SKIP TO CONTENT
e-RIFTER
BIEŻĄCA OFERTA
 • 100% elektryk w cenie samochodu spalinowego
 • do 27 000 zł dopłaty w programie "Mój elektryk"
 • e-Rifter z zasięgiem do 280 km dostępny od ręki, już od 1367 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsię biorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: c ena katalogowa brutto 181600 zł, okres le asingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 22%, miesięczna r ata leasingowa netto: 1367 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowa nia z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowan ego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależni ona od zdolności kredytowej klienta ustala nej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

Wypróbuj również prostą w obsłudze i montażu ładowarkę easyWallbox. Innowacyjne urządzenie to gwarancja łatwego ładowania twojego nowego modelu Peugeot.
 
Charakterystyczny styl Peugeot

 

Zero kompromisów w zakresie designu. Elegancki, solidny, zwinny i mocny nowy PEUGEOT e-Rifter jest symbolem wszechstronności. Krótka, wysoko umieszczona maska i zwiększony prześwit nadają mu cechy samochodu dostosowanego do pokonywania wszelkiego rodzaju drógdotyczy dróg o utwardzonej nawierzchni .

 

 

 

 

BEZKOMPROMISOWY DESIGN
Przednie reflektory z charakterystyczną dla marki sygnaturą świetlną DRL z diodami LEDDRL z diodami LED: Daytime Running Lamp (światła dzienne) z diodami elektroluminescencyjnymi – dostępne w standardzie lub niedostępne w zależności od wersji.  i pionowa osłona chłodnicy, podkreślają jego zrównoważoną, zwartą i dynamiczną sylwetkę.
WYRAZISTA OSOBOWOŚĆ

PEUGEOT e-Rifter przykuwa uwagę swoją rasową sylwetką i starannie dopracowanymi kształtami. 

Na jego silną osobowość i unikatowy styl składa się szereg atrybutów, takich jak:

POKAŻ WSZYSTKIM LWI PAZUR
Inteligentne rozwiązania ułatwiające użytkowanie

Samochód jest dostępny w wersji 5 lub 7-miejscowej i w dwóch długościach nadwozia (Standard i Long). Fotel pasażera z przodu, tylna, dzielona w układzie 2/3 - 1/3W standardzie lub niedostępny, w zależności od wersji.  kanapa lub 3 indywidualne siedzeniaW standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji.  są składane na płasko, dodatkowo trzeci rząd siedzeń z dwoma indywidualnymi, wyjmowanymi siedzeniami, pozwalają Ci wybrać najdogodniejszą konfigurację. 

Bagażnik dysponuje imponującą pojemnością od 775 do 3 500 litrów, a w 5-miejscowej wersji Long nawet do 4 000 litrów. 

Tylna otwierana szybaW standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. , nisko umieszczony próg bagażnika i płaska podłogaMożliwość załadunku przedmiotów o długości do 2,70 m w wersji Standard i do 3,05 m w wersji Long.   ułatwiają załadunek i wyładunek bagaży.

EWOLUCJA PEUGEOT i-COCKPIT®

 

PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia bardziej dynamiczne i instynktowne prowadzenie samochodu dzięki kompaktowej kierownicy, cyfrowego wyświetlacza zegarów w polu widzenia drogi i  8'' ekranu dotykowegoDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji .

PEUGEOT i-Cockpit® nowego e-Riftera wzbogaca się o dwa nowe, technologicznie zaawansowane panele zegarów i wskaźników, które dostarczają wszelkich informacji niezbędnych do sprawnej obsługi w 100% elektrycznego samochodu.

Montowany w standardzie analogowy zespół zegarów został dostosowany do obsługi wersji elektrycznej i został wzbogacony o wskaźnik zużycia energiiSłuży do wizualizacji tempa zużycia energii przez samochód (w trybie optymalizacji ECO, w trybie maksymalnej mocy POWER lub w trybie odzyskiwania energii CHARGE) , wskaźnik poboru energii przez systemy, które zapewniają komfort cieplny (ogrzewanie, klimatyzacja), wskaźnik poziomu naładowania akumulatora trakcyjnego oraz kolorowy wyświetlaczKolorowy wyświetlacz z informacjami o przepływach energii, stanie naładowania akumulatora trakcyjnego (w czasie rzeczywistym lub offline), informacjami z komputera pokładowego oraz dotyczącymi zasięgu samochodu. . 

