SKIP TO CONTENT
PEUGEOT 508 DLA BIZNESU

Rata Simply Drive: 1887 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 219000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1887 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy  

 • Atrakcyjne finansowanie
 • Możliwość zakupu online
Rata Simply Drive: 1452 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 179900 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1452 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

PEUGEOT 508 dla biznesu: hybrydowy sedan dla profesjonalistów

KUP PEUGEOT 508 HYBRID ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508 HYBRID - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

KUP PEUGEOT 508 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut!
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

Poznaj nowego PEUGEOT 508 – zaawansowany technologicznie sedan klasy premium o odważnej stylistyce, z wydajnymi silnikami WYSOKOPRĘŻNYMI, BENZYNOWYMI i HYBRYDOWYMI TYPU PLUG-IN, który spełnia oczekiwania biznesu.

ZALETY SILNIKA HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN

Oprócz kształtowania wizerunku firmy społecznie odpowiedzialnej, nowy PEUGEOT 508 HYBRID zapewnia klientom biznesowym wiele korzyści.

 

 • Przyczynia się do zmniejszenia TCO Całkowity koszt posiadania, wydatków na paliwo i obniża emisję CO2 firmowej floty.
 • Jest uniwersalny w użytkowaniu – umożliwia pokonywanie długich tras i swobodną jazdę po mieście, nawet w strefach ograniczonego ruchu.
RADOŚĆ Z JAZDY

Wszechstronność zastosowań i nowe wrażenia z jazdy w trybie całkowicie elektrycznym:

 
 
WYMIERNE OSZCZĘDNOŚCI

Liczne oszczędności i korzyści:

 • Niższe zużycie paliwa średnio o 40%Zużycie 1,3 l/100 km WLTP..
 • Zero emisji CO2 w trybie elektrycznym.
 • Gwarancja na akumulator: 8 lat lub do 160 000 km przy zachowaniu sprawności ładowania na poziomie 70%.
 
STYL

STYL I DOSKONAŁOŚĆ

Dzięki bogatemu doświadczeniu projektujemy piękne, wysokiej jakości i solidne samochody, które świetnie znoszą upływ czasu. Dowodem tego są doskonałe proporcje nadwozia, drzwi bez obramowania szyb, staranne wykończenie i precyzyjne połączenia elementów. PEUGEOT 508 HYBRID w wersji sedan można nieomylnie rozpoznać po pewnych elementach nadwozia i kabiny, które dyskretnie przypominają, że mamy do czynienia z samochodem hybrydowym.

NOWOCZESNY I ODWAŻNY SEDAN.

Za kierownicą PEUGEOT 508 możesz zademonstrować swoją nowoczesność i sportową elegancję. Niska i dynamiczna sylwetka, agresywny przód, atletyczne nadwozie i nowe, charakterystyczne światła pomogą Ci wykreować wizerunek odważnej i nowatorskiej firmy.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

WYJĄTKOWA TAPICERKA ALCANTARA®

Komfortowa i przestronna kabina sedana klasy premium PEUGEOT 508 GT zwraca uwagę unikatową tapicerką z Alcantary® w kolorze Szary Gréval.

SYGNALIZACJA JAZDY W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

Aby ułatwić dostęp do stref z ograniczonym ruchem, w przypadku gdy samochód porusza się w trybie w 100% elektrycznym, w górnej części przedniej szyby zapala się świecąca na niebiesko dioda LED, która jest widoczna z zewnątrz.

OZNACZENIE HYBRID

Z tyłu i z boku sedana umieszczono opalizujące, przezroczyste oznaczenie HYBRID, które przypomina, że mamy do czynienia z hybrydą plug-in.

PODRÓŻUJ Z WYJĄTKOWYM ROZWIĄZANIEM PEUGEOT i-COCKPIT®

Odkryj specjalną wersję PEUGEOT i-Cockpit® i ciesz się sprawną jazdą, świetną widocznością, kompaktową kierownicą, konfigurowalnym wyświetlaczem Head-Up oraz 10-calowym ekranem dotykowym HDDostępny w standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji..
Komfortowe wnętrze kabiny pozwala delektować się każdą chwilą spędzoną w samochodzie, niezależnie od długości trasy. Odkryj wygodne, wysokiej klasy fotele AGRAktion Gesunder Rücken – niemieckie stowarzyszenie zajmujące się zdrowiem kręgosłupa. Dostępne w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji z funkcją wielopunktowego masażuDostępna w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji. i nagłośnienie Hi-Fi FOCAL®Dostępne w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji, które wypełni kabinę czystym i precyzyjnym dźwiękiem.
W wersji z NAPĘDEM HYBRYDOWYM TYPU PLUG-IN tablica wskaźników i ekran dotykowy PEUGEOT i-Cockpit zostały dopasowane do potrzeb użytkownika hybryd typu plug-in, a więc umożliwiają wyświetlanie określonych informacji, takich jak: przepływ energii, tryb jazdyTryby jazdy: Electric, Sport, Hybrid, Comfort. Tryb Comfort jest dostępny jedynie z elektronicznym systemem zmiennej amortyzacji AMVAR. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)., zasięg z napędem elektrycznym, zasięg na paliwie oraz pomiar mocyMiernik mocy pokazuje stan energii w trybach: ECO, SPORT, CHARGE.

