SKIP TO CONTENT
Boxer

Peugeot e-Boxer & Boxer

Przejście na nowe normy czystości spalin Euro 6 stało się okazją do odnowienia gamy modelu PEUGEOT BOXER. Poza dotychczas oferowanymi poziomami wyposażenia PRO i PREMIUM, w gamie modelu BOXER pojawiły się fabrycznie skonfigurowane wersje GRIP i ASPHALT oraz nowe elementy wyposażenia. 

Jeśli chodzi o jednostki napędowe, do wyboru jest silnik wysokoprężny lub elektryczny.

ZALETY SILNIKA ELEKTRYCZNEGO

NOWA ODSŁONA LIDERA

Zasięg do 248 kmDane orientacyjne, podawane szacunkowo, w oczekiwaniu na potwierdzenie w procesie homologacji WLTP. Dla wersji L2S, L3 i L4 wyposażonych w akumulator o pojemności 75 kWh. Do 117 km WLTP dla wersji L1 i L2, wyposażonych w akumulator o pojemności 37 kWh.   (WLTP)

 

Jazda samochodem w 100% elektrycznym jest źródłem nowych doznań i nie uznaje kompromisów:

 • Taka sama pojemność użytkowa i ładowność, liczne wersje do wyboru w zależności od potrzeb
 • Płynna jazda bez szarpnięć
 • Mocne przyspieszenie dzięki natychmiast dostępnemu wysokiemu momentowi obrotowemu
 • Bezgłośna praca silnika
 • Komfort jazdy dzięki mniejszym drganiom

OSZCZĘDNOŚCI

Zerowa emisja CO2 podczas jazdy

 

Znacząco niższe koszty eksploatacji:

 • Niższe koszty energii elektrycznej w porównaniu do cen paliwa
 • Niskie koszty eksploatacji dzięki rzadszej konieczności serwisowania

WYGODA UŻYTKOWANIA

1 godzina do poziomu 80% naładowaniaZ szybką ładowarką 50 kW w przypadku obu wersji pojemności akumulatora.  

 

Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację.

PEUGEOT BOXER NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Każda branża i każdy zawód ma określone oczekiwania. Aby spełnić konkretne potrzeby klientów, którzy prowadzą własną działalność lub zarządzają flotami firmowymi, PEUGEOT Boxer oferowany jest w wielu wersjach, dostosowanych do wymaganego sposobu użytkowania.

 

ZAWSZE W TRASIE

Przemierzasz wiele kilometrów? W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

Zalecana wersja: ASPHALT

JAZDA W TRUDNYM TERENIE

 

Musisz dojeżdżać w trudno dostępne miejsca? W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

Zalecana wersja: GRIP

ŁADOWNOŚĆ

 

Przewozisz duże lub ciężkie ładunki? W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

 • 8 wersji kubatury wnętrza, od 8 do 17 m³.
 • Optymalna szerokość podłogi między nadkolami 1,422 m.
 • Maksymalna szerokość 1,870 m.
 • Duży zakres DMCDopuszczalna masa całkowita pojazdu, podzielony na 2 przedziały: wersja Light (4 warianty, od 2,8 to 3,5 t) i wersja Heavy (wariant wzmocniony 3,5t). 

Zalecana wersja: ASPHALT i GRIP

ZERO EMISJI

 

Szukasz dostawczego samochodu elektrycznego? W codziennej eksploatacji z pewnością docenisz takie elementy wyposażenia, jak:

 

 

Zalecana wersja: e-BOXER

SKROJONY NA MIARĘ

 

W wersjach PRO i PREMIUM oferujemy pojazd z podstawowym wyposażeniem, gotowy do personalizacji pod kątem konkretnych potrzeb.

 

Zalecana wersja: PREMIUM

NOWE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

Poza dotychczas oferowanymi poziomami wyposażenia PRO i PREMIUM, w gamie modelu PEUGEOT BOXER pojawiły się fabrycznie skonfigurowane wersje z myślą o konkretnych potrzebach profesjonalistów:

 

 • Wersja GRIP jest doskonale przystosowana do poruszania się w trudnym terenie i przewożenia ciężkich, długich przedmiotów.
 • Wersja ASPHALT jest przeznaczona dla klientów spędzających dużo czasu za kierownicą i pokonujących wiele kilometrów, którym zależy przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie.
 • Dzięki w 100% elektrycznemu napędowi wersja e-Boxer umożliwia wjazd i poruszanie się w strefach ograniczonego ruchu w mieście. 

 

W tych wersjach są dostępne wszystkie opcje oferowane w gamiedostępność zależy od wersji , aby optymalnie dostosować samochód do potrzeb użytkowników biznesowych.

STYL

NAPĘD ELEKTRYCZNY

Nowy PEUGEOT e-Boxer może wjeżdżać i poruszać się po strefach ograniczonego dostępu dzięki napędowi elektrycznemu. Pokrywa gniazda ładowania znajduje się z przodu, po stronie kierowcy. 


PEUGEOT e-Boxer jest dostępny w wersji z pojedynczą lub podwójną kabiną oraz z platformą, umożliwiającą adaptację nadwozia do konkretnych potrzeb firmy.

 

NADWOZIE
Nowy PEUGEOT e-Boxer zachowuje atrakcyjny i muskularny styl wersji spalinowych, ale można go z łatwością rozpoznać po oznaczeniu „e-Boxer” na nadwoziu, które podkreśla jego przynależność do gamy elektrycznych samochodów dostawczych PEUGEOT.  
CHARAKTERYSTYCZNE CECHY
Litera „e” z nazwy e-Boxer powtarza się po obu stronach nadwozia na przednich błotnikach, podkreślając, że mamy do czynienia z samochodem z napędem elektrycznym.  
BEZKOMPROMISOWE WNĘTRZE
Nowy PEUGEOT e-Boxer jest dostępny w 5 wersjach nadwozia o kubaturze od 8 do 17 m3 dzięki umiejscowieniu akumulatora trakcyjnego w sposób, który nie zmniejsza strefy ładunkowej. Ładowność może wynosić, w zależności od wersji, do 1890 kg. 

KOMFORTOWA JAZDA

 

Wewnątrz nowego PEUGEOT e-Boxer uwagę zwraca elegancka i funkcjonalna deska rozdzielcza z wieloma schowkami.

 

Nowy system nawigacji satelitarnej z 9-calowym ekranem dotykowymDostępność zależy od wersji i kraju.  to między innymi:

 

 

Menedżerowie flot z pewnością docenią moduł PEUGEOT CONNECTDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji i kraju.  , która umożliwia:

 

 • Monitorowanie zużycia paliwa.
 • Śledzenie pojazdu w razie kradzieży lub konieczności ograniczenia zasięgu geograficznego tras.
 • Monitorowanie obsługi serwisowej.
 • Korzystanie z porad dotyczących ekonomicznej jazdy.

TRYBY JAZDY

Nowy PEUGEOT e-Boxer jest wyposażony, niezależnie od wybranej pojemności akumulatora trakcyjnego, w silnik elektryczny o mocy 90 kWMoc odpowiadająca 120 KM  i o stałym momencie obrotowym 260 Nm, współpracujący z automatyczną skrzynią biegów.

 

Na miejscu dźwigni zmiany biegów znajdują się trzy przyciski służące do wyboru trybu jazdy:

 

 • „D” (Drive) – do jazdy do przodu,
 • „N” (Neutral) – bieg jałowy,
 • „R” (Reverse) – do jazdy wstecz.

SPECJALNE LUSTERKO WSTECZNE

 

Specjalne lusterko wsteczne z wyświetlaczem podaje informacje dotyczące pracy PEUGEOT e-Boxer:

 

 • Poziom naładowania akumulatora, wyrażony w procentach,
 • Zasięg, wyrażony w kilometrach,
 • Napięcie, wyrażone woltach,
 • Natężenie, wyrażone w amperach
 • Wybrany tryb jazdy (D, N lub R).

MODUŁOWE ROZWIĄZANIA ZWIĘKSZAJĄCE WYDAJNOŚĆ

Samochody dostawcze PEUGEOT Boxer i e-Boxer są dostępne w wielu wersjach nadwozia, tak aby spełnić potrzeby każdej branży.

BEZPIECZEŃSTWO I SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

MONITOROWANIE MARTWEGO POLA

 

System monitorowania martwego polaDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji i kraju.   ostrzega kierowcę o obecności innego pojazdu w martwym polu pojazdu PEUGEOT Boxer, jeśli stanowi on zagrożenie. Ostrzeżenie emitowane jest w postaci sygnału świetlnego w lusterku wstecznym po stronie zagrożenia, widocznego natychmiast po wykryciu pojazdu (samochodu osobowego lub ciężarowego bądź roweru). 

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA DLA POJAZDU Z PRZYCZEPĄ (TRAILER MERGE ASSIST)

 

System monitorowania martwego pola został uzupełniony o rozwiązanie Trailer Merge AssistDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji i kraju.  . Jest to nowa funkcja, która pozwala na kontrolowanie martwego pola w lusterku samochodu z przyczepą o długości od 3 do 9 metrów. Informacja wyświetla się na ekranie wbudowanym w deskę rozdzielczą. 

ASYSTENT WYJAZDU Z MIEJSCA PARKINGOWEGO (REAR TRAFFIC ALERT)

 

Rear Traffic AlertDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji i kraju.   to nowa funkcja systemu monitorowania martwego pola. Ta innowacja pozwala na rozpoznawanie samochodów znajdujących się w odległości 50 metrów i nadjeżdżających z lewej lub z prawej strony, gdy włączony jest bieg wsteczny. Informacja jest podawana w formie sygnału dźwiękowego w kabinie. 

MONITOROWANIE OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI

 

Kamera wielofunkcyjnaDostępna jako wyposażenie standardowe lub opcjonalne, w zależności od wersji  odczytuje znaki ograniczenia prędkości i informuje kierowcę poprzez wyświetlenie komunikatu na ekranie. 

OSTRZEŻENIE O NIEBEZPIECZEŃSTWIE KOLIZJI (DISTANCE ALERT)

Funkcja Distance AlertDostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji i kraju.   pozwala na uprzedzenie kierowcy o ryzyku kolizji jego samochodu z poprzedzającym go pojazdem, znajdującym się na jego pasie ruchu. 

Przed aktywowaniem funkcji automatycznego hamowania awaryjnego (Active Safety Brake) kierowca otrzymuje ostrzeżenie wzrokowe i dźwiękowe. 

AUTOMATYCZNE HAMOWANIE AWARYJNE (ACTIVE SAFETY BRAKE)

Funkcja Active Safety Brake (automatyczne hamowanie awaryjne) włącza się po zadziałaniu systemu Distance Alert, jeśli kierowca nie zareaguje odpowiednio szybko i nie wciśnie pedału hamulca. System przyczynia się do uniknięcia kolizji lub do ograniczenia jej skutków poprzez zmniejszenie prędkości samochodu, bez udziału kierowcy. System Active Safety Brake zadziała, jeśli: 

 • Prędkość samochodu wynosi od 5 do 140 km/h, gdy system wykryje inny, poruszający się pojazd. 
 • Prędkość samochodu nie przekracza 80 km/h, gdy system wykryje nieruchomy pojazd.  

HILL DESCENT CONTROL

System Hill Descent ControlDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji i kraju.   (HDC) to funkcja, która ułatwia bezpieczny zjazd dzięki pełnej kontroli nad pojazdem i torem jazdy po zboczach o dużym nachyleniu. Innowacyjność systemu polega na możliwości utrzymywania bardzo niskiej prędkości samochodu (3 km/h), co zapewnia kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwo.   

SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU

SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU (BSD)Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji i kraju.   przy pomocy kamery rozpoznaje linie przerywane i ciągłe na jezdni, kontrolując niezamierzone przekroczenie linii wyznaczających pas ruchu. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa jazdy kamera analizuje obraz, po czym uruchamia wzrokowy sygnał ostrzegawczy w razie stwierdzenia zmiany kierunku jazdy spowodowanej spadkiem czujności kierowcy przy prędkości przekraczającej 60 km/h. 

MYPEUGEOT®

BĄDŹ W KONTAKCIE Z WŁASNYM SAMOCHODEM

Korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z Twoim kontem dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®Dostępna w wybranych krajach :

 

 •  Monitoruj stan swojego pojazdu (dane zdarzenia, lokalizacji, itp).
 •  Szybki i łatwy dostęp do pomocy drogowej.
 •  Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.
 •  Zarządzaj ładowaniem akumulatora.

ADAPTACJE NADWOZI

JEDNA GAMA, WIELE MOŻLIWOŚCI

Oferta modelu PEUGEOT Boxer to aż 8 wersji nadwozia, które można dostosować do potrzeb każdej branży:

 

 • Furgony nieprzeszklone i przeszklone w pełni lub częściowo oraz skrzynie z pojedynczą lub podwójną kabiną do transportu towarów
 • Platformy z kabiną, podwozia z pojedynczą lub podwójną kabiną, do wykorzystania jako baza do adaptacji.

Oferujemy także gamę pojazdów użytkowych po adaptacji, dostępnych od ręki!

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

PEUGEOT BOXER proponuje nową gamę, która lepiej spełnia potrzeby klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitych kosztów posiadania (TCO). Dzięki doświadczeniu eksperci marki stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, by zapewnić przy odsprzedaży maksymalną wartość nowego samochodu PEUGEOT Boxer. 

 

Bardzo starannie dobraliśmy wyposażenie, materiały i napęd, tak aby zminimalizować rutynowe koszty utrzymania i zużycie.

USŁUGI SKIEROWANE DO DO FIRM

Poznaj naszą ofertę wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz powiązane z nią usługi, a także wszystkie nasze inne rozwiązania w zakresie finansowania, umowy ubezpieczeniowe, gwarancje i całodobową pomoc drogową, nie zapominając o obsłudze posprzedażnej pojazdów dla profesjonalistów.