SKIP TO CONTENT
SUV PEUGEOT 5008 DLA BIZNESU

SUV PEUGEOT 5008 dla biznesu – duży, 7-miejscowy SUV

Odkryj SUV-a PEUGEOT 5008 z 7 siedzeniami w układzie modułowym, o śmiałej sylwetce, wyposażonego w zaawansowane technologicznie rozwiązania.
Udoskonalona pozycja kierowcy za sprawą rozwiązania PEUGEOT iCockpit oraz bogate wyposażenie gwarantują fantastyczne wrażenia podczas jazdy i satysfakcjonujące osiągi na miarę wymagań użytkownika biznesowego.

 

KUP SUV PEUGEOT 5008 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla SUV PEUGEOT 5008 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut!
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

ODWAŻNA STYLISTYKA

7-miejscowy SUV PEUGEOT 5008 o sportowej, a zarazem eleganckiej sylwetce teraz stał się jeszcze bardziej nowoczesny i pełen gracji.
Z przodu uwagę zwraca bezramkowa maskownica z motywem szachownicy, o wyrazistym kształcie, którego linie sięgają brzegów przodu nadwozia, a także charakterystyczne reflektory Full LEDDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)  z motywem podświetlanych pazurów, pełniących rolę świateł do jazdy dziennej.
Poprowadzona od przednich świateł, przez bok nadwozia, aż po tylny spojler chromowana wstawka podkreśla dynamiczną i sportową sylwetkę modelu.
Z tyłu nowe, unowocześnione światła Full LED z motywem pazurów 3D i sekwencyjne kierunkowskazy z obu stron wieńczą błyszczącą, czarną listwę.

 

 

SIŁA TECHNOLOGII

Unowocześniona wersja innowacyjnego i ergonomicznego rozwiązania PEUGEOT i-Cockpit® to między innymi kompaktowa kierownica ułatwiająca manewry oraz siedem przełączników typu „toggle switch”Przyciski klawiszowe, zapewniające dostęp do głównych funkcji podnoszących komfort w kabinie.
Zmodyfikowane pod kątem potrzeb użytkowników biznesowych, został wyposażony w nowy, 10-calowy, umiejscowiony na środku ekran dotykowy HD oraz nowy zestaw wskaźników typu Head-Up o przekątnej 12,3 cala o wysokiej rozdzielczości, z możliwością pełnej konfiguracji i personalizacji, umożliwiający monitorowanie najważniejszych parametrów jazdy bez odrywania wzroku od drogi.
Bezprzewodowo naładuj baterięDostępna jako opcja lub niedostępna w zależności od wersji (możliwość indukcyjnego ładowania dla urządzeń kompatybilnych ze standardem Qi)., odkładając telefon w wyznaczonym miejscu na konsoli środkowej, jednocześnie delektując się komfortem foteli z certyfikatem AGRFotele AGR (Aktion Gesunder Rücken – niemiecka organizacja działająca na rzecz zdrowia kręgosłupa) – dostępne w standardzie, jako opcja lub niedostępne, w zależności od wersji i jakością dźwięku wysokiej klasy systemu Hi-Fi marki FOCAL®Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). Focal® to wiodąca na świecie francuska marka sprzętu Hi-Fi. Jeden z elementów umieszczono pod fotelem pasażera, tak aby nie zmniejszać pojemności bagażnika..

 

 

SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU

Aby ułatwić zarówno codzienne służbowe dojazdy, jak i dłuższe podróże, SUV PEUGEOT 5008 zapewnia dynamiczne osiągi i komfort akustyczny niczym w limuzynie. Do wyboru są silniki benzynowe i wysokoprężne, a wszystkie wersje wyposażono w technologię „Stop&Start”.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

NOWA TABLICA WSKAŹNIKÓW

Głębsze odcienie czerni i lepszy kontrast sprawiają, że nowy, cyfrowy wyświetlacz typu Head-Up o przekątnej 12,3 cala z możliwością personalizacji i konfiguracji zapewnia lepszą jakość obrazu i optymalną czytelność wybranych przez kierowcę informacji.

