SKIP TO CONTENT
PEUGEOT SW DLA BIZNESU
Rata Simply Drive: 1890 zł netto/mies(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 223500 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1890 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  
Rata Simply Drive:  1477 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 184400 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1477 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

PEUGEOT 508 SW BUSINESS | WYSOKIEJ KLASY KOMBI DLA BIZNESU

KUP PEUGEOT 508 SW HYBRID ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508 SW HYBRID - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
KUP PEUGEOT 508 SW ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508 SW - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
Poznaj PEUGEOT 508 SW, wysokiej klasy kombi z najnowszymi technologiami i wydajnymi silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi lub napędem hybrydowym. Stworzone, by spełnić oczekiwania klientów biznesowych.

ZALETY SILNIKA HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN

Wszechstronny i ekonomiczny PEUGEOT 508 HYBRID oferuje klientom biznesowym i firmom wiele dodatkowych korzyści:
 
 • Zwolnienie z podatku TVSPodatek od samochodów firmowych oraz premia za wymianę samochodu, wypłacana w ramach pomocy rządowej.
 • Optymalny całkowity koszt posiadania (TCOCałkowity koszt posiadania), niższe koszty paliwa oraz zmniejszenie emisji CO2 Twojej floty.
 • Wszechstronność, która doskonale sprawdza się zarówno na dłuższych dystansach, jak i w warunkach miejskich, w tym również w strefach ograniczonego ruchu.
PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA
Tryb w 100% elektryczny zapewnia wszechstronność i nowe doznania:
 
 
KORZYŚCI I OSZCZĘDNOŚCI
Skorzystaj z wielu oszczędności i korzyści:
 
 • Niższe zużycie paliwa średnio o 40%Średnie zużycie paliwa na poziomie 1,3 l/100 km WLTP.
 • Zerowa emisja CO2 podczas jazdy w trybie elektrycznym
 • Gwarancja na wysokonapięciowy akumulator trakcyjny: 8 lat lub do przebiegu 160 000 km przy zachowaniu sprawności ładowania na poziomie 70%
 

DOSKONAŁY DESIGN

PEUGEOT 508 SW przykuwa wzrok nowoczesną elegancją i wyrafinowaną, sportową stylistyką, nie uznając przy tym kompromisów w zakresie funkcjonalności.
Za ostrą, a przy tym elegancką sylwetką kryje się przestronne wnętrzePojemność bagażnika: 530 litrów do wysokiej rolety. Bagażnik może być wyposażony w siatkę zatrzymującą bagaże, dostępną w standardzie lub w opcji w zależności od wersji wyposażenia., a wyrazisty grill, ozdobiony nowym, błyszczącym logo, podkreśla sportowy charakter.
W PEUGEOT 508 SW doświadczenie i kunszt konstrukcyjny marki znajdują wyraz w najdrobniejszych szczegółach. W efekcie mamy do czynienia z mocnym kombi o komforcie dużego sedana, przestronności kombi i sportowych osiągach coupé.
Doskonałe proporcje nadwozia, drzwi z szybami bez obramowania, staranne wykończenie i spasowanie elementów stanowią o perfekcji, której oczekują klienci biznesowi.

 
CECHY SZCZEGÓLNE WERSJI HYBRYDOWEJ

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE

W kabinie modelu GT hybrydowego kombi PEUGEOT 508 SW typu plug-in uwagę zwraca unikatowa tapicerka z Alcantary® w kolorze Szary Gréval. Pojemność bagażnika mierzona nad podłogą jest taka sama jak w wersjach z tradycyjnym napędem spalinowym.

SYGNALIZACJA JAZDY W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

Aby ułatwić dostęp do miejsc o ograniczonym ruchu, w górnej części przedniej szyby PEUGEOT 508 SW HYBRID znajduje się dioda LED w kolorze niebieskozielonym, która jest widoczna z zewnątrz.

OZNACZENIE HYBRID

W przedniej i tylnej części nadwozia umieszczono opalizujące, przezroczyste oznaczenie HYBRID, które dyskretnie przypomina, że mamy do czynienia z hybrydą typu plug-in.

