SKIP TO CONTENT
JAZDA ELEKTRYCZNYM SAMOCHODEM PEUGEOT

JAZDA ELEKTRYCZNYM SAMOCHODEM PEUGEOT

Elektryczna mobilność dla biznesu

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Koszty eksploatacji, dotacje rządowe, oszczędność paliwa... Kupno pojazdu elektrycznego lub hybrydowego typu plug-in w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wiąże się z licznymi korzyściami.

ZASIĘG TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Zasięg może odgrywać dezycującą rolę przy zakupie pojazdu elektrycznego. Użytkownicy chcą, aby zasięg podawany przez producenta jak najdokładniej odzwierciedlał ich rzeczywiste użytkowanie samochodu. 

ŁADOWANIE TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Dowiedz się, jak ładować samochód elektryczny PEUGEOT, by nie stanowiło to już tajemnicy.

Dzięki kablom ładującym do ładowania pojazdu elektrycznego w domu lub w pracy oraz publicznym stacjom ładującym, zawsze masz dostęp do którejś z opcji naładowana auta.

ŁADOWANIE SAMOCHODU HYBRYDOWEGO

Pojazdy hybrydowe typu plug-in PEUGEOT zostały zaprojektowane z myślą o łatwym i intuicyjnym ładowaniu. Po podłączeniu samochodu do sieci, kolorowy wyświetlacz informuje o postępie ładowania. Czas ładowania zależy od mocy znamionowej gniazda lub stacji ładowania.

TECHNOLOGIE ELEKTRYCZNE

Napędy elektryczne PEUGEOT umożliwiają bezemisyjną, płynną i cichą jazdę, a także wysokie osiągi.

TECHNOLOGIA PLUG-IN HYBRID

Silniki plug-in HYBRID i HYBRID4 łączą się z silnikiem benzynowym. Zastosowano w nich szereg najnowocześniejszych technologii, połączonych ze sobą w prosty i całkowicie przejrzysty dla użytkownika sposób.