SKIP TO CONTENT
PEUGEOT RIFTER
PEUGEOT Rifter ma charyzmę i silną osobowość. Jego nowoczesne i zaawansowane technologicznie wnętrze, charakteryzujące się przestronnością i modułowymi rozwiązaniami, zachęca do nowych wrażeń, spełniając potrzeby profesjonalistów.

DO JAZDY PO MIEŚCIE I POZA NIM

Bezkompromisowy styl. Elegancki, mocny i zwinny – PEUGEOT Rifter to kwintesencja wszechstronności. Krótka, wysoka maska i duży prześwit przywodzą na myśl cechy umożliwiające poruszanie się po dowolnych drogachDotyczy dróg z utwardzoną nawierzchnią. Charakterystyczny układ świateł i pionowy grill podkreślają proporcjonalną, kompaktową i dynamiczną sylwetkę.

 

WYRAZISTA OSOBOWOŚĆ PEUGEOT

Model ten wyraża dumę z dziedzictwa marki. Charakterystyczna linia przodu, nawiązująca do najnowszych modeli z gamy PEUGEOT oraz pełne ekspresji tylne światła z motywem trzech pazurów sprawiają, że PEUGEOT Rifter staje się nową ikoną marki.

ZAPROSZENIE DO JAZDY

PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia bardziej intuicyjne prowadzenie samochodu dzięki kompaktowej, spłaszczonej kierownicy, która lepiej leży w dłoni i ułatwia manewrowanie, 8-calowemu, pojemnościowemu, łatwo dostępnemu ekranowi dotykowemu oraz czytelnemu wyświetlaczowi typu Head-Up.
Zachowaj kontrolę nad drogą dzięki lepszej pozycji i systemowi Advanced Grip ControlDostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji), który poprawia przyczepność pojazdu.
NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

SILNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI

PEUGEOT RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100 BVM5Wartości WLTP(1): zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,1 do 7,8, od 6,0 do 9,9 przy małej prędkości, od 4,9 do 7,5 przy średniej prędkości, od 4,4 do 6,7 przy dużej prędkości oraz od 5,6 do 8,2 przy bardzo dużej prędkości zgodnie ze standardem WLTP (I/100 km). Emisja CO2 (WLTP, cykl mieszany): od 135 do 177 (g/km). (1)Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z WLTP, który od dnia 1 września 2018 roku stał się standardem dla nowych pojazdów. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Dzięki wiarygodniejszym testom, zużycie paliwa i wartość emisji CO2 mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: specyficznego wyposażenia, opcjonalnych dodatków i rodzaju ogumienia. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać więcej informacji. lub PureTech 110 S&S BVM6Wartości WLTP(1): zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,1 do 7,8, od 6,0 do 9,9 przy małej prędkości, od 4,9 do 7,5 przy średniej prędkości, od 4,4 do 6,7 przy dużej prędkości oraz od 5,6 do 8,2 przy bardzo dużej prędkości zgodnie ze standardem WLTP (I/100 km). Emisja CO2 (WLTP, cykl mieszany): od 135 do 177 (g/km). (1)Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z WLTP, który od dnia 1 września 2018 roku stał się standardem dla nowych pojazdów. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Dzięki wiarygodniejszym testom, zużycie paliwa i wartość emisji CO2 mogą różnić się w zależności od warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: specyficznego wyposażenia, opcjonalnych dodatków i rodzaju ogumienia. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać więcej informacji., dostępny także w wersji o bardzo niskim spalaniuWersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spojler dachowy, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100)., zapewniającej maksymalną wydajność.

ZASKAKUJĄCA ZWROTNOŚĆ

Zbudowany na najnowszej platformie EMP2  PEUGEOT RIFTER wzorcowo się prowadzi. Krótki zwis przedni, starannie zaprojektowane podwozie, elektryczne wspomaganie kierownicy i zoptymalizowana średnica zawracania zapewniają wysoki poziom komfortu, jakości i wydajności.

ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI

Innowacje w samym sercu kabiny. PEUGEOT Rifter zapewnia rozbudowane możliwości łączności za sprawą pakietu nawigacjiDostępna w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji), obsługiwanej poleceniami głosowymi, wykorzystującej usługi TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek)., informujące o zdarzeniach drogowych i zagrożeniach w czasie rzeczywistym, funkcji Mirror ScreenW czasie postoju i podczas jazdy będą działać jedynie aplikacje zgodne z Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Podczas jazdy niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Funkcja MirrorLink® jest dostępna na Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 roku, przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z MirrorLink®), pod warunkiem że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. i możliwości indukcyjnego ładowania smartfona.

WSZĘDZIE CZUJE SIĘ JAK RYBA W WODZIE

Różnorodne systemy ułatwiające manewrowanie zapewniają użytkownikom modelu PEUGEOT RIFTER większą swobodę i przyjemność z jazdy. Kamera cofania Visiopark 1Dostępna jako wyposażenie standardowe lub opcjonalne, w zależności od wersji, aktywne wspomaganie parkowaniaAktywne wspomaganie parkowania dostępne lub niedostępne, w zależności od wersji wyposażenia. najnowszej generacji oraz system monitorowania martwego polaDostępność zależy od wersji. sprawiają, że podoła każdej sytuacji.

BEZPIECZEŃSTWO NA POKŁADZIE

Systemy wspomagania kierowcy PEUGEOT ułatwiają podróżowanie modelem RIFTER, zwiększając Twoje poczucie bezpieczeństwa. Rozbudowany system rozpoznawania znaków drogowych i ograniczeń prędkościDostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)., tempomat adaptacyjnyDostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). z funkcją StopTempomat adaptacyjny jest dostępny jedynie z automatyczną skrzynią biegów EAT8, system aktywnego monitorowania pasa ruchuDostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)., bezkluczykowy dostęp i zapłonDostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)., elektryczny hamulec postojowyDostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).... to elementy wspomagające kierowcę podczas jazdy.

AHOJ, PRZYGODO!

Otwórz się na nowe możliwości. Dach Zenith®Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). z elektrycznie sterowaną roletą nie tylko doświetla kabinę, ale również zawiera dodatkowe schowki w listwie centralnej, bagażniku dachowym oraz w półce nad przednią szybą.
Drzwi, konsola środkowa, przestrzeń pod stopami... RIFTER wyróżnia się rekordową pojemnością schowkówDo 186 l, z czego 92 l na poziomie dachu Zenith®. w kategorii kombivanów. Przystępnie zorganizowana przestrzeń o wysokim poziomie ergonomii ułatwia przewożenie przedmiotów potrzebnych na co dzień.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

Kombivan PEUGEOT RIFTER został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitych kosztów posiadania (TCO). Specjaliści PEUGEOT stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, tak aby zapewnić maksymalną wartość PEUGEOT RIFTER przy odsprzedaży. Bardzo starannie dobrane wyposażenie, materiały i napęd minimalizują rutynowe koszty utrzymania i zużycie. Kombivan jest wyposażony w najnowszej generacji technologie opracowane przez markę PEUGEOT, by wspomóc kierowcę w prowadzeniu i zapewnić pełną kontrolę nad samochodem.

USŁUGI SKIEROWANE DO PROFESJONALISTÓW

Poznaj naszą ofertę wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz powiązane z nią usługi (w szczególności przydatne do zarządzania flotą), a także wszystkie nasze inne rozwiązania w zakresie finansowania, umowy ubezpieczeniowe, gwarancje i całodobową pomoc drogową, nie zapominając o obsłudze posprzedażnej pojazdów dla profesjonalistów.