ERGONOMICZNE MIEJSCE KIEROWCY PEUGEOT I-COCKPIT®

Dzięki kompaktowej kierownicy, cyfrowemu panelowi sterowania, konfigurowalnemu wyświetlaczowi w polu widzenia kierowcy i 10" pojemnościowemu ekranowi dotykowemu HDdostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji), PEUGEOT i-Cockpit® w PEUGEOT 508 SW oferuje lepszą ergonomię i jeszcze lepsze wrażenia z jazdy.
Podróżuj z pełnym spokojem dzięki pakietowi nawigacji Online 3D. Obejmuje on funkcję rozpoznawania głosu oraz informacje o ruchu drogowym i obszarach ryzyka w czasie rzeczywistym dostarczane przez usługi TomTomUsługi TomTom® umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak: natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe, parkingi, warunki pogodowe, popularne miejsca w pobliżu oraz niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na wszystkie wymienione usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek).. Uzyskaj dostęp do kompatybilnych aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym za pośrednictwem Mirror ScreenUsługa dostępna w standardzie lub opcjonalnie, w zależności od wersji. Funkcja Mirror Screen umożliwia wyświetlanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna na Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 roku, za pośrednictwem technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z MirrorLink®), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie trzy wymienione aplikacje będą dziać podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich przez aplikacje Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną witrynę koncernu PEUGEOT. .
W wersji PLUG-IN HYBRID kokpit kierowcy wyposażony jest w dedykowany wyświetlacz, na którym można zobaczyć przepływ energii, tryb jazdyTryby jazdy: Electric, Sport, Hybrid, Comfort. Tryb Comfort jest dostępny jedynie z elektronicznym systemem zmiennej amortyzacji AMVAR. Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. , zasięg elektryczny, poziom paliwa i miernik mocyMiernik mocy pokazuje stan energii w trybach: ECO, SPORT, CHARGE.

WYDAJNOŚĆ I OSIĄGI NA DRODZE

Wysokiej klasy kombi PEUGEOT 508 SW jest wprost stworzone do pokonywania kilometrów ze swoim precyzyjnym i przyjemnie działającym układem kierowniczym oraz przyczepnością będącą efektem systemu aktywnego zawieszeniaDostępne w standardzie, w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji.. Wydajne silniki PureTech, wysokoprężne BlueHDi oraz napęd hybrydowy plug-in z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8W zależności od wersji i silnika. łączą moc z niskim poziomem emisji CO2.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

NIGHT VISION 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo i ułatwienie prowadzenia na krótkich i długich trasach, jakie pokonują klienci biznesowi, najnowszy model PEUGEOT 508 SW sięga po technologie najnowszej generacjiDostępne w standardzie, w opcji lub niedostępne, w zależności od wersji..
Podczas jazdy w nocy kamera na podczerwień Night VisionSystem noktowizyjny. Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) ułatwia wykrywanie pieszych lub zwierząt.

 

PIERWSZY KROK W STRONĘ JAZDY AUTONOMICZNEJ

Systemy wspomagania prowadzenia i manewrowania, takie jak adaptacyjny tempomat z funkcją Stop & GoSystem wykorzystuje radar wbudowany w zderzak przedni i kamerę umieszczoną w górnej części przedniej szyby. Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) w połączeniu z systemem utrzymywania środka pasa ruchuSystem, który utrzymuje samochód na pasie ruchu w położeniu wybranym przez kierowcę. Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) umożliwiają jazdę w trybie półautonomicznym. Te narzędzia umożliwiają automatyczne dostosowanie prędkości do prędkości samochodu jadącego z przodu, przy zachowaniu stałej odległości.