OSZCZĘDNE SILNIKI

Sedan klasy premium PEUGEOT 508 dla klientów biznesowych jest wprost stworzony do jazdy z precyzyjnym i przyjemnie działającym układem kierowniczym, idealnym trzymaniem się drogi i zawieszeniem o zmiennej i sterowanej elektronicznie sile amortyzacjiDostępne w standardzie, w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji..
Wydajne silniki WYSOKOPRĘŻNE, BENZYNOWE lub HYBRYDOWE typu PLUG-IN oraz automatyczna skrzynia biegów o 8 przełożeniach EAT8W zależności od wersji i silnika w PEUGEOT 508 łączą moc z niskim poziomem emisji CO2.
NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

KOMFORTOWE SIEDZENIA

PEUGEOT 508 zapewnia komfort w każdej sytuacji i oferuje fotel kierowcy i pasażera z certyfikatem AGRAktion Gesunder Rücken – niemieckie stowarzyszenie zajmujące się zdrowiem kręgosłupa. Dostępne w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji, który został przyznany w uznaniu dla ergonomii siedzeń i możliwości regulacji. Dla maksymalnego komfortu warto wybrać podgrzewane siedzenia z elektryczną regulacją oraz pamięcią ustawienia i funkcją wielopunktowego masażuDostępna w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji. z ośmioma kieszeniami powietrznymi.

PIERWSZY KROK W STRONĘ JAZDY AUTONOMICZNEJ

Umieszczony pośrodku przedniego zderzaka radar oraz zlokalizowana w górnej części przedniej szyby kamera, a także obecność adaptacyjnego tempomatu z funkcją Stop & GoDostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. to elementy zapewniające dostosowanie prędkości jazdy do prędkości poprzedzającego pojazdu. Dodatkowo dostępny jest system aktywnego monitorowania pasa ruchuDostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji., który sprawdza, czy samochód jedzie pasem wybranym przez kierowcę. System działa w trybie półautonomicznym.  

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONÓW

PEUGEOT 508 zapewnia ciągłość komunikacji podczas jazdy i jest wyposażony w bezprzewodową ładowarkęOpcja wyposażenia. do smartfonów i urządzeń zgodnych ze standardem Qi. Oświetlone miejsce do ładowania jest umieszczone w konsoli środkowej, w zasięgu ręki kierowcy i pasażera. Ładowarka jest również wyposażona w gniazda USB i przelotkę, która umożliwia przeciągnięcie kabla do schowka z gniazdem 12 V.

PAKIET SAFETY PLUS

PAKIET SAFETY PLUSDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. obejmuje technologie wspomagania kierowcy najnowszej generacji, które zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy: system automatycznego hamowania awaryjnego Active Safety Brake wraz z systemem ostrzegania przed kolizją Distance Alert, system aktywnego monitorowania pasa ruchu, system aktywnego monitorowania martwego pola, system wykrywania zmęczenia kierowcy, system Smartbeam oraz system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości rozszerzony o nowe funkcje.

FULL PARK ASSIST

System FULL PARK ASSISTAktywne wspomaganie parkowania równoległego (koperta, zatoczka). Dostępne w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji. oferuje zautomatyzowane wspomaganie parkowania równoległego i prostopadłego. Kierowca aktywuje funkcję przyciskiem na dźwigni zmiany biegów, a system – bez jakiejkolwiek ingerencji z jego strony – przejmuje kontrolę nad pedałem gazu i hamulca, i wyszukuje odpowiednie miejsce do zaparkowania. System ułatwia również wyjeżdżanie z miejsc postojowych.

TECHNOLOGIA PEUGEOT FULL LED

Dla najwyższego komfortu wizualnego w dzień i w nocy, nowy, charakterystyczny dla marki PEUGEOT układ światełDostępne w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji składa się obecnie z reflektorów Full LED z automatyczną korektą nachylenia wiązki światłaFunkcja automatycznie koryguje kąt nachylenia świateł w zależności od obciążenia pojazdu, tak by nie oślepiać innych kierowców., przednich kierunkowskazów LED i funkcji statycznego doświetlania zakrętów. Natężenie światła adaptacyjnych świateł 3D Full LED dostosowuje się automatycznie do panujących warunków i zapewnia optymalną widoczność.
OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG 508 HYBRID
USŁUGI PRZYGOTOWANE Z MYŚLĄ O POJAZDACH ELEKTRYCZNYCH

ZDALNE ZARZĄDZANIE

Zarządzaj ładowaniem akumulatora i stosownymi ustawieniami bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zdalnie kontrolować temperaturę w kabinie.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

ZDALNIE ZARZĄDZAJ SWOIM SAMOCHODEM

 

Dzięki aplikacji MyPeugeot możesz w dowolnym miejscu i czasie sprawdzićPod warunkiem przebywania w zasięgu sieci komórkowej.:

 • Zasięg
 • Postęp i stan naładowania akumulatora
 • Statystyki zużycia na dotychczasowych trasach
 • Porady dotyczące ładowania akumulatora
Możesz też zdalnie uruchomić lub wyłączyć niektóre funkcje samochodu:

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

Wysokiej klasy PEUGEOT 508 nie ogranicza się do przykuwającej wzrok stylistyki. Konstruktorzy pamiętali o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitych kosztów posiadania (TCO).
Dzięki doświadczeniu stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, tak aby zapewnić maksymalną wartość PEUGEOT 508 przy odsprzedaży.
Bardzo starannie dobrane wyposażenie, materiały i napęd minimalizują rutynowe koszty utrzymania i zużycie.
PEUGEOT 508 wyposażono w najnowszej generacji technologie opracowane przez markę, aby wspomóc kierowcę w prowadzeniu i zapewnić pełną kontrolę nad samochodem.

USŁUGI SKIEROWANE DO PROFESJONALISTÓW

FINANSOWANIE, USŁUGI I SERWISOWANIE

Poznaj naszą ofertę wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz powiązane z nią usługi, a także wszystkie nasze inne rozwiązania w zakresie finansowania, umowy ubezpieczeniowe, gwarancje i całodobową pomoc drogową, nie zapominając o obsłudze posprzedażnej pojazdów dla firm.