SKIP TO CONTENT
SUV PEUGEOT 3008 DLA BIZNESU

SUV PEUGEOT 3008 HYBRID Business | Hybrydowy SUV Peugeot

Odkryj SUV-a PEUGEOT 3008 i jego wyjątkowy styl. Bezkonkurencyjny PEUGEOT i-Cockpit® oraz szereg innowacyjnych technologii zastosowanych z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu i bezpieczeństwie.  Dzięki zobowiązaniu Power of Choice, możesz wybrać silnik benzynowy, wysokoprężny lub hybrydowy typu plug-in o zasięgu do 59 km WLTPjazda mieszana  i do 75 kmjazda po mieście 

 

 

KUP PEUGEOT 3008 HYBRID ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 3008 HYBRID - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
KUP PEUGEOT 3008 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 3008 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

ZALETY

HYBRYDA PLUG-IN

Oprócz wpływu na pozytywny wizerunek firmy w kwestii odpowiedzialności społecznej, SUV PEUGEOT 3008 PLUG-IN HYBRID oferuje klientom biznesowym wiele innych korzyści:
 
 • Umożliwia ubieganie się o ulgi, w tym podatkowe, premię ekologiczną czy premię konwersyjną.
 • Zapewnia zoptymalizowany całkowity koszt posiadaniaCałkowity koszt posiadania, niższe koszty paliwa i przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 floty.
 • Zapewnia wszechstronność jazdy, umożliwiając pokonywanie długich dystansów i swobodną jazdę po mieście, nawet w obszarach ograniczonego ruchu.

 

RADOŚĆ Z JAZDY
Tryb elektryczny pozwala cieszyć się nowymi doznaniami z jazdy:
 
 • Do 59 kilometrów (WLTP) elektrycznego zasięgu
 • Płynna jazda, całkowicie pozbawiona szarpnięć, mniejsze drgania
 • Dynamiczne przyspieszanie dzięki dostępnemu natychmiast, pełnemu momentowi obrotowemu
 • Cicha praca silnika
 
OSZCZĘDNOŚCI

 

 • Niższe zużycie paliwa średnio o 40% w zależności od sposobu eksploatacji i częstotliwości ładowania
 • Korzystanie z trybu elektrycznego
 • Zmniejszone koszty serwisowania

 

 
ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Funkcje zaprojektowane z myślą o Tobie:
 
 
DESIGN

ERA NOWOCZESNOŚCI

PEUGEOT 3008 SUV HYBRID charakteryzuje się odważną, zaawansowaną technologicznie konstrukcją i wyrazistym przodem ze światłami FULL LEDdostępne w standardzie (w wersji / pakiecie GT) z funkcją SDLFunkcja statycznego doświetlania zakrętów (Static Directional Lighting) znacząco poprawia widoczność. Jest ona dostępna w standardzie dla wersji GT i GT Pack oraz jako opcja w wersjach ACTIVE i ALLURE (zależnie danego kraju). Jego wyrafinowany styl doskonale łączy w sobie moc z lekkością, śmiało wykraczając poza standardowe rozwiązania stosowane w segmencie SUV-ów.

INSPIRUJĄCY DESIGN

Nadwozie SUV-a PEUGEOT 3008 podkreśla jego zdecydowany charakter oraz harmonijne połączenie mocy i zwinności. Nowatorski design przodu wyraża silną osobowość. Ten topowy model zwiastuje nadejście nowej ery dla segmentu SUV-ów.

NOWY PRZÓD

Nowy przód, który zrywa z dotychczasowymi kanonami, nowe światła z reflektorami LED lub full LEDDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  z funkcją EVSFunkcja statycznego doświetlania zakrętów, znacząco poprawia widoczność na zakrętach, w połączeniu z reflektorami full LED. w obramowaniu świateł dziennych w kształcie „świetlnych kłów” i chromowane ozdobne wstawki w błotnikach podkreślają silną osobowość i korzystnie wpływają na wizerunek Twojej firmy.


NOWE ŚWIATŁA TYLNE

Nowe tylne światła FULL LED mają charakterystyczny dla PEUGEOT motyw trzech pazurów lwa oraz sekwencyjne kierunkowskazy. Przydymione klosze tylnych świateł stanowią naturalne przedłużenie czarnej listwy bagażnika. Dzięki temu, poszerzają wizualnie tył samochodu, nadając mu sportowego charakteru.

