TRAVELLER BUSINESS
Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów – PEUGEOT Traveller Business zachęca do komfortowej przejażdżki. Minibus oferowany jest z silnikiem wysokoprężnym lub elektrycznym.
 

ZALETY SILNIKA ELEKTRYCZNEGO

NOWE WRAŻENIA Z JAZDY

Nawet do 330 kilometrów zasięgu (WLTP)

Tryb w pełni elektryczny zapewnia nowe wrażenia z jazdy:
 
 • Płynną jazdę bez szarpnięć
 • Dynamiczne przyspieszanie dzięki dostępnemu natychmiast, pełnemu momentowi obrotowemu
 • Cichą pracę silnika
 
OSZCZĘDNOŚCI

Zerowa emisja CO2

 

Znacząco niższe koszty eksploatacji:

 
 • Niższy koszt zużycia energii w porównaniu z paliwami kopalnymi
 • Niskie koszty eksploatacji dzięki rzadszej konieczności serwisowania
 • Tryb ECO umożliwia optymalizację zasięgu akumulatora
 
WYGODA UŻYTKOWANIA
30 min. aby odzyskać 80% zasięgu
 
Prosta obsługa:
 
 • Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora
 • Różne sposoby ładowania
 • Nawigacja online - informacje o podróży podawane w czasie rzeczywistym, wyszukiwanie punktów ładowania
 • Aplikacja MyPeugeot umożliwia sterowanie niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak ładowanie akumulatora i ustawienie temperatury w kabinie

 
 
 

NOWA GENERACJA POJAZDÓW KLASY PREMIUM DO PRZEWOZU OSÓB

W pełni elektryczny model PEUGEOT e-Traveller Business odznacza się zdecydowanym charakterem, który znajduje wyraz w eleganckim designie. Oferta obejmuje kilka wersji dostosowanych do różnych wymagań klientów biznesowych w zakresie przewozu osób: do 3 długościW zależności od wersji: wersja Business dostępna w 3 długościach z maks. 9 miejscami, wersja Business VIP w 2 długościach z 6 lub 7 miejscami., do 9 miejscW zależności od wersji: wersja Business dostępna w 3 długościach z maks. 9 miejscami, wersja Business VIP w 2 długościach z 6 lub 7 miejscami., przestronna kabina premium VIPDostępne w wersji Business VIP., pojemność bagażnika do 1500 l oraz wysokość poniżej 1,9 m.


ELEGANCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Z modelem PEUGEOT Traveller w wersji Business VIP podróżujesz w klasie biznes.
W zależności od codziennych potrzeb model PEUGEOT Traveller jest dostępny w trzech długościach z wysokością do 1,9 mMaksymalnie 1,94 m (w zależności od wersji) . Dzięki szerokiej gamie wyposażenia i konfiguracji z 5, 7 lub 8 miejscami model PEUGEOT Traveller zapewnia łatwe prowadzenie oraz dostosowuje się do Twoich potrzeb.
 

AMBITNY CHARAKTER

Pionowy osłona chłodnicy i charakterystyczny wygląd świateł w technologii LED z głębiej osadzonymi ksenonowymi reflektorami sprawiają, że styl modelu PEUGEOT Traveller w wersji Business VIP emanuje elegancją. Dopełnieniem atrakcyjnego wyglądu są 17-caloweDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji). aluminiowe obręcze kół oraz przyciemniane szyby w tylnej części pojazdu.PEŁNY DOSTĘP

Model Traveller Business i nowy model e-Traveller Business to pojazdy wyjątkowo zwinne oraz łatwe w prowadzeniu i parkowaniu w środowisku miejskim. Dzięki wysokości poniżej 1,9 m mogą one wjeżdżać na każdy parkingMożliwość wjazdu na zadaszone parkingi w centrach miast, na terenach przemysłowych lub na lotniskach., a nowy e-Traveller  może poruszać się w obszarach, w których obowiązują ograniczenia w ruchu.
 

DWA PRZESZKLONE PANELE DACHOWE

Dwa przeszklone panele dachowe, które mogą być niezależnie odsłaniane i zasłaniane, rozjaśniają wnętrze kabiny, zapewniając panoramiczny widok na niebo. Pod sufitem umieszczono nastrojowe oświetlenie w technologii LEDDostępne jedynie w wersji Allure. oraz indywidualne lampki do czytania.
Z myślą o większym komforcie podróżowania model PEUGEOT Traveller Business zapewnia również odrębną klimatyzację dla tylnych siedzeń.


