SKIP TO CONTENT
Program rządowy - Mój elektryk dla przedsiębiorców

 

 

 
Program rządowy - Mój elektryk

SKORZYSTAJ Z DOPŁATY DO ELEKTRYCZNYCH MODELI PEUGEOT

 

Rozważasz zakup samochodu elektrycznego? Wybierz najbardziej dopasowany do Ciebie model PEUGEOT i wjedź w erę elektromobilności.

Dla osób fizycznych dofinansowanie do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto  wynosi 18 750 zł. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu.

Przedsiębiorcy, samorządy i inne instytucje mogą uzyskać dofinansowanie do 27 000 , jeżeli zadeklarują roczny przebieg wyższy niż 15 000 km. 

Poznaj ofertę finansowania obniżonego o wartość dotacji i ciesz się nowym zeroemisyjnym autem prosto z salonu.  

 

 

WSPIERAJ ELEKTROMOBILNOŚĆ

 

Przedsiębiorstwa i podmioty instytucjonalne mogą ubiegać się o bezzwrotne dotacje do zakupu samochodów elektrycznych i napędzanych wodorem od 22 listopada 2021 r. do 30 września 2025 r., o ile wcześniej nie wyczerpie się budżet programu „Mój elektryk”. Do występowania o dopłaty uprawnione są: firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie, rolnicy indywidualni oraz kościoły i inne związki wyznaniowe. Sprawdź ofertę PEUGEOT i skorzystaj z dofinansowania.

Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

 

 

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK?

 

Wniosek o dofinansowanie w programie „Mój elektryk” można składać wyłącznie przez Internet. W tym celu należy wypełnić e-formularz (formularz) dołączyć dowód zakupu, rejestracji i ubezpieczenia pojazdu. Wniosek musi być poświadczony podpisem elektronicznym lub Profilem Zaufanym, wówczas dokument staje się wiążącą umową wypłaty dotacji.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Wnioski o dofinansowanie w formie dotacji można składać od 12.07.2021 r. do 30.09.2025 r. lub do wyczerpania środków alokacji.

Kupiłeś auto po 1.05.2021 r.? Możesz ubiegać się o dotację wstecznie.