 

 

W 100% CYFROWY ZESPÓŁ ZEGARÓW
 • Możesz dysponować w 100% cyfrowym panelem zegarów i wskaźników (dostępnym w opcji). Jest on wyposażony w cyfrowy ekran 10” o wysokiej rozdzielczości. 
 • Informacje są wyświetlane na nowym interfejsie, zgodnym z nową identyfikacją wizualną marki PEUGEOT. Można je personalizować i zmieniać ich ustawienia. 
 • Kilka dostępnych trybów wyświetlania, które można zmienić za pomocą pokrętła w kierownicy, umożliwia personalizację ustawień PEUGEOT i-Cockpit®. Może to być na przykład wyświetlanie informacji o nawigacji, zarządzaniu trakcją elektryczną lub danych z systemów wspomagania prowadzenia... są to rozwiązania „szyte na miarę”.
W 100% CYFROWY ZESPÓŁ ZEGARÓW

Duży 8" ekran dotykowy Dostępny w opcji.  z pakietem nawigacji online i systemem sterowania za pomocą poleceń głosowych oraz usługami TomTomDostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. Korzystanie z usług nawigacji z dostępem do Internetu jest możliwe za pośrednictwem pokładowej karty SIM lub smartfona klienta (w trybie Modem, zależnie od modelu/wersji). Usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych informacji dotyczących jazdy: informacji o ruchu drogowym, o stacjach benzynowych, parkingach, pogodzie, lokalnych punktach POI i niebezpiecznych strefach (dostępne w zależności od przepisów prawnych obowiązujących w danym kraju). Pakiet obejmuje trzyletni abonament na te usługi z możliwością odpłatnego rozszerzenia lub przedłużenia online. , umożliwia dostęp do elementów menu „Electric” za pomocą odpowiednich przycisków:

• „Flow”Tylko certyfikowane aplikacje Android Auto™ i Apple CarPlay™ będą działały – zależnie od przypadku – podczas postoju lub podczas jazdy. Niektóre funkcje poszczególnych aplikacji są dezaktywowane na czas jazdy. Niektóre treści, które mogą być dostępne nieodpłatnie na smartfonie, wymagają pobrania i korzystania z analogicznej, odpłatnej aplikacji certyfikowanej przez Android Auto™ lub Apple CarPlay™. W zależności od smartfona funkcja Mirror Screen wykorzystuje protokół Android Auto™ (smartfony z systemem Android) lub Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS) pod warunkiem wykupienia abonamentu i dostępu do internetu. , aby wyświetlić przepływ energii w czasie rzeczywistym.

• „Statystyki Dostępny w opcji. , aby wyświetlić statystyki zużycia energii elektrycznej.

• „Ładowanie", które pozwala na zaprogramowanie ładowania w wybranym czasie.

Funkcja Mirror ScreenTylko certyfikowane aplikacje Android Auto™ i Apple CarPlay™ będą działały – zależnie od przypadku – podczas postoju lub podczas jazdy. Niektóre funkcje poszczególnych aplikacji są dezaktywowane na czas jazdy. Niektóre treści, które mogą być dostępne nieodpłatnie na smartfonie, wymagają pobrania i korzystania z analogicznej, odpłatnej aplikacji certyfikowanej przez Android Auto™ lub Apple CarPlay™. W zależności od smartfona funkcja Mirror Screen wykorzystuje protokół Android Auto™ (smartfony z systemem Android) lub Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS) pod warunkiem wykupienia abonamentu i dostępu do internetu.  umożliwia dostęp do wszystkich kompatybilnych aplikacji na Twoim smartfonie, z poziomu centralnego ekranu pokładowego.

NOWY PRZYCISK STEROWANIA

Nowy przycisk „e-Toggle” przekładni biegów, zapewnia dostęp do funkcji Park / Reverse / Neutral / Drive. Umieszczony na środkowej konsoli przycisk wyboru trybu „Brake” umożliwia bardziej efektywne, sprzyjające wydłużeniu zasięgu, odzyskiwanie energii po zwolnieniu pedału przyspieszenia.

 

Bardzo pomysłowy, umieszczony z przodu, nowy schowek na smartfon jest kompatybilny z ładowarką indukcyjną Ładowanie bezprzewodowe dostępne dla smartfonów i urządzeń z normą Qi .

KOMFORTOWE WNĘTRZE
Zasiądź za kierownicą nowego PEUGEOT e-Riftera i ciesz się idealnie dopasowaną pozycją ciała oraz wysokiej jakości ergonomicznymi siedzeniami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających pasażerów. Jeśli dodać do tego niespotykany komfort akustyczny, cała kabina staje się prawdziwą oazą spokoju.
DACH ZÉNITH®
Będący czymś więcej niż tylko źródłem światła, szklany dach Zénith®Dostępny w standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji.  z elektrycznie sterowaną roletą i oświetleniem ambientowym z diodami LEDOświetlenie złożone w 100% z diod elektroluminescencyjnych. , oferuje wiele dodatkowego miejsca w postaci schowków w centralnym panelu dachu, w bagażniku i w półce nad przednią szybą.
SCHOWKI
Kieszenie w płatach przednich i tylnych drzwi, środkowa konsola, wnęka pod stopami w drugim rzędzie siedzeń... Nowy PEUGEOT e-Rifter dysponuje rekordową w swojej kategorii pojemnościąDo 186 litrów, w tym 92 litry w obrębie dachu Zénith®  schowków. Są liczne, obszerne i łatwo dostępne, pomyślane pod względem ergonomii tak, aby z łatwością pomieścić przedmioty codziennego użytku.
WYPOSAŻENIE

SYSTEMY WSPOMAGANIA PARKOWANIA

Ciesz się jeszcze większą swobodą i przyjemnością jazdy, dzięki systemom wspomagania parkowania, dostępnym w nowym PEUGEOT e-Rifterze: 

 

Poczuj się pewnie w każdej sytuacji.

SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

Systemy wspomagania prowadzenia PEUGEOT, pozwalają pokonać każdą trasę z niespotykaną swobodą:

GRIP CONTROL

 

System Advanced Grip ControlDostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. , dostępny w nowym PEUGEOT e-Rifterze, zwiększa skuteczność napędu poszerzając możliwości wypadów na łono natury. Umieszczone na środkowej konsoli pokrętło pozwala wybrać, w zależności od przyczepności nawierzchni, jeden z pięciu trybów jazdy: Standard, Śnieg, Off-Road, Piasek i ESP OFF.

HILL ASSIST DESCENT CONTROL

Funkcja HADC Hill Assistant Descent Control - asystent zjazdu ze wzniesienia.  systemu Advanced Grip ControlDostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji. , pozwala utrzymać niewielką prędkość na zjazdach o dużym nachyleniu. Kierowca nowego PEUGEOT e-Riftera może się zatem skupić wyłącznie na prowadzeniu, co ma korzystny wpływ na poziom bezpieczeństwa, komfortu i panowanie nad samochodem.
TRYBY JAZDY

W nowym PEUGEOT e-Rifter dostępne są 3 tryby jazdy: 

 

 • Eco (60 kW, 180 Nm) – by zwiększyć zasięg i zapewnić płynną jazdę
 • Normal (80 kW, 210 Nm) – optymalny tryb w codziennej eksploatacji
 • Power (100 kW, 260 Nm) – zapewnia optymalne osiągi przy przewozie ciężkich ładunków.
TRYBY HAMOWANIA

System hamowania z odzyskiwaniem energii obejmuje 2 poziomy hamowania silnikiemUmiarkowane lub wzmocnione doładowywanie akumulatora trakcyjnego. , umożliwiające doładowywanie akumulatora trakcyjnego w fazach zwalniania:

 • umiarkowany (tryb domyślny) – zapewnia doznania zbliżone do jazdy samochodem z silnikiem spalinowym;
 • wzmocniony (tryb Brake) – zapewnia silniejsze, sprzyjające zwiększaniu zasięgu, hamowanie silnikiem po zwolnieniu pedału gazu.
DANE TECHNICZNE
W 100% ELEKTRYCZNY NAPĘD

Zwrotny i kompaktowy w mieście, solidny i bezpieczny na drodze nowy PEUGEOT e-Rifter jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW (136 KM).

Zapewnia dynamiczne przyspieszenia dzięki natychmiast dostępnemu w każdej sytuacji momentowi obrotowemu 260 Nm.

 

 

 

 
ZASIĘG I ŁADOWANIE
RIFTER

Od teraz oferujemy Peugeot Riftera - wersję z homologacją ciężarową powstałą na bazie wersji osobowej. Poznaj 5-osobową wersją spalinową z ekonomicznym silnikiem diesla lub benzynowym. Najnowsza wersja z homologacją ciężarową powstała na bazie wersji osobowej. Różnice w wyposażaniu są niewielkie, a przyjemność z jazdy równie ogromna, jak w wersji osobowej. Wybierz Peugeot Rifter już dziś i skorzystaj z aktualnej oferty! 
SYGNATURA STYLU
Elegancki, mocny i zwinny – PEUGEOT Rifter to definicja wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit potwierdzają, że ten samochód odnajdzie się w  każdych warunkach drogowych.
SILNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI
SilnikiWartości WLTP(1): zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,1 do 7,8, od 6,0 do 9,9 przy małej prędkości, od 4,9 do 7,5 przy średniej prędkości, od 4,4 do 6,7 przy dużej prędkości oraz od 5,6 do 8,2 przy bardzo dużej prędkości zgodnie ze standardem WLTP (I/100 km). Emisja CO2 (WLTP, cykl mieszany): od 135 do 177 (g/km). (1)Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z WLTP, który od dnia 1 września 2018 roku stał się standardem dla nowych pojazdów. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Dzięki wiarygodniejszym testom, zużycie paliwa i wartość emisji CO2 mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: specyficznego wyposażenia, opcjonalnych dodatków i rodzaju ogumienia. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać więcej informacji. dostępne w modelu PEUGEOT Rifter są wydajne i oszczędne. PEUGEOT RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100KMWersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100)  z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów lub BlueHDi 130KMWartości NEDC(2): cykl miejski: 6,2 (l/100 km); cykl pozamiejski: 4,8 (l/100 km); cykl mieszany: 5,3 (l/100 km). Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 121 (g/km). (2) Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są określone zgodnie z nowym standardem WLTP i zostały przeliczone na wartości NEDC jedynie w celach porównawczych z innymi pojazdami. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać szczegółowe informacje. Wartości te należy traktować szacunkowo, ponieważ nie uwzględniają różnic dotyczących np. warunków drogowych, stylu jazdy, opcji wyposażenia czy rodzaju ogumienia. Szczegółowe informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO2 można znaleźć w praktycznym przewodniku: „Zużycie paliwa i emisja CO2 w nowych samochodach osobowych”, który jest dostępny bezpłatnie w autoryzowanych punktach sprzedaży.  z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów. Benzynowe silniki PureTech występują w dwóch wariantach: 110 KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów 130 KMWersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100).  z automatyczną, 8-stopniową skrzynią biegów EAT8.
AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW EAT8
Dzięki 8-biegowej, automatycznej przekładni EAT8EAT8: wydajna 8-biegowa, automatyczna przekładnia dostępna jedynie z silnikiem PureTech 130 KM S&S , zmiana biegów odbywa się liniowo i płynnie, a Ty masz pewność, że jesteś zawsze na optymalnie dobranym biegu. Manetki na kolumnie kierownicy umożliwiają również ręczną zmianę biegów (bez utraty funkcjonalności trybu automatycznego).
WYMIARY


 
 • Długość:  4 403 mm (Standard) – 4 753 mn (Long)
 • SzerokośćBez bocznych lusterek :  1 553 mm
 • Wysokość:  1 878 mm maks. (Standard) – 1 882 mm (Long)

Przód (pierwszy rząd siedzeń) 

Szerokość na wysokości łokci: 1 473 mm

Odległość od siedziska do dachu: 983/1 008 

 

Tył (drugi rząd siedzeń) 

Szerokość na wysokości łokci: 1 465 mm

Ilość miejsca na wysokości kolan: 240 mm

 

Tył (trzeci rząd siedzeń) 

Szerokość na wysokości łokci: 1 200 mm

Odległość od siedziska do dachu: 856 mm

Bagażnik dysponuje imponującą pojemnością od 775 do 3 500 litrów, a w 5-miejscowej wersji Long nawet do 4 000 litrów.