PEUGEOT 308

PEUGEOT 308: kompaktowy hatchback z cyfrowym PEUGEOT i-Cockpit®

Poznaj PEUGEOT 308: kompaktowy, 5-drzwiowy hatchback dla klientów biznesowych. Wyposażony w cyfrowy i-Cocpkit® PEUGEOT 308 łączy smukły design z niezwykłą wydajnością, zapewniając wyjątkowe wrażenia z jazdy.

 

PURE DESIGN

Nadwozie PEUGEOT 308 robi wrażenie śmiałymi i płynnymi liniami rasowej sylwetki, które doskonale podkreśla nowy kolor lakieru Niebieski Vertigo. Pełen ekspresji przód z centralnie umieszczonym logo z lwem, grill z pionowym motywem szachownicyDostępne w standardzie w wersji lub pakiecie GT i dynamiczny kształt zderzakaDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). doskonale eksponują moc samochodu.CZYSTA RADOŚĆ Z JAZDY

Zasiądź za kierownicą PEUGEOT 308 i odkryj zupełnie nowe doznania z jazdy  
Siedząc za kierownicą cyfrowego i-Cockpit® PEUGEOT, kierowca odkrywa bardziej intuicyjną i płynną jazdę. Na to wyjątkowe miejsce kierowcy składa się kompaktowa kierownica pokryta skórą licową, cyfrowy wyświetlacz zegarów w polu widzenia drogi i 7" ekran dotykowy z błyszczącą matrycą.

CZYSTA WYDAJNOŚĆ

Gwarancją najwyższych osiągów i czystej radości z jazdy w modelu PEUGEOT 308 są silniki: benzynowy PureTech lub wysokoprężny BlueHDi najnowszej generacji.
W zależności od silnika PEUGEOT 308 może być wyposażony w sześciostopniową manualną skrzynię biegów BVM6 lub ośmiostopniową automatyczną skrzynię biegów EAT8Efficient Automatic Transmission 8: ośmiostopniowa automatyczna skrzynia biegów, zapewniającą szybką i płynną zmianę przełożeń.

TECHNOLOGIA

PEUGEOT 308 jest wyposażony w wysokiej klasy systemy wspomagania prowadzeniaDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)., jak aktywny tempomat, Active Safety BrakeAutomatyczne hamowanie awaryjne., system ostrzegania przed kolizją lub system aktywnego monitorowania martwego pola.
Na dalekich trasach kierowca ma zapewnione wsparcie najnowocześniejszego wyposażeniaDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)., w tym systemu wykrywania zmęczenia kierowcy, rozpoznawania i zalecania ograniczeń prędkości, inteligentnego przełączania świateł PEUGEOT Smartbeam oraz aktywnego monitorowania pasa ruchu.
Parkowanie jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki systemom VisioPark1Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). lub Park AssistDostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)..

=> Obejrzyj poniższe filmy 3D przedstawiające najważniejsze systemy wspomagania prowadzenia, które można spotkać w modelu PEUGEOT 308 Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). 
NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

NOWY CYFROWY PANEL ZE WSKAŹNIKAMI

Nowy panel zegarów wyświetla wszystkie przydatne informacje nad kierownicą, w polu widzenia drogi. Możesz go spersonalizować, wybierając spośród 6 dostępnych trybów wyświetlania, w tym taki, który umożliwia śledzenie nawigacji bez odrywania wzroku od drogi.

URUCHAMIANIE BEZ KLUCZYKA

Mając elektroniczny kluczyk pod ręką (np. w kieszeni lub torbie), kierowca może wejść, rozpocząć jazdę i zatrzymać samochód za pośrednictwem przycisku Start/Stop na środkowej konsoli.
Po wyjściu z samochodu, możesz go zablokować prostym ruchem nadgarstka

ŁĄCZNOŚĆ

Pakiet nawigacji Online 3D z funkcją rozpoznawania głosu zawiera informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i strefach niebezpiecznych, zapewniane przez usługi TomTomUsługi TomTom® umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla jazdy czynników, takich jak: natężenie ruchu drogowego, ceny paliw, parkingi, warunki pogodowe, popularne miejsca w pobliżu oraz niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na wszystkie te usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony (według obowiązujących stawek).. Dzięki technologii Mirror ScreenDostępna w standardzie funkcja Mirror Screen umożliwia wyświetlanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna na Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 roku, za pośrednictwem technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z MirrorLink®), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament na urządzeniu mobilnym z pakietem danych. Jedynie trzy wymienione wyżej aplikacje będą dziać podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT. możesz odwzorować kompatybilne aplikacje ze swojego smartfona bezpośrednio na ekranie dotykowym.

 

PAKIETY DENON Hi-Fi & DRIVER SPORT PACK

Wsłuchaj się podczas podróży w muzykę o precyzyjnie odwzorowanym, naturalnym dźwięku z zestawem Hi-Fi marki DenonDostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).
Aby zapewnić sobie intensywne doznania z jazdy, aktywuj pakiet Driver Sport PackDostępne w standardzie (w wersji/pakiecie GT) i zmień parametry dźwięku silnika, takie jak reakcja na przyspieszenie, na bardziej sportowe.

PANORAMICZNY DACH

W eleganckim wnętrzu możesz podróżować w atmosferze całkowitego spokoju, mając nad sobą duży, panoramiczny dach z przeciwsłoneczną żaluzją, którym mogą cieszyć się także pasażerowie siedzący z przodu i z tyłu.

 

FOTELE

Niezależnie od tego czy siedzisz z przodu czy z tyłu, fotele kubełkowe charakteryzują się wysoką ergonomią co sprawia, że jazda PEUGEOT 308 jest przyjemniejsza niż kiedykolwiek.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

KOMPAKTOWY HATCHBACK DLA BIZNESU

PEUGEOT 308 został zaprojektowany, żeby zaspokoić potrzeby klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania samochodu. Samochód wyróżnia się przykuwającą wzrok stylistyką, jakością materiałów wykończeniowych i trwałością. To wszystko przekłada się na wyższą cenę samochodu w momencie odsprzedaży.
Wszystkie elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe zostały starannie dobrane, aby spełnić najwyższe standardy i tym samym zminimalizować koszty przeglądów i zużycie paliwa.

USŁUGI SKIEROWANE DO PROFESJONALISTÓW

FINANSOWANIE, USŁUGI I SERWISOWANIE

Poznaj naszą ofertę długoterminowego leasingu Free2Move Lease i powiązane usługi, a także inne rozwiązania finansowe, różne rodzaje umów ubezpieczeniowych, gwarancje, pomoc drogową 24/7 i usługi posprzedażne dla pojazdów służbowych.

ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA  

Aby zapewnić swoim klientom dokładniejsze informacje, Stellantis oferuje niezależnie certyfikowane obliczenia zużycia paliwa w oparciu o rzeczywiste zużycie.

Poznaj średnie spalanie PEUGEOT 308 w oparciu o rzeczywiste zużycie.
 
 
Szacowane średnie zużycie paliwa oparte na rzeczywistych danych z użytkowania pojazdu, danych uzyskanych z protokołu badań lub obliczeń na podstawie tych danych. Te dane szacunkowe stanowią jedynie wskazówkę i mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.  Są to dane niezależne od oficjalnych danych UE (jedyne oficjalne wartości) i zależą od założeń i warunków testu. Nie mają więc ogólnego zastosowania.   Treść protokołu badań jest dostępna na stronie internetowej Grupy PSA: groupe-psa.com.