EMBLEMATY HYBRID

Emblematy HYBRIDNapęd na przednią oś, 225 KM, dostępny począwszy od wersji Allure lub HYBRID4Napęd 4x4, 300 KM, dostępny począwszy od wersji Allure widniejące po bokach PEUGEOT 3008 SUV, dyskretnie podkreślają przynależność tych modeli do innowacyjnego świata napędu hybrydowego typu Plug-in.


Rasowy SUV

Elementy wyposażenia takie jak diamentowane aluminiowe felgi San FranciscoDostępne w standardzie dla modeli GT i GT Pack HYBRID, w zależności od lokalizacji. 19” o unikatowym wzorze, szerokie osłony nadkoli i masywne dolne listwy ochronne drzwi przynależą bez wątpienia do atrybutów właściwych dla SUV-ów. Dają poczucie solidności i bezpieczeństwa.
 

WYJĄTKOWA TAPICERKA ALCANTARA®

Wnętrze SUV-a PEUGEOT 3008 z napędem hybrydowym typu Plug-in zyskało szykowne wykończeniedostępne w standardzie dla wersji GT oraz GT Pack HYBRID/HYBRID4 ze skóry ekologicznej i tapicerki Mistral/Alcantara® Greval z przeszyciami Aikinite.

UDOSKONALONE DOZNANIA

Nowe doznania

Zmodernizowany, najwyższej klasy PEUGEOT i-Cockpit® w SUV-ie PEUGEOT 3008 oferuje kierowcy intuicyjną obsługę i stymulującą jazdę:
 
 • Kompaktowa, wielofunkcyjna kierownica zapewnia lepsze wyczucie i prowadzenie.
 • Nowy wyświetlacz cyfrowy o przekątnej 12,3” wyświetla wszystkie istotne informacje w najwyższej jakości.
 • Nowy ekran dotykowy HD 10” z eleganckimi, chromowanymi przełącznikami typu toggle switch umożliwiają szybki i intuicyjny dostęp do funkcji zwiększających komfort jazdy.
 
W wersjach HYBRID PLUG-IN, panel zegarów i ekran dotykowy PEUGEOT i-Cockpit® wyświetlają informacje dedykowane pojazdom hybrydowym, umożliwiając w szczególności przeglądanie statystyk zużycia energii (elektrycznej i paliwa).

CYFROWY PANEL ZEGARÓW

 Wysoko umieszczony cyfrowy panel zegarów o wysokiej rozdzielczości zapewnia dostęp do istotnych informacji w każdym momencie:
 

10-CALOWY EKRAN DOTYKOWY HD

Nowy 10-calowydostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). ekran dotykowy HD umożliwia dostęp do ustawień rozmaitych parametrów, a także do informacji dotyczących jazdy SUV-em PEUGEOT 3008 HYBRID:
 
 • Przepływ energii obrazujący działanie napędu hybrydowego
 • Statystyki dotyczące zużycia energii i paliwa
 • Lokalizacja stacji ładowania i szacunkowy zasięg w trybie w pełni elektrycznympoprzez nawigację
 • Ustawienia ładowania i funkcja wstępnego ogrzewania lub schładzania kabiny.
 • Włączenie funkcji e-SaveNOWOCZESNA TECHNOLOGIA 

SUV PEUGEOT 3008 reprezentuje prawdziwą wolność wyboru – „Power of Choice” – oferując hybrydę typu plug-in, napęd na dwa lub cztery koła oraz silniki spalinowe, benzynowy lub wysokoprężny, które łączą przyjemność z jazdy i wydajność.
WYPOSAŻENIE

NOWY CYFROWY PANEL ZEGARÓW

Wyświetlacz wyposażony jest w wysokiej jakości panel cyfrowy o przekątnej 12,5", który można bardzo łatwo skonfigurowaćZalecane jest wykonanie tego podczas postoju pojazdu. i spersonalizowaćZalecane jest wykonanie tego podczas postoju pojazdu., i który pozwala skupić wzrok na drodze podczas podróży służbowych.

 

NOWY EKRAN DOTYKOWY

Nowy ekran dotykowy HD 10” z nawigacją online 3D i funkcją poleceń  głosowych został wyposażony w technologię „multi-touch”Funkcjonalność dostępna po naciśnięciu ekranu trzema palcami.
 

