SKIP TO CONTENT
Nowy 308
POZNAJ PEUGEOT 308 HYBRID

Rata w abonamencie dla firm już od:
1163 zł netto/mies (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 175400 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1163 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  (i) Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.  
POZNAJ PEUGEOT 308 

Rata w abonamencie dla firm już od: 
745 zł netto/mies. (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 121300 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 745 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  

Nowy PEUGEOT 308 HYBRID 

Nowy PEUGEOT 308 HYBRID stanowi połączenie mocy i efektywności energetycznej dzięki silnikom HYBRID 180 KM FWD i HYBRID 225 KM FWD. Poczuj nowy rodzaj doznań z jazdy jakich dostarcza połączenie napędu spalinowego i elektrycznego, zapewniające wzorcowe trzymanie się drogi i najwyższy komfort podróżowania. Zoptymalizowany akumulator trakcyjny pozwoli ci także cieszyć się zaletami jazdy w trybie w 100% elektrycznym dzięki zasięgowi do 60 km.
KUP PEUGEOT 308 HYBRID ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 308 HYBRID - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

KUP PEUGEOT 308 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 308 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

STYL

Siła designu 

 

Uderzająco atrakcyjny, wysokiej klasy nowy PEUGEOT 308 przykuwa uwagę już od pierwszego spojrzenia. Jest pierwszym modelem w gamie z nowym logo PEUGEOT, ponadczasowym symbolem tożsamości marki, łączącym historię z hipernowoczesnością. Jego majestatyczne kształty i litery o współczesnym kroju dumnie prezentują się pośrodku grilla. Zdobiąca maskę nazwa modelu „308” wieńczy stanowiący wyraz odnowy całej gamy przód nadwozia.

ODWAŻNE PROPORCJE

Zaskakująca sylwetka nowego PEUGEOT 308 jest pełna dynamiki niezależnie od kąta obserwacji. Atletyczne, czyste kształty i śmiałe proporcje nadwozia podkreślają pełną mocy osobowość, na którą składają się:

 • Pionowy, imponujący grill wraz z długą maską.
 • Muskularny, pełen mocy tył o aerodynamice podkreślonej opadającą linią dachu, został wizualnie poszerzony i podkreśla stabilność samochodu.
 • Rasowy, płynny profil o atletycznych kształtach.

ŚWIATŁA PRZEDNIE

Przednia sygnatura świetlna przyciąga wzrok ultrakompaktową, na wskroś nowoczesną liną i zaawansowaną technologią. Przednie reflektory łączą finezję z siłą, i podkreślają dynamikę i osobowość nowego PEUGEOT 308.
Wysmukłe, precyzyjnie dopracowane kształty skrywają technologię LEDi lub PEUGEOT Matrix LED Technologyi. Ich przedłużeniem są „kły” świateł dziennych umieszczone na przednim zderzaku.

ŚWIATŁA TYLNE

Tylną sygnaturę świetlną tworzą zaawansowane technologicznie, nowoczesne, ultrakompaktowe światła Full LEDi lub światła Full LED 3Di z sekwencyjnie zapalającymi się śladami trzech „pazurów”.
KABINA KIEROWCY

Siła technologii

Nowe doznania z jazdy dzięki PEUGEOT i-Cockpit®

W pełni ergonomiczny i intuicyjny nowy PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji zaprojektowanych tak, aby czas spędzony w samochodzie był czasem najwyższej jakości:

 • Nowa, kompaktowa, podgrzewana kierownica, w której mieszczą się wszystkie elementy sterowania radiem, multimediami, telefonem i systemami wspomagania prowadzenia.
 • Nowy cyfrowy wyświetlacz przeziernyi head-up display lub holograficzny cyfrowy wyświetlacz 3D.

 

Aby wszyscy mogli korzystać z jego zalet, PEUGEOT i-Cockpit® jest bardzo łatwo widoczny dla pasażerów:

 • Nowy, dotykowy, intuicyjny, personalizowany wyświetlacz z kilkoma ekranami głównymi i nowe wirtualne przyciski i-toggles.
 • Nowa środkowa konsola z kilkoma schowkami.

PROJEKTOWANIE I TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE ERGONOMII

 • Wszystkie potrzebne kierowcy informacje są wyświetlane na nowym zespole zegarów.
 • W cyfrowym panelu zegarów umieszczonym na wysokości oczu znajduje się też wyświetlacz przezierny 10” (dostępny już od poziomu wyposażenia Active Pack). W wersji GT zyskuje trzeci wymiar, zmieniając się w i-Cockpit® 3D.
 • Cyfrowy panel zegarów oferuje możliwość zmiany i personalizacji ustawień. Ma kilka trybów wyświetlania (nawigacja, radio/media, systemy wspomagania prowadzenia, przepływ energii elektrycznej…).

ZUPEŁNIE JAK SMARTFON

 • Ekran wysokiej rozdzielczości o przekątnej 10” można w pełni i z łatwością spersonalizować dodając kolejne ekrany główne oraz wykorzystując widżety i skróty klawiszowe, bardzo łatwe w obsłudze i działające tak jak w tabletach.
 • W nowym PEUGEOT 308 pojawia się nowość – wirtualne i-toggles, których ustawienia można dowolnie zmieniać. Umieszczone na wprost centralnego ekranu, wnoszą nową estetykę i oferują poziom zaawansowania technologicznego niespotykany w tym segmencie.
 • Dla większego bezpieczeństwa i łatwości obsługi każdy przycisk i-toggle jest personalizowanym, dotykowym skrótem do jednej z ulubionych funkcji na ekranie centralnym (obsługa klimatyzacji, wybieranie kontaktów, wybieranie stacji radiowych, uruchamianie aplikacji itd.).

NOWA ŚRODKOWA KONSOLA

 • Wszystkie przełączniki związane z prowadzeniem samochodu zgrupowano na łuku umieszczonym od strony kierowcy na estetycznej środkowej konsoli.
 • Łuk sięga aż do bezprzewodowej ładowarki do smartfonówi. Pozostała część konsoli, otwarta w stronę pasażerów, została w całości wykorzystana na schowki: 2 uchwyty na kubki i schowki o łącznej pojemności 34 litrów, w tym duży schowek pod podłokietnikiem.

ZAWSZE ONLINE

W nowym PEUGEOT i-Cockpit wprowadzoną najnowszy system informacyjno-rozrywkowy PEUGEOT i-Connect Advanced:

 •  Zapewnij sobie komfortową podróż z nawigacją onlinei i systemem sterowania za pomocą poleceń głosowych w języku naturalnym oraz automatyczną aktualizacją map TomTom® i informacją drogową w czasie rzeczywistym i usługą Niebezpieczne strefy, oferowaną w ramach TomTom Servicesi.
 • Doładowuj swojego smartfona dzięki ładowarce indukcyjneji i klonuj aplikacje ze smartfona dzięki bezprzewodowej funkcji Mirrorscreeni.
 • Skonfiguruj swój profil i zachowaj swoje ulubione ustawienia związane z wyświetlaniem informacji, oświetleniem ambientowym i ustawieniami (aż osiem profili do wyboru).
 • Korzystaj z łatwego dostępu do usług mobilnych oraz dokumentacji pokładowej i tutoriali.

DOBRE SAMOPOCZUCIE OD RĘKI

 • Spersonalizuj oświetlenie ambientowe LED (8 kolorów do wyboru) odpowiadające poszczególnym trybom jazdy zgodnie z własnymi upodobaniami.
 • Rozkoszuj się rewelacyjną jakością nagłośnienia dzięki systemowi Hi-Fi Premium FOCAL®i.
 • Podróżuj w warunkach absolutnego spokoju ducha. System AQS (Air Quality System) może samodzielnie aktywować zamknięty obieg powietrza. Jego uzupełnieniem jest system oczyszczania powietrza Clean Cabini. Informacja o jakości powietrza jest podawana na centralnym ekranie.
 • Ciesz się ergonomią kształtów i komfortem przednich, obszernych, podgrzewanychi, 10-strefowych masujących foteli z 8 komorami powietrznymi i 5 programami ustawień. Fotele posiadają atest AGR (niemiecka Akcja na rzecz Zdrowych Pleców).
TECHNOLOGIE

Napęd hybrydowy typu plug-in

Nowy PEUGEOT 308 jest wyposażony w liczne zwiększające komfort podróżowania i bezpieczeństwo systemy wspomagania prowadzenia i manewrowania, takie jak:

 • Nowa kamera cofania 180° o wysokiej rozdzielczości,
 • Wspomaganie parkowania 360° z 4 kameramii,
 • System dalekosiężnego monitorowania martwego pola widzenia,

To kolejny krok w stronę jazdy półautonomicznej z:

 • Adaptacyjnym tempomatem z funkcją Stop & Go
 • System aktywnego monitorowania pasa ruchu

ZALETY HYBRYD TYPU PLUG-IN

PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

W hybrydzie plug-in możesz wybrać tryb jazdy: spalinowy lub elektryczny. Tryb elektryczny pozwala cieszyć się nowymi doznaniami z jazdy:

 • do 60 KM (WLTP*) zasięgu w trybie elektrycznym
 • płynna jazda, całkowicie pozbawiona szarpnięć, mniejsze drgania

 • mocne przyspieszenie dzięki natychmiast dostępnemu wysokiemu momentowi obrotowemu

 • całkowicie cichy silnik
 
Wymierne oszczędności

Liczne korzyści i wymierne oszczędności:

 • Niższe zużycie paliwa średnio o 40% w zależności od sposobu eksploatacji i częstotliwości ładowania
 • Korzystanie z trybu Electric
 • Niższe koszty przeglądów
 
Łatwe użytkowanie

Funkcje stworzone specjalnie dla ciebie:

 • Łatwe i intuicyjne ładowanie akumulatora w 7 godzin 5 minut
 • Pełne naładowanie możliwe w mniej niż 2 godziny
 • Informacje dotyczące jazdy dostępne w czasie rzeczywistym
 • Możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyPeugeot
 
SILNIKI

Napęd hybrydowy typu plug-in

Poczuj nową jakość jazdy dzięki montowanym w nowym PEUGEOT 308 hybrydowym zespołom napędowym typu plug-in:

 

HYBRID 225 e-EAT8, w skład którego wchodzi:

 • Silnik PureTech o mocy 180 KM (132 kW)
 • Silnik elektryczny o mocy 81 kW
 • Elektrycznie sterowana, automatyczna skrzynia biegów e-EAT8

 

HYBRID 180 e-EAT8, w skład którego wchodzi:

 • Silnik PureTech o mocy 150 KM (110 kW)
 • Silnik elektryczny o mocy 81 kW
 • Elektrycznie sterowana, automatyczna skrzynia biegów e-EAT8

 

Akumulator o pojemności 12,4 kWh zapewnia zasięg nawet 60 km w trybie elektrycznym w cyklu WLTP.

Silniki PureTech i BlueHDi

Nowy PEUGEOT 308 jest wyposażony w zgodne z normą Euro 6i silniki najnowszej generacji o niskim poziomie emisji CO2, wyposażone w system Stop&Start.

Benzynowe – trzycylindrowe o pojemności skokowej 1,2 l:

 • PureTech 110 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach,
 • PureTech 130 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach,
 • PureTech 130 S&S EAT8,

 

Wysokoprężnei – czterocylindrowe o pojemności skokowej 1,5 l:

 • BlueHDi 130 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach,
 • BlueHDi 130 S&S EAT8.

En Diesel Homologation WLTP en cours , moteurs 4 cylindres de 1,5L :

ZASIĘG I ŁADOWANIE

Aby móc w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje nowy PEUGEOT 308 HYBRID w zakresie jazdy w trybie w 100% elektrycznym, obniżając zużycie paliwa i emisję CO2, zaleca się jak najczęstsze doładowywanie akumulatora trakcyjnego.

 

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI
ZDALNA e-OBSŁUGA
Za pomocą smartfona możesz włączyć i zaplanować ładowanie samochodu oraz sprawdzić poziom naładowania. Możliwe jest również sterowanie temperaturą w kabinie.
MYPEUGEOT® 

Korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z twoim kontem za pomocą nieodpłatnej aplikacji MyPeugeot®:

 • Kontroluj stan samochodu (dane dotyczące jazdy, lokalizację)
 • Łatwy i prosty dostęp do pomocy technicznej i usług assistance
 • Planowanie przeglądów i obsługi technicznej samochodu.
 • Proste zarządzanie ładowaniem akumulatora trakcyjnego i temperaturą w kabinie
 • Za pomocą smartfona możesz włączyć i zaplanować ładowanie samochodu w godzinach tańszej taryfy oraz sprawdzać poziom naładowania.