SKIP TO CONTENT
PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 i 508 SW DLA BIZNESU

Rata Simply Drive: 3842 zł netto/mies.(i)  Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 333800 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 3842 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

od 0 do 100 km/h
5,2 sekundy

Rata Simply Drive: 3872 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 338300 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 3872 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

Moc
360 KM – 520 Nm

od 0 do 100 km/h
5,2 sekundy

PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 i 508 SW dla biznesu

508 & 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED : SEDAN & SW HYBRID OD PEUGEOT

Wprowadź swoją firmę w erę nowoczesnych osiągów z PEUGEOT.
Ciesz się wysokimi osiągami i niskim poziomem emisji spalin dzięki nowej linii oszczędnych modeli z silnikiem elektrycznym, sygnowanych logo PEUGEOT SPORT ENGINEERED.
Wykreuj wizerunek swojej firmy jako przedsiębiorstwa pionierskiego i odpowiedzialnego, siadając za kierownicą nowego sedana PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 oraz kombi 508 SW.

 

WKRĘĆ ZMYSŁY NA NAJWYŻSZE OBROTY

Doceń stylistykę podyktowaną wydajnością.
Nowy 508 i nowy 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED proponują nową interpretację sportowych kanonów stylistycznych. Mocna linia nadwozia przyciąga wzrok zderzakiem, podwoziem i poszerzonym rozstawem kół oraz specjalnymi nowymi 20-calowymi felgami EXXAR.
Nowy kultowy czarny grill z wyrazistym kształtem lameli, pionowymi klapami i innymi atrybutami aerodynamicznymi podkreśla wyczynową efektywność i sportowe geny.
Płynną i elegancką linię uwydatnia nowy kolor lakieru Szary Selenium z subtelnymi drobinami perłowego pigmentu, oferowany wyłącznie w tym modelu z energetycznym logo w kolorze Kryptonitu.

 

KOKPIT

SZTUKA PROWADZENIA SAMOCHODOU

Za sterami PEUGEOT i-COCKPIT® możesz poczuć, co oznacza przyjemność prowadzenia i podróżowania.
Doceń ergonomię pozycji za kierownicą na miarę profesjonalistów dzięki kompaktowej kierownicy, nowemu zestawowi wskaźników typu Head-Up o przekątnej 12,3 cala oraz 10-calowemu pojemnościowemu ekranowi dotykowemu – oba wyświetlacze można personalizować i wygodnie wyświetlać ich treści, nie odwracając wzroku od drogi.

 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Daj się uwieść komfortowi, prostocie linii i szlachetnym materiałom. W każdym detalu wnętrza widoczne są charakterystyczne, eleganckie i sportowe atrybuty nowej linii PEUGEOT SPORT ENGINEERED.  
Rozkoszuj się doskonałą akustyką i precyzją dźwięków wysokiej klasy systemu Hi-Fi marki FOCAL®Focal® to wiodąca na świecie francuska marka sprzętu Hi-Fi..
NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

NOWE INTERFEJSY

Interfejsy umiejscowione w zasięgu wzroku i ręki umożliwiają nieprzerwaną koncentrację na drodze podczas jazdy.
Zespół wskaźników typu Head-Up o przekątnej 12,3 cala i 10-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD z oryginalnym interfejsem graficznym PEUGEOT SPORT ENGINEERED można spersonalizować, aby mieć wgląd w informacje istotne podczas jazdy, takie jak poziom obrotów czy przepływy energii.

ŁĄCZNOŚĆ

Bezprzewodowo ładuj telefonŁadowanie indukcyjne dla urządzeń kompatybilnych ze standardem Qi., umieszczając go pod konsolą środkową i podróżuj bez obaw dzięki pakietowi nawigacji z obsługą poleceń głosowych oraz aktualizowanymi w czasie rzeczywistym informacjami o ruchu drogowym i niebezpiecznych miejscach, dostępnymi w ramach usług TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek)..
Funkcja Mirror ScreenFunkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna przez aplikację Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 r., przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z technologią MirrorLink® oraz tylko w ramach „PEUGEOT Connect Radio”), pod warunkiem że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie trzy wymienione wyżej aplikacje będą dziać podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT. umożliwia korzystanie z kompatybilnych aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym.

 

 

 

FOTELE COMFORT FIT

Opracowane specjalnie z myślą o komforcie tych, którzy mnóstwo czasu spędzają w trasie fotele Comfort Fit mają regulowane podparcie i funkcję masażu oraz są podgrzewane.
Tapicerka siedzeń to wyjątkowe połączenie Alcantary, skóry Nappa Mistral i tkaniny, z subtelnymi, podwójnymi przeszyciami w kolorze Kryptonitu i Tramontane.

PAKIET CITY 2

I parkowanie w mieście stało się łatwiejsze!
Kamery HD z przodu i z tyłu pojazdu zwiększają bezpieczeństwo manewru parkowania.
Widok z kamer można wyświetlać na ekranie dotykowym, na którym dostępna jest też opcja podglądu otoczenia pojazdu w zakresie 360° w widoku od góry.

NIGHT VISION

Wejdź do świata rzeczywistości rozszerzonej.
Aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo jazdy w nocy lub w warunkach ograniczonej widoczności kamera na podczerwień Night Vision* wykrywa obecność pieszych lub zwierząt przed pojazdem. Obraz, któremu towarzyszy ostrzegawczy dźwięk, pojawia się na wirtualnym wyświetlaczu w polu widzenia kierowcy.

DRIVE ASSIST PLUS

Poznaj zalety jazdy półautonomicznej.
Technologia DRIVE ASSIST PLUS automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości pojazdu poruszającego się z przodu, utrzymując stałą odległość.
Umożliwia ona ponadto utrzymanie wybranego przez kierowcę pasa ruchu.
USŁUGI PRZEZNACZONE DLA HYBRYD TYPU PLUG-IN

BEZKONKURENCYJNA NIEZALEŻNOŚĆ

 

Dzięki usługom MyPeugeot® i Free2Move zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim pojazdem z napędem hybrydowym typu plug-in.

ZDALNE STEROWANIE

Planuj i kontroluj ładowanie akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zarządzać ustawieniami temperatury w kabinie.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z Twoim kontem za pomocą bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®W zależności od dostępu do sieci komórkowej i dostępności w danej lokalizacji. :
 
  • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane zdarzenia, lokalizacji, itp).
  • Szybki i łatwy dostęp do pomocy drogowej.
  • Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.
  • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.
  • Z wyprzedzeniem planuj i kontroluj doładowanie akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

Nowe modele PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 i 508 SW zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitych kosztów posiadania (TCO).
Dzięki doświadczeniu projektanci PEUGEOT SPORT ENGINEERED stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, tak aby zminimalizować zużycie paliwa oraz zapewnić maksymalną wartość nowych modeli PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 i 508 SW przy odsprzedaży.

USŁUGI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Poznaj nasze oferty wynajmu Free2Move Lease dla firm i powiązane usługi, a także inne rozwiązania finansowe, umowy ubezpieczeniowe, gwarancje i całodobową pomoc drogową, a także obsługę posprzedażną pojazdów dla firm.