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Osłona chłodnicy ozdobiona opalizującym logo lwa, który mieni się zielono-niebieskimi refleksami, stanowi wskazanie, że model PEUGEOT e-Traveller Business jest pojazdem elektrycznym. Gniazdo ładowania zostało umieszczone z przodu od strony kierowcy, aby ułatwić proces ładowania. Z tyłu samochodu dumnie prezentuje się plakietka „e-Traveller”.
STANOWISKO KIEROWCY

KOMFORT PODRÓŻOWANIA

Projektując wnętrze modelu PEUGEOT Traveller w wersji Business VIP, nie zapomnieliśmy o komforcie kierowcy. Specjalny stopień ułatwia zajęcie podwyższonego fotela, który zapewnia doskonałą widoczność. Kokpit odznacza się czystym i nowoczesnym stylem oraz wykonany został z eleganckich materiałów. Ergonomiczne wyposażenie, w tym wyświetlacz Head-Up Display* oraz 7-calowy ekran dotykowyDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji)., są zawsze w zasięgu ręki i wzroku.

NOWA TABLICA WSKAŹNIKÓW

 
Specjalna 3,5-calowa tablica wskaźników modelu PEUGEOT e-Traveller Business z kolorową matrycą dostarcza w czasie rzeczywistym przydatnych informacji dotyczących jazdy, takich jak szacunkowy zasięg czy pomiar mocyCHARGE: rekuperacja/częściowe ładowanie akumulatora; ECO: optymalizacja zużycia energii; POWER: maksymalna moc.
 
 


EKRAN DOTYKOWY

 
Za pomocą dużego ekranu dotykowego można z łatwością uzyskać dostęp do wszystkich informacji o układzie elektrycznym za pomocą skrótu, a także czytelną wizualizację przepływu energii.

HAMULEC ELEKTRYCZNY

Przycisk „e-Toggle” umożliwia natychmiastowy dostęp do elektrycznego sterowania automatyczną skrzynią biegów z wyborem 3 trybów jazdy: ECO, NORMAL i POWER ECO: optymalny zasięg; NORMAL: optymalny komfort; POWER: optymalne osiągi podczas transportu ciężkich ładunków. Ponieważ dostępny w standardzie elektryczny hamulec postojowy działa automatycznie, jest wyjątkowo łatwy w użyciu.
 

KOMFORT PASAŻERÓW

Przekształć kabinę w salon VIP! Składany przesuwny stolikOpcja wyposażenia. otoczony 4 lub 5 siedzeniami zapewnia pasażerom przyjazną przestrzeń. Trzeci rząd obejmuje kanapę dzieloną w stosunku 2/3–1/3Opcja wyposażenia., a demontowane i przesuwne siedzenia umożliwiają łatwe dostosowanie przestrzeni w tylnej części pojazdu.

DWA PRZESZKLONE PANELE DACHOWE

Model PEUGEOT Traveller Business VIP oferuje także doskonałe walory użytkowe z punktu widzenia oświetlenia: dwa przeszklone panele dachowe, które mogą być niezależnie odsłaniane i zasłaniane, rozjaśniają wnętrze kabiny i zapewniają panoramiczny widok na niebo. Silnie przyciemniane szyby gwarantują pasażerom prywatność, ale pozwalają cieszyć się widokami. Dopełnieniem naturalnego oświetlenia wnętrza w technologii LED są indywidualne lampki do czytania.

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI DZIĘKI MODUŁOWOŚCI

Z modelem PEUGEOT Traveller Business możesz zaoferować swoim pasażerom lepsze usługi: transferu lotniskowego, taksówki miejskiej, przejazdów dalekobieżnych i wiele innych.
Demontowane siedzenia oferują możliwość uzyskania wielu konfiguracji w zakresie od 5 do 9 miejsc. Dostęp do trzeciego rzędu jest wyjątkowo łatwy: jednym poleceniem można odchylić siedzenia, aby pozostawić osobom siadającym z tyłu wystarczająco dużo miejsca.

BEZKOMPROMISOWE OSIĄGI

Modele PEUGEOT Traveller Business oraz nowy PEUGEOT e-Traveller Business są zbudowane na platformie modułowej EMP2EMP2: Efficient Modular Platform. Platforma nowej generacji od koncernu PSA Peugeot Citroën., która zapewnia pełną swobodę wyboru pomiędzy silnikiem wysokoprężnym a elektrycznym, dostęp do jednakowo pojemnego bagażnika oraz identyczną pozycję za kierownicą.

PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE

ZOPTYMALIZOWANY DOSTĘP

Otwieranie i zamykanie przesuwnych drzwi w modelu PEUGEOT Traveller Business jest wyjątkowo proste i nie wymaga użycia rąk. Wystarczy podstawić stopę pod tylny zderzak, aby odblokować i otworzyć przesuwne drzwi boczne. Wystarczy mieć przy sobie kluczyk elektroniczny.

