SKIP TO CONTENT
Konfigurator

Skonfiguruj swój samochód dostawczy Peugeot Expert

 

Chcesz kupić Peugeot Expert? Spersonalizuj go za pomocą konfiguratora vanów Peugeot: wybierz długość, wykończenie, silnik, kolor, wyposażenie i zaprojektuj siebie za kierownicą swojego przyszłego 3- lub 5-miejscowego vana.

 

Poznaj wersje dostępne w Peugeot Expert

 

Kompaktowy van Peugeot Expert jest dostępny w wersji Premium, "wstępnie skonfigurowanej" wersji Asphalt, wersji e-Expert umożliwiającej jazdę z napędem całkowicie elektrycznym oraz wersji e-Expert Hydrogen zasilanej wodorowym ogniwem paliwowym.

 

Silniki Peugeot Expert

 

W zależności od wybranej wersji, możesz następnie określić silnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zdecyduj się na silnik elektryczny o mocy 136 KM, jeśli pozwala Ci na to wybrane wykończenie Peugeot Expert. W przeciwnym razie, BlueHDi 100, BlueHDi 120, BlueHDi 145 ze skrzynią BVM6 S&S lub BlueHDi 145 i BlueHDi 180 ze skrzynią EAT8 są również dostępne, jeśli wybierzesz silnik spalinowy.

 

Modułowość i wymiary Peugeot Expert

 

Peugeot Expert charakteryzuje się doskonałą modułowością dzięki ławce Moduwork, która pozwala na wykorzystanie niezajętych miejsc, a duży luk w przegrodzie umożliwia również zwiększenie długości użytkowej o 4 m do przewozu długich przedmiotów. Peugeot Expert panel van jest dostępny w trzech długościach: Extended cab z 2,38 m długości użytkowej i możliwością przewozu do 6 osób, Expert Long z 4 m długości użytkowej i 6,6 m³ objętości użytkowej oraz Urban z 3,32 m długości użytkowej i 1 400 kg ładowności.