SKIP TO CONTENT
SAMOCHODY HYBRYDOWE ŁADOWANIE

ŁADOWANIE SAMOCHODU HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN

Modele PEUGEOT z napędem hybrydowym typu plug-in zostały zaprojektowane tak, aby ich doładowywanie było proste i praktyczne. Po podłączeniu do stacji ładowania zmieniające się kolory wskaźników, umieszczonych wokół gniazda ładowania, informują o postępie ładowania. Pokrywa gniazda ładowania znajduje się w lewym tylnym błotniku, a na przewód ładowania przewidziano specjalny schowek pod podłogą bagażnika. Czas ładowania akumulatora może się różnić w zależności od mocy gniazda lub terminala ładowania.

W celu zoptymalizowania potencjału elektrycznej jazdy, samochody z napędem hybrydowym typu plug-in oferują rozmaite możliwości ładowania.

 

 

ŁADOWANIE W DOMU LUB W PRACY

Ładowanie samochodów hybrydowych typu plug-in marki Peugeot jest bardzo proste. Zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, z dostępem do specjalnej instalacji czy bez niego, zapewniamy Ci doładowanie samochodu w każdej sytuacji. Zoptymalizuj czas ładowania swojego samochodu hybrydowego typu plug-in, wybierając najbardziej dogodny sposób ładowania.

 

 

GNIAZDO DOMOWE 

Jest to rozwiązanie dostępne dla wszystkich użytkowników. Jeśli chcesz doładować swój samochód hybrydowy typu plug-in wystarczy, że podłączysz go do zwykłego ściennego gniazdka elektrycznego.


7 godzin
*Do pełnego naładowania Peugeot 508 HYBRID i HYBRID 508 SW

WZMOCNIONE GNIAZDO DOMOWE 

Wzmocnione gniazdo domowe jest oszczędnym rozwiązaniem, które umożliwia doładowanie samochodu w pełni wystarczające do codziennego użytkowania.


4 godziny
*Do pełnego naładowania Peugeot 508 HYBRID i 508 SW HYBRID

WALLBOX 

Większa moc i krótszy czas ładowania.
Umożliwia odzyskanie pełnego zasięgu samochodu w ciągu zaledwie kilku godzin dzięki mocy ładowania nawet 22 kW. Przed montażem zestawu WallBox można przeprowadzić diagnostykę sieci.

 
 

1 godz. 45 min Za pomocą opcjonalnej ładowarki 7,4 kW z opcjonalnym przewodem trójfazowym 
*Do pełnego naładowania Peugeot 508 HYBRID i 508 SW HYBRID

 

ŁADOWANIE PUBLICZNE

szybkie ładowanie w czasie 1 godz. 45 min

Dzięki sieci publicznych terminali ładowania możesz doładować swój samochód hybrydowy w pobliżu miejsca, w którym się znajdujesz. Zlokalizuj terminale ładowania za pomocą pokładowego systemu nawigacji. Opcja Charge My Car w ramach usług Free2Move Services umożliwia wybór spośród ponad 188 000 stacji ładowania w całej Europie. 

JAKIE SĄ PARAMETRY AKUMULATORA?

Wersje HYBRID i HYBRID4 są wyposażone w wysokonapięciowy akumulator litowo-jonowy (300 V), który znajduje się pod tylnymi siedzeniami. Ma jedną z największych dostępnych na rynku w tym segmencie samochodów pojemność, która wynosi od 11,8 Dotyczy hybrydowej wersji modeli 508 i 508 SW do 13,2 kWh Dotyczy hybrydowej wersji modelu 3008. Umożliwia pokonanie w trybie w 100% elektrycznym dystansu do 59 km zgodnie z protokołem WLTP Dane dla Peugeot Hybrid4: zasięg w trybie elektrycznym od 56 do 59 km, w zależności od wyposażenia pojazdu. Zasięg jazdy zależy od sposobu użytkowania (warunków pogodowych, stylu jazdy, itp.). (69 km według NEDC). Protokół WLTP służy  do pomiaru zużycia paliwa i poziomu  emisji CO2 w samochodzie hybrydowym.

Gwarancja na akumulator wynosi 8 lat lub do 160 tys. km przebiegu (na 70% pojemności ładowania). Peugeot zobowiązuje się do standardowej wymiany uszkodzonego akumulatora w całym okresie gwarancji. Aby ograniczyć poziom emisji CO2, należy wybierać w 100% elektryczny tryb jazdy podczas codziennych dojazdów. Napęd elektryczny może działać przy prędkościach do 135 km/h, a następnie pojazd przełączany jest na napęd spalinowy.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH TYPU PLUG-IN PEUGEOT  

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZĄ STACJĘ ŁADOWANIA

Znajdź najbliższą stację ładowania, aby naładować swój hybrydowy model Peugeot, gdziekolwiek się znajdujesz.
PLUGSURFING dostarcza listę stacji ładowania – tylko tych kompatybilnych
ze wskazanym pojazdem. Dostęp do terminali może podlegać warunkom,
z którymi należy zapoznać się przed skorzystaniem z usługi (dostęp płatny na podstawie abonamentu, dostęp bezpłatny itp.).