ŁĄCZNOŚĆ

Ułatw sobie podróżowanie, korzystając z pakietu nawigacyjnegoDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak: natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje czy niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek). z obsługą poleceń głosowych, który informuje w czasie rzeczywistym o natężeniu ruchu drogowego oraz niebezpiecznych odcinkach (w oparciu o usługi TomTomDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak: natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje czy niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek).), a także o lokalizacji i dostępności publicznych punktów ładowania. 7-calowyW czasie postoju i podczas jazdy (zależnie od sytuacji) będą działać jedynie aplikacje zgodne z Android AutoTM lub Apple CarPlayTM. Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android AutoTM lub Apple CarPlayTM .Funkcja Mirror Screen jest dostępna na Android AutoTM (dla smartfonów z systemem Android) lub na Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. ekran dotykowy oferuje również funkcję Mirror Screen®, dzięki której możesz na nim korzystać z kompatybilnych aplikacji swojego smartfona (przez aplikacje Apple CarPlayTM lub Android AutoW czasie postoju i podczas jazdy (zależnie od sytuacji) będą działać jedynie aplikacje zgodne z Android AutoTM lub Apple CarPlayTM. Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android AutoTM lub Apple CarPlayTM .Funkcja Mirror Screen jest dostępna na Android AutoTM (dla smartfonów z systemem Android) lub na Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu.).

WYŚWIETLACZ HEAD-UP DISPLAY

Aby ułatwić prowadzenie pojazdu, najistotniejsze informacje, takie jak prędkość bądź ustawienia tempomatu lub ogranicznika prędkości, są prezentowane przez wyświetlacz Head-Up DisplayDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). na składanym ekranie znajdującym się w polu widzenia kierowcy. Wszystko, co musisz wiedzieć, masz przed sobą. Stanowi to gwarancję  jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy.
 

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ORAZ ZALECANIA OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI

Wielofunkcyjna kamera rozpoznaje znaki ograniczeń prędkościOpcja wyposażenia. i ostrzega o nich kierowcę. Stosowny komunikat pojawia się na wyświetlaczu tablicy wskaźników lub na wyświetlaczu Head-Up Display. Następnie możesz wprowadzić wyświetlone wartości do ustawień ogranicznika prędkości lub do tempomatu (o ile został on aktywowany).
 

 

VISIOPARK 1

Kamera cofaniaOpcja wyposażenia. jest aktywowana automatycznie po rozpoczęciu manewru cofania. Zapewnia panoramiczny widok 180° na tył pojazdu. Obraz z kamery zmienia się odpowiednio do ruchów kierownicą. W razie natrafienia na przeszkodę system przybliży automatycznie jej widok, a w razie potrzeby zaoferuje dodatkowe kąty widzenia.
 
 

 

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety BrakeOpcja wyposażenia. to automatyczny system hamowania awaryjnego, który włącza się, gdy zaistnieje ryzyko kolizji. Kamera z czujnikiem wykrywa ruchome lub nieruchome przeszkody (np. inne pojazdy lub pieszych) znajdujące się przed samochodem. Jeżeli kierowca nie zdąży odpowiednio zareagować, system automatycznie uruchomi hamowanie awaryjne. System pozwala uniknąć kolizji przy prędkości poniżej 30 km/godz. lub ograniczyć ich skutki powyżej tej prędkości.

OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG SWOJEGO PEUGEOT TRAVELLER

USŁUGI SKIEROWANE DO FIRM, SPECYFICZNE DLA WERSJI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM 

Dzięki usługom MyPeugeot i zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim pojazdem elektrycznym.
USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

ZDALNE POLECENIA

Zdalnie zarządzaj samochodem za pomocą MyPeugeotbezpłatna usługa dostępna jedynie w ramach RCC + BTA lub NAC + BTA (bez BTA, funkcję doładowania aktywuje się naciśnięciem specjalnego przycisku na klapce) (programuj optymalną porę ładowania, ustawiaj temperaturę w kabinie, itp.).

 

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeotPod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji)., możesz korzystać, w czasie rzeczywistym, ze zindywidualizowanych usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:
 
 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

MINIBUS KLASY PREMIUM DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Minibus PEUGEOT Traveller Business został zaprojektowany pod kątem oczekiwań klientów biznesowych – zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania. Zleciliśmy ekspertom udoskonalenie wzornictwa, jakości wykończenia oraz trwałości modelu PEUGEOT Traveller Business, tak aby zmaksymalizować jego wartość odsprzedażową.

Bardzo starannie dobraliśmy wyposażenie, materiały i napęd, co przełożyło się na zminimalizowanie regularnych kosztów utrzymania i zużycia.

 

USŁUGI SKIEROWANE DO FIRM

Poznaj naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease oraz powiązane z nią usługi, a także wszystkie inne opcje finansowania, umowy ubezpieczeniowe, gwarancje i całodobową pomoc drogową, nie zapominając o obsłudze posprzedażnej pojazdów dla klientów biznesowych.