 

 

NIGHT-VISION 

Podczas jazdy w nocy unikatowy system Night VisionSystem Night Vision dostępny jest jako opcja dla wersji GT i GT Pack z kamerą na podczerwień wykryje obecność pieszych lub zwierząt znajdujących się w odległości do 200 m przed samochodem, poza zasięgiem reflektorów i powiadomi cię o tym sygnałem ostrzegawczym. System automatycznego hamowania awaryjnego włączy się również w przypadku wykrycia pieszego lub rowerzysty w najbliższym otoczeniu samochodu.


 

ŁĄCZNOŚĆ

Peugeot Connect zapewnia dostęp do bogatej gamy usług mobilnych w ramach pakietu nawigacji online, obejmującego informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i informacje o strefach niebezpiecznych dzięki usługom TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów) Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek).. Dzięki funkcji Mirror Screendostępne w standardzie, jako opcja lub niedostępne (w zależności od wersji). W zależności od smartfona funkcja Mirror Screen wykorzystuje protokół Android Auto™ (smartfony z systemem Android), Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS) lub, do maja 2021 r., technologię MirrorLink® (smartfony z systemem Android kompatybilne z MirrorLink®, w połączeniu z urządzeniem „Peugeot Connect Radio”), pod warunkiem wykupienia abonamentu i dostępu do Internetu. Jedynie te trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT. możesz cieszyć się kompatybilnymi aplikacjami smartfona takimi jak Apple CarPlayTM lub Android AutoTM na ekranie dotykowym.

 
 

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONÓW

Umieszczona w specjalnej wnęce bezprzewodowa ładowarkaŁadowanie indukcyjne dla urządzeń kompatybilnych ze standardem Qi w SUV-ie PEUGEOT 3008 umożliwi ci nieprzerwane i w pełni bezpieczne korzystanie ze smartfona podczas służbowych wyjazdów.

 

ADVANCED GRIP CONTROL

Advanced Grip Control umożliwia zoptymalizowanie systemu kontroli trakcji4 tryby pracy: Normal, Snow, Mud oraz Sand – dostępne jako opcja lub niedostępne, zależnie od wersji silnikowej PureTech lub BlueHDi., który wymaga określonego rodzaju oponopony zimowe z oznaczeniem 3PMSF lub opony z oznaczeniem M+S tyre (zależnie od wersji). W jego skład wchodzi również system Hill Assist Descent ControlWywodzący się ze świata pojazdów z napędem 4x4, system wspomaga zjeżdżanie, automatycznie dostosowując prędkość do kąta nachylenia drogi, bez konieczności ingerowania w pedał gazu czy hamulca.. Pozwala na dostosowanie przyczepności kół do najtrudniejszych warunków drogowych: śniegu, błota lub piasku.

Wydajna wersja HYBRID4 z napędem 4x4 oferuje ulepszoną trakcję zarówno na drodze, jak i w trudniejszym terenie. System Hill Assist Descent Control jest również do Twojej dyspozycji.
 
OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG PEUGEOT 3008 SUV HYBRID

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA NAPĘDU HYBRYDOWEGO

BEZKONKURENCYJNA NIEZALEŻNOŚĆ

Dzięki usługom oferowanym przez MyPeugeot i Free2Move zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim samochodem hybrydowym.

ZDALNE POLECENIA

Usługi oferowane przez MyPEUGEOT® i Free2Move zapewniają niespotykaną dotąd niezależność w obsłudze Twojego pojazdu hybrydowego.

ZDALNIE ZARZĄDZAJ SWOIM SAMOCHODEM

Korzystaj ze spersonalizowanych usług, w czasie rzeczywistym, dzięki aplikacji MyPeugeot®Pod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji).:
 
 • Uzyskaj szybką pomoc w razie potrzeby.
 • Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.
 • Wygodnie zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.
 • Z wyprzedzeniem planuj i kontroluj doładowaniew nowym SUV-IE PEUGEOT 3008 HYBRID akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona.SUV PEUGEOT 3008 został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów biznesowych, w szczególności w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania. Doświadczeni eksperci marki stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, by zapewnić przy odsprzedaży maksymalną wartość SUV-a PEUGEOT 3008.

Elementy wyposażenia, materiały i układy napędowe dobrano z najwyższą starannością, aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycia paliwa.

 

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

 
FINANSOWANIE, USŁUGI I SERWISOWANIE

Sprawdź naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease i związanych z nią usług (w szczególności ułatwiających zarządzanie flotą). Poznaj naszą ofertę finansowania zakupu samochodu, ubezpieczenia, gwarancji, usługę Peugeot Assistance dostępną przez 24 h na dobę przez siedem dni w tygodniu oraz zakres obsługi posprzedażnej dla firm.