FOTELE Z CERTYFIKATEM AGR

PEUGEOT 508 SW oferuje fotel kierowcy i pasażera z certyfikatem AGRAktion Gesunder Rücken – niemieckie stowarzyszenie zajmujące się zdrowiem kręgosłupa. Dostępna w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji.. Certyfikat AGR potwierdza zarówno ergonomię foteli jak i poziomy regulacji (długości foteli z regulowaną krawędzią poduszkiDostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)., regulowane oparcie z podparciem lędźwiowymW zależności od wersji.). Samochód może być także wyposażony w podgrzewane siedzenia z elektryczną regulacją oraz pamięcią ustawień i funkcją wielopunktowego masażuDostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)..


WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

PEUGEOT 508 SW wyposażony jest w SAFETY PLUS PACKDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji., zawierający wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne marki zwiększające bezpieczeństwo za kierownicą i obejmujący: system automatycznego hamowania awaryjnego Active Safety Brake wraz z systemem ostrzegania przed kolizją Distance Alert, system aktywnego monitorowania pasa ruchu, system aktywnego monitorowania martwego pola, system wykrywania zmęczenia kierowcy, automatyczne przełączanie świateł drogowych oraz system szybkiego rozpoznawania znaków wraz ze wskazówkami oraz rozszerzonego rozpoznawania znaków drogowych.

WSPOMAGANIE PARKOWANIA

Technologia FULL PARK ASSISTaktywne wspomaganie parkowania równoległego (koperta, zatoczka). Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)  ułatwi wjeżdżanie i wyjeżdżanie z miejsca parkowania i umożliwi w pełni automatyczne parkowanie równoległe i prostopadłe.
Kierowca aktywuje funkcję za pomocą przełącznika na dźwigni zmiany biegów, a system automatycznie wykrywa, czy jest wystarczająco dużo miejsca do zaparkowania. Jednocześnie funkcja przejmuje sterowanie kierownicą i pedałami, bez konieczności udziału kierowcy.

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONÓW

Łatwo dostępne podświetlane miejsce pod środkową konsolą, gdzie można odłożyć i bezprzewodowo ładować smartfona, z przelotką, która umożliwia przeprowadzenie kabla do schowka.  
Nowy PEUGEOT 508 SW jest również wyposażony w gniazdo 12V oraz gniazda jack i port USBDo 4 portów USB, w zależności od wersji.

 OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘGU TWOJEGO 508 SW HYBRID

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA NAPĘDU HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN HYBRID


Dzięki usługom MyPeugeot i Free2Move masz szereg możliwości w kwestii zarządzania samochodem z napędem hybrydowym typu plug-in.
 
 

ZDALNA KONTROLA

Planuj i kontroluj ładowanie akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zarządzać ustawieniami temperatury w kabinie.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

ZDALNIE ZARZĄDZAJ SWOIM SAMOCHODEM
Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeotWymaga dostępu do sieci komórkowej.  możesz korzystać ze spersonalizowanych usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:
 
 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybki i łatwy dostęp do pomocy.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie swojego pojazdu PEUGEOT 508 SW HYBRID.
 • Kontroluj i planuj doładowanie poza godzinami szczytu za pomocą swojego smartfona.
CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

WYSOKIEJ KLASY KOMBI DLA BIZNESU

PEUGEOT 508 SW nie ogranicza się do przykuwającej uwagę stylistyki. Jego konstruktorzy pamiętali o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza jeśli chodzi o zmniejszenie całkowitych kosztów posiadania (TCO).
Dzięki swojemu doświadczeniu stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, by zapewnić maksymalną wartość nowego PEUGEOT 508 SW przy odsprzedaży.
Elementy wyposażenia, materiały i jednostki napędowe dobrano z najwyższą starannością, aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycie paliwa.
Ponadto PEUGEOT 508 SW kombi wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię wspomagania kierowcy dostępną obecnie na rynku.
 
 

USŁUGI SKIEROWANE DO PROFESJONALISTÓW

FINANSOWANIE, USŁUGI I SERWISOWANIE

Poznaj naszą ofertę długoterminowego leasingu Free2Move Lease i powiązane usługi, a także inne rozwiązania finansowe, różne rodzaje umów ubezpieczeniowych, gwarancje, pomoc drogową 24/7 i usługi posprzedażne dla pojazdów służbowych.