308 SW został zaprojektowany, żeby zaspokoić potrzeby klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania samochodu (TCO). Doświadczeni eksperci marki stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, by zapewnić maksymalną wartość PEUGEOT 308 SW przy odsprzedaży.
Elementy wyposażenia, materiały i układy napędowe dobrano z najwyższą starannością, aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycia paliwa.

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

FINANSOWANIE, USŁUGI I SERWISOWANIE

Sprawdź naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease i związanych z nią usług (w szczególności ułatwiających zarządzanie flotą). Poznaj naszą ofertę finansowania zakupu samochodu, ubezpieczenia, gwarancji, usługę Peugeot Assistance dostępną przez 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu oraz zakres obsługi posprzedażnej dla firm.