ŁĄCZNOŚĆ

Nowy, 10-calowy, umiejscowiony centralnie ekran dotykowy HD połączono z pakietem nawigacyjnym z funkcją poleceń głosowych, bazującym na usługach TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi obejmuje 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek)..
Funkcja Mirror ScreenDostępna w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji). Funkcja Mirror Screen umożliwia wyświetlanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna przez aplikację Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 r., przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z technologią MirrorLink® oraz tylko w ramach „PEUGEOT Connect Radio”), pod warunkiem że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie trzy wymienione wyżej aplikacje będą dziać podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT. umożliwia odwzorowanie kompatybilnych aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym.

 

 

WNĘTRZE

Wyposażenie wnętrza zostało zoptymalizowane pod kątem doskonałej przestronności i (niemal) nieograniczonych możliwości, jaki daje modułowy układ od 1 do 7 miejscZmiana aranżacji wnętrza jest łatwiejsza dzięki niezależnym, składanym siedzeniom w drugim i trzecim rzędzie (jest też możliwość wyjęcia trzeciego rzędu siedzeń)..
Bardzo ułatwiono też dostęp do niezwykle pojemnego bagażnikaDuża pojemność bagażnika, od 780 dm³ (VDA 210) do 1940 dm³ (VDA 214). Przedmioty o długości 3,20 m można załadować po złożeniu fotela pasażera z przodu.  dzięki bezdotykowemu otwieraniu i zamykaniu automatycznej klapyDostępna w standardzie, w opcji lub niedostępna, w zależności od wersji.. Wystarczy ruch stopą pod tylnym zderzakiem. 

 

 

 

ADVANCED GRIP CONTROL

Technologia Advanced Grip ControlZoptymalizowany system antypoślizgowy, działający w 4 trybach: Normalny, Śnieg, Błoto, Piasek. Dostępny jako wyposażenie opcjonalne, w zależności od wersji. zwiększa możliwość panowania nad samochodem.
Dzięki niej kierowca może dostosować przyczepność SUV-a PEUGEOT 5008 do aktualnych warunków pogodowych i drogowych.
Przy stromych zjazdach funkcja Hill Assist Descent ControlHADC: Hill Assist Descent Control. Dostępny jako wyposażenie opcjonalne, w zależności od wersji. pomaga kontrolować prędkość.

 

NIGHT VISION

Kamera na podczerwień systemu Night VisionSystem noktowizyjny. Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) umożliwia wykrywanie obecności pieszych lub zwierząt w odległości do 200 m przed samochodem, poza zasięgiem reflektorów, zapewniając szybszą reakcję podczas jazdy w nocy lub przy ograniczonej widoczności. Obraz, któremu towarzyszy ostrzegawczy dźwięk, pojawia się na wirtualnym wyświetlaczu w polu widzenia kierowcy.

JAZDA PÓŁAUTONOMICZNA

Poznaj jazdę półautonomiczną dzięki pakietowi Drive Assist Plus PackTylko ze skrzynią biegów EAT8. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)..
Za pomocą nowoczesnych technologiiDo pakietu należy system monitorowania pasa ruchu i tempomat adaptacyjny z funkcją Stop & Go systemy zawarte w pakiecie automatycznie dostosowują prędkość Twojego samochodu do pojazdów poruszających się z przodu, tak aby utrzymać bezpieczną odległość i zamierzony tor jazdy.

 

 

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

Nowy, duży SUV PEUGEOT 5008 został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitych kosztów posiadania (TCO).
Dzięki doświadczeniu projektanci PEUGEOT stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, tak aby zminimalizować zużycie paliwa oraz zapewnić maksymalną wartość SUV-a PEUGEOT 5008 przy odsprzedaży.

USŁUGI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Poznaj naszą ofertę wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz powiązane z nią usługi, a także wszystkie nasze inne rozwiązania w zakresie finansowania, umowy ubezpieczeniowe, gwarancje i całodobową pomoc drogową, nie zapominając o obsłudze posprzedażnej pojazdów dla profesjonalistów.