SKIP TO CONTENT
PEUGEOT 2008

Rata Simply Drive: 1490 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 188600 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 21%, miesięczna rata leasingowa netto: 1490 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.       Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

 • do 27 000 zł dopłaty w programie "Mój elektryk"

 

Rata Simply Drive: 804 zł netto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 113400 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 804 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.       Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

PEUGEOT e-2008 i 2008 | Elektryczny samochód dla 5 osób

Poznaj PEUGEOT 2008, kompaktowego i wszechstronnego, o porywającej stylistyce nadwozia, który spełni oczekiwania biznesu dzięki ofercie mocnych silników o doskonałej efektywności energetycznej, obejmującej jednostki spalinowe i silnik elektryczny.

 

eKORZYSTNY PAKIET
 • 100% elektryk w ceniedotyczy e-2008 Allure 136 KM EAT8 w porównaniu do 208 Allure Pack 130 KM EAT8   samochodu spalinowego
 • do 27 000 zł dopłaty w programie "Mój elektryk"
 • e-2008 z zasięgiem do 362 kmdotyczy e-2008 Allure 136 KM EAT8 w porównaniu do 208 Allure Pack 130 KM EAT8   dostępny od ręki, już od 1490 zł netto/mies. (i) Oferta leasingowa skierowana do przedsię biorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: c ena katalogowa brutto 188600 zł, okres le asingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.00 0 km, wpłata początkowa 21%, miesięczna r ata leasingowa netto: 1490 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowa nia z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowan ego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależni ona od zdolności kredytowej klienta ustala nej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.  
KUP PEUGEOT 2008 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 2008 - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut!
Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

Wypróbuj również prostą w obsłudze i montażu ładowarkę easyWallbox. Innowacyjne urządzenie to gwarancja łatwego ładowania twojego nowego modelu Peugeot.
 

ZALETY NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO

ŁATWOŚĆ PROWADZENIA I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY
Poczuj prawdziwą przyjemność, siadając za kierownicą PEUGEOT e-2008
 
 
OSZCZĘDNOŚCI I KORZYŚCI DLA FIRM
Poznaj zalety PEUGEOT e-2008 dla swojej firmy:
 
 • Gwarancja akumulatora wynosi 8 lat lub do 160 tys. km przebiegu (na 70% pojemności ładowania).
 • Zwolnienie z podatku od pojazdów firmowych.
 • Bonus ekologicznyzależnie od dostępności. może się składać z rządowej dopłaty i premii środowiskowej.
 • Optymalizacja całkowitych kosztów posiadania (TCO).
 • Oszczędności związane z wydatkami na paliwo, niższe koszty serwisowania.
 • Wkład w redukcję emisji CO2 Twojej floty.
 • Szerzenie społecznej odpowiedzialności firmy.
 • Dostęp do centrów miast, włączając w to strefy niskiej lub ograniczonej emisji.
 
DESIGN

PORYWAJĄCY e-2008

PEUGEOT e-2008 to mocna i imponująca sylwetka o płynnej linii. Kilka charakterystycznych elementów stylistycznych świadczy o przynależności samochodu do świata pojazdów elektrycznych, podkreślając społeczną odpowiedzialność Twojej firmy.

PORYWAJĄCY 2008

Zamanifestuj nowoczesność swojej firmy za kierownicą PEUGEOT 2008.
Pełen wyrazu przód, pozioma maska i zwiększony prześwit tworzą układ prężnych linii nadwozia i są zapowiedzią obszernego wnętrzaW zależności od wyposażenia i silnika, pojemność bagażnika wynosi od 434 do 1467 litrów (przy rozłożonych tylnych siedzeniach)..

IMPONUJĄCY WYGLĄD

Nowoczesna sygnatura świetlna przyciąga wzrok perfekcyjną technologią reflektorów Full LEDFull Light Emitting Diode – diody elektroluminescencyjne pozwalają zmniejszyć zużycie prądu, a jednocześnie emitują mocniejsze światło. Dostępne w różnych wersjach. i charakterystyczną dla PEUGEOT linią tylnych świateł z diodami LED.

 

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Tylny spojler, błyszczący czarny pas i chromowane końcówki wydechudostępne w zależności od wersji wykończenia i rodzaju napędu. podkreślają zdecydowanie sportowy charakter modelu.

POJEMNY BAGAŻNIK

Obszerną przestrzeń bagażnika, która jest łatwo dostępna dzięki nisko umieszczonemu progowi załadunku i dużemu otworowi tylnej klapy, można regulować zależnie od potrzeb za sprawą składanej w układzie 2/3-1/3 tylnej kanapy.

 

WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ WZORY

Kilka charakterystycznych elementów stylistycznych świadczy o przynależności PEUGEOT e-2008 do świata pojazdów elektrycznych: grill w kolorze lakieru nadwozia z poziomymi kroplami, i oznaczenie „e” na przednich błotnikach oraz tylnej klapie to charakterystyczne cechy wersji elektrycznej. 

 

ZWIĘKSZONE DOZNANIA

Poczuj prawdziwą przyjemność prowadzenia za kierownicą PEUGEOT i-Cockpit 3DDostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji). , którego ergonomiczne kształty zostały zaprojektowane tak, aby dostosować się do twoich wymagań.
Kompaktowa kierownica obraca się z łatwością. KonfigurowanyDostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji). cyfrowy zespół zegarów 3D wyświetla informacje bezpośrednio w Twoim polu widzenia, pozwalające na szybsze reagowanie na sytuacje drogowe. Pojemnościowy ekran dotykowy 10’’ HDDostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji). pozwala na łatwe korzystanie z systemów pokładowych, a klawiszowe przełączniki "Toggle Switches" zapewniają błyskawiczny dostęp do najważniejszych ustawień samochodu.
EKSCYTUJĄCY WYBÓR
Wybierz silnik, który pasuje do Twoich potrzeb:
 

WIRTUALNY PANEL ZE WSKAŹNIKAMI 3D

KonfigurowanyDostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji). cyfrowy zespół zegarów 3D wyświetla bezpośrednio w polu widzenia kierowcy informacje, które pozwalają na szybsze reagowanie na sytuacje drogowe.
Informacje są wyświetlane na cyfrowej płytce jak hologram. Pojawiają się uszeregowane w zależności od stopnia ich ważności lub pilności.

 BEZPIECZEŃSTWO

W celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy, samochód został wyposażony w szereg systemów wspomagania prowadzeniaDostępne w standardzie, jako opcja lub niedostępne (w zależności od wersji).: system aktywnego monitorowania martwego pola, system automatycznego hamowania Active Safety BrakeW razie wykrycia zagrożenia kolizją z samochodem jadącym z przodu następuje automatyczne uruchomienie układu hamulcowego w celu uniknięcia zderzenia lub zmniejszenia jego skutków.  , funkcję ostrzegania o przekroczeniu bezpiecznej odległości Distance AlertJeśli radar systemu wykryje, że samochód jadący z przodu znajduje się zbyt blisko, sygnał świetlny i dźwiękowy informuje kierowcę o konieczności hamowania w celu uniknięcia kolizji lub zmniejszenia siły zderzenia., system aktywnego monitorowania pasa ruchu z funkcją ostrzegania przed niekontrolowanym zjazdem na pobocze, system automatycznego przełączania świateł drogowych, funkcję rozszerzonego rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, sugestie zmiany biegów itd.

 KIERUNEK: JAZDA PÓŁAUTONOMICZNA

Technologia PEUGEOT Drive AssistDostępna w standardzie, jako opcja lub niedostępna (w zależności od wersji). pozwala na prowadzenie samochodu w trybie półautonomicznym. Asystent monitorowania pasa ruchuSystem, który utrzymuje samochód na pasie w położeniu wybranym przez kierowcę. i adaptacyjny tempomat z funkcją Stop&GoSystem bazujący na czujniku zamontowanym pośrodku przedniego zderzaka i na kamerze umieszczonej w górnej części szyby czołowej. automatycznie dostosowują prędkość samochodu do prędkości pojazdu jadącego z przodu, by utrzymać bezpieczną odległość.

 EKRAN DOTYKOWY

Pojemnościowy ekran dotykowy 10’’ HDDostępny w standardzie, jako opcja lub niedostępny (w zależności od wersji). pozwala na szybki dostęp do systemów pokładowych, takich jak funkcja Mirror Screendostępna w standardzie funkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. W zależności od smartfona funkcja Mirror Screen wykorzystuje protokół Android Auto™ (smartfony z systemem Android) albo Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS), pod warunkiem wykupienia abonamentu i dostępu do Internetu. Tylko te trzy certyfikowane aplikacje będą działać na postoju i podczas jazdy. Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT. . Pozwól poprowadzić się nawigacji online 3D z systemem sterowania za pomocą poleceń głosowych. Usługi TomTom®Dzięki usługom TomTom® masz dostęp, w czasie rzeczywistym, do najważniejszych informacji związanych z Twoją jazdą (natężenie ruchu drogowego, ceny paliw, parkingi, warunki pogodowe, lokalna wyszukiwarka, strefy ryzyka – zależnie od przepisów obowiązujących w danym kraju). Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony (według obowiązujących stawek)., dostarczą w czasie rzeczywistym informacje o wszystkich ważnych zdarzeniach, jak również informacje o lokalizacji i dostępności punktów ładowania pojazdów.
BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONÓW

Dla większej wygody i zachowania stałej łączności ze światem podczas podróży, samochód ma specjalną strefę, która umożliwia odkładanie i bezprzewodowe doładowywanieDostępne w standardzie lub jako opcja (w zależności od wykończenia). smartfonów lub innych urządzeń kompatybilnych ze standardem Qi.

PEUGEOT OPEN & GO

PEUGEOT 2008 umożliwia blokowanie i odblokowywanie drzwi w trybie hands freeSystem bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) , bez wyjmowania kluczyka z kieszeni oraz uruchamianie silnika za dotknięciem przycisku Start/Stop.

 
 
SZYBKIE I ŁATWE ŁADOWANIE
By zapewnić sobie pełny zasięg kompaktowego elektrycznego PEUGEOT e-2008 (do 345 km zasięgu WLTPŻywotność akumulatora może się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania (warunki pogodowe, styl jazdy, itp.). Emisja CO2 podczas jazdy: 0 g (w cyklu mieszanym). ) masz  kilka możliwości ładowania akumulatora w domu, w pracy lub  w publicznych punktach ładowania.
Możesz także zaprogramować czas włączenia ładowania za pośrednictwem ekranu nawigacji online 3D lub poprzez aplikację MyPeugeot® w smartfonie. System umożliwia także uruchomienie ładowania w każdej chwili oraz sprawdzenie stanu naładowania akumulatora.
SYMULACJA PROCESU ŁADOWANIA e-2008

USŁUGI SPECJALNE DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Pokochaj niezależność, zarządzając swoim samochodem za pomocą usług MyPeugeot oraz Free2Move.
USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

ZDALNE POLECENIA

Za pomocą smartfona możesz zdalnie zarządzać rozmaitymi funkcjami, np.: ładowaniem akumulatora czy nagrzewaniem wnętrza pojazdu.

MOBILITY PASS

Wybierasz się w dłuższą podróż? Wynajmij auto z silnikiem spalinowym  po preferencyjnych stawkach, kiedykolwiek zechcesz, dzięki Mobility Pass.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Wykorzystaj w pełni potencjał usług zsynchronizowanych z Twoim kontem, w czasie rzeczywistym, dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®Pod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji).:
 
 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie swojego PEUGEOT e-2008.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA  

PEUGEOT 2008 nie ogranicza się do przykuwającej uwagę stylistyki. Jego konstruktorzy pamiętali o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza jeśli chodzi o zmniejszenie całkowitych kosztów posiadania (TCO).
Dzięki doświadczeniu eksperci marki stworzyli doskonałą konstrukcję o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, by zapewnić przy odsprzedaży maksymalną wartość kompaktowego PEUGEOT 2008.
Elementy wyposażenia, materiały i jednostki napędowe dobrano z najwyższą starannością, aby zminimalizować koszty przeglądów bieżących i zużycia paliwa. Koszty te są jeszcze niższe w przypadku wyboru PEUGEOT e-2008 z silnikiem elektrycznym.

USŁUGI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

FINANSOWANIE, USŁUGI I SERWISOWANIE

Sprawdź naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease i związanych z nią usług (w szczególności ułatwiających zarządzanie flotą). Poznaj naszą ofertę finansowania zakupu samochodu, ubezpieczenia, gwarancji, usługę Peugeot Assistance dostępną przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu oraz zakres obsługi posprzedażnej dla firm.