SKIP TO CONTENT
OFERTA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

SERWIS PEUGEOT oferuje szeroki wybór części zamiennych. W zależności od zasad obowiązujących w firmie, potrzeb oraz budżetu, do wyboru są 3 kategorie części zamiennych:

 

 • Oryginalne części
 • Części innych marek
 • Części regenerowane

 

Dzięki sprawnie działającemu łańcuchowi dostaw, możemy zaoferować:

- szybką obsługę 

- skrócony czas oczekiwania.

 

ORYGINALNE CZĘŚCI 

Jakość oryginału, spokojna głowa

Oryginalne Części Zamienne Peugeot opracowano biorąc pod uwagę wszystkie specyficzne wymagania techniczne każdego Peugeot. Tworzą spójny zestaw elementów gwarantujących bezpieczną i niezawodną jazdę.

 

Państwa samochód, to nie połączenie przypadkowo dobranych części. Jest to jednorodny i spójny zespół elementów, zaprojektowanych i zdefiniowanych przez samego konstruktora, aby zagwarantować Państwu jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność.

 

Ta doskonała zgodność części jest owocem kunsztu i doświadczenia firmy Peugeot, dlatego też Peugeot udziela swojej gwarancji na oryginalne części zamienne Peugeot.

 

Wyposażenie Państwa samochodu w Oryginalne Części Peugeot, to pewność jego osiągów i trwałej niezawodności. Oryginalne Części Peugeot obejmują wszystkie główne elementy Państwa samochodu:

 • Nadwozie: pokrywa silnika, drzwi, zderzaki
 • Oświetlenie: reflektory, światła
 • Szyby
 • Układ hamulcowy: klocki, tarcze
 • Układ wydechowy
 • Amortyzatory
 • Sprzęgła
 • Filtry: oleju, powietrza, paliwa
 • Paski itd.

 

Oryginalne Części Peugeot opracowane od momentu powstania koncepcji pojazdu gwarantują Państwu stałą jakość. To dlatego zalecamy ich używanie podczas całego okresu jego eksploatacji

CZĘŚCI ZAMIENNE Z GAMY EUROREPAR

ŚWIADOMY WYBÓR Z KORZYŚCIĄ DLA PLANETY I DLA KIESZENI

Jest to uzupełniająca oferta Grupy PSA w zakresie części zamiennych, przeznaczona do modeli Peugeot w wieku powyżej 3 lat, a także do większości modeli samochodów innych marek. Odnosi znaczące sukcesy na rynku, dzięki potwierdzonej niezawodności, bogatemu asortymentowi i konkurencyjnym cenom.

Im starszy samochód, tym częściej potrzebuje on części zamiennych, a jego użytkownik - szukając oszczędności przy jego serwisowaniu – coraz chętniej sięga po ekonomiczne alternatywy.

Gama produktów EUROREPAR odpowiada na te wyzwania, ponieważ skierowana jest do klientów, posiadających samochody w wieku powyżej 3 lat i poszukujących korzystnej relacji jakości do ceny.

Jest to więc oferta części zamiennych, która pozwoli efektywnie serwisować auto za niewygórowaną cenę.

CZĘŚCI Z GAMY EUROREPAR OBJĘTE SĄ IDENTYCZNĄ GWARANCJĄ, JAK ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE PEUGEOT.

CZĘŚCI ZAMIENNE REGENEROWANE FABRYCZNIE

POŁĄCZENIE WYSOKIEJ JAKOŚCI, CENY I WYDAJNOŚCI

Intensyfikując proces regeneracji zużytych części Peugeot nie tylko angażuje się w ochronę środowiska naturalnego, poprzez ograniczenie ilości odpadów samochodowych ale może też spełniać oczekiwania Klientów proponując nową gamę części zamiennych, która z uwagi na atrakcyjne ceny zainteresuje właścicieli starszych samochodów.

 

Czym jest część regenerowana fabrycznie?

 

Z uwagi na stale rosnący średni czas życia samochodu Klienci poszukują ALTERNATYWY DLA CZĘŚCI NOWYCH. Odpowiedzią jest rozwój rynku części regenerowanych, które gwarantują wysoką jakość za mniejszą cenę.

Część regenerowana fabrycznie to część lub zespół naprawiony przy użyciu fabrycznie nowych, oryginalnych części zamiennych. Niektóre elementy (np. obudowy skrzyń biegów) są regenerowane metodami przemysłowymi zgodnie ze ściśle określoną procedurą regeneracji. Peugeot udziela na części regenerowane fabrycznie takiej samej gwarancji jak na części nowe.

Wybierając części regenerowane, zyskujesz:

 • podejście odpowiedzialne względem środowiska 
 • części nawet do 50% tańsze od nowych części 
 • części o jakości równoważnej częściom oryginalnym
WARUNKI GWARANCJI 
W uzupełnieniu obowiązkowej odpowiedzialności ustawowej za wady ukryte, Peugeot Polska , udziela gwarancji na swoje części zamienne i akcesoria w zakresie wad produkcyjnych